بازدید 2358
نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه بدون شک فعالیت و تلاش مجاهدانه و انقلابی چاره مشکلات و پایان یافتن همه گرفتاری ها است، گفت: باید برای حل گرفتاری ها و مشکلات کشور با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری به سمت کار جهادی و انقلابی حرکت کرد.
کد خبر: ۶۸۹۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴ 01 May 2017
حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص سخنان مقام معظم رهبری "پیرامون اعلام صریح حمایت از قشرهای ضعیف از سوی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و کار انقلابی و جهادی تنها راه سامان یافتن مشکلات کشور است"، گفت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید برای خدمت صادقانه و بی منت وارد این عرصه خدمت گزاری شوند و برای پیشرفت همه جانبه کشور و توسعه واقعی قدم بردارند.

وی با بیان اینکه برای توسعه همه جانبه و قدرتمند کشور باید به قشر ضعیف جامعه که البته پشتیبانان اصلی نظام و انقلاب در مقابل بیگانان هستند، تصریح کرد: حضور این قشر که همواره خود را از این نظام و انقلاب دانسته و برای پایداری و صلابت کشور جانفشانی ها کرده اند، همیشه عاملی برای عقب نشینی دشمنان از تعرض به ایران اسلامی بوده است.

شهریاری با تاکید بر اینکه باید برای حل گرفتاری ها و مشکلات کشور با استفاده از رهنمودهای مقام معظم  رهبری به سمت تفکر جهادی و انقلابی حرکت کرد ، افزود: تنها راه توسعه و پیشرفت کشور نگاه و مدیریت جهادگونه است، چرا که این تفکر به دنبال خدمت بی منت و خدایی برای آبادانی سراسر ایران اسلامی می باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه مسئولان و کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید روش و عمل خود برای حل گره مشکلات مردم را بر اساس شیوه انقلابی داشته باشد، تصریح کرد: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید در دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری رسیدگی به قشر ضعیف را مورد توجه قرار دهند و نگاه جهادی و انقلابی را پیش روی خود قرار دهند، همانگونه که کلید حل مشکلات کشور را باید در درون مرزها و به دست جوانان غیور و با غیرت ایرانی جستجو نمایند.

نماینده مردم زاهدان با تاکید بر اینکه کاندیداهای انتخاباتی باید برای حمایت و کمک به قشر ضعیف از اشراف گرایی و تجملات دوری کنند تا بتوانند درد جامعه و مردم را درک کنند، گفت: بدون شک فعالیت و تلاش مجاهدانه و انقلابی چاره مشکلات و پایان یافتن همه گرفتاری ها است و باید این تفکر و روحیه از سوی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و فرد انتخاب شده در بدنه مدیریتی کشور تزریق شود.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال اف ای تی اف انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب