یک منبع محلی در استان کرکوک اعلام کرد داعش نهمین والی اش در استان دیالی را به اتهام "کوتاهی" در انجام وظایف محوله، در اطراف شهر حویجه زنده در آتش سوزاند.
کد خبر: ۷۱۰۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴ 07 July 2017
 یک منبع محلی در استان کرکوک اعلام کرد داعش نهمین والی اش در استان دیالی را به اتهام "کوتاهی" در انجام وظایف محوله، در اطراف شهر حویجه زنده در آتش سوزاند.

این منبع روز جمعه در گفتگو با السومریه نیوز گفت: گروه تروریستی داعش، صبح امروز پس از صدور حکم از سوی دادگاه به اصطلاح شرعی، والی خود در استان دیالی را در اطراف شهر حویجه، زنده در آتش سوزاند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود: والی داعش در استان دیالی به کوتاهی در انجام وظایف محوله و عدم تحقق هیچ گونه پیشرفتی در ماههای گذشته متهم شده بود. اما اطلاعات به دست آمده نشان دهنده آن است دلیل اصلی اعدام والی داعش، مخالفت وی با واگذار شدن مأموریت نظارت بر ولایات داعش از جمله ولایت دیالی به والی ارشد سوریه ای این گروهک بوده است.

یادآور می شود گروه تروریستی داعش، از تابستان 93 تاکنون همچنان شهر حویجه در جنوب غربی کرکوک را در اشغال دارد و نیروهای نظامی عراق خود را برای آزادسازی آن، آماده می کنند.

یک منبع محلی در استان کرکوک اعلام کرد داعش نهمین والی اش در استان دیالی را به اتهام "کوتاهی" در انجام وظایف محوله، در اطراف شهر حویجه زنده در آتش سوزاند. العالم - عراق این منبع روز جمعه در گفتگو با السومریه نیوز گفت: گروه تروریستی داعش، صبح امروز پس از صدور حکم از سوی دادگاه به اصطلاح شرعی، والی خود در استان دیالی را در اطراف شهر حویجه، زنده در آتش سوزاند. این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود: والی داعش در استان دیالی به کوتاهی در انجام وظایف محوله و عدم تحقق هیچ گونه پیشرفتی در ماههای گذشته متهم شده بود. اما اطلاعات به دست آمده نشان دهنده آن است دلیل اصلی اعدام والی داعش، مخالفت وی با واگذار شدن مأموریت نظارت بر ولایات داعش از جمله ولایت دیالی به والی ارشد سوریه ای این گروهک بوده است. یادآور می شود گروه تروریستی داعش، از تابستان 93 تاکنون همچنان شهر حویجه در جنوب غربی کرکوک را در اشغال دارد و نیروهای نظامی عراق خود را برای آزادسازی آن، آماده می کنند.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار