3420بازدید
کد خبر: ۷۰۵۲۹۴
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷ 20 June 2017
رئیس امور مالیاتی استان تهران گفت : در جلساتی که با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال و اعضای کمیسیون اصل نود برگزار کردیم ، توافق شد یکی از شرایط قراردادهای ورزشکاران قید مبلغ مورد توافق  باشد.

به گزارش تابناک ورزشی، محمدرضا نوری درباره تفاوت رقم درج شده در قراردادهای برخی از ورزشکاران و مبالغ دریافتی واقعی آنها گفت: در گذشته این موارد وجود داشت و ملموس تر بود ، اما اکنون تا حدودی متفاوت شده است. 

وی با اشاره به شفاف سازیهای صورت گرفته در قراردادهای ورزشکاران گفت: این قراردادها اکنون باید در سایت فدراسیون فوتبال نیز قرار گیرد تا مالیات آنها به صورت شفاف تعیین شود ، ضمن آنکه در زمان ثبت قرارداد و صدور کارت مسابقات به عنوان مجوز فعالیت ورزشکاران باید حتما گواهی مالیاتی آنها نیز صادر شده باشد و بر اساس این مجوز ، سازمان لیگ اجازه صدور کارت بازی را خواهد داشت. 

وی گفت : اگر این مراحل طی نشود ما از طریق مراجع انتظامی خودمان پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد. 

نوری درباره ممنوع الخروجی برخی ورزشکاران توضیح داد : یکی از اقدامات اجرایی برای وصول مطالبات مالیاتی ، ممنوع الخروجی بدهکاران مالیاتی است که از محدویت های اجتماعی تلقی می شود. ممنوع الخروجی برای همه افراد جامعه که بدهی مالیاتی داشته باشند ممکن است درنظر گرفته شود و این موضوع تنها مختص ورزشکاران نیست. 

رئیس امور مالیاتی استان تهران گفت : وزشکاران هم مانند سایر اقشار جامعه مودیان مالیاتی هستند ، تکالیفی دارند و با گروه بندی جدید مشاغل ، ورزشکاران با توجه به حجم درآمدی که دارند در گروههای سه گانه قرار می گیرند. 

وی تاکید کرد : درباره مالیات ورزشکاران تکالیفی برای باشگاهها و  فدراسیونها داشتیم که اسناد و مدارک قرارداد ورزشکاران باید به ادارات مالیات ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد.  خود ورزشکاران نیز می توانند اظهارنامه مالیاتی ارسال کنند که اینها مورد بررسی قرار می گیرد و چنانچه درآمد اعلامی کمتر از درآمد واقعی باشد ، طبق ضوابط با آنها برخورد می شود. 
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مستند ایکسونامی بهاء ابوالعطا حسن حیدری آنفولانزا غزه بولیوی شبکه حقانی فردو خانه پدری آلودگی هوا