بازدید 68635
نخستین مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ـ که عصر دیروز (جمعه) با محوریت مسائل اجتماعی و فرهنگی با حضور شش کاندیدا برگزار شد ـ واکنش هایی را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت. علاوه بر مردم، سیاسیون نیز نظریات خود را در خصوص اولین مناظره انتخاباتی 96 عنوان کردند که در این گزارش به برخی از آنان اشاره شده است.
کد خبر: ۶۸۹۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸ 28 April 2017
نخستین مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، عصر جمعه با محوریت مسائل اجتماعی و فرهنگی با حضور شش کاندیدا برگزار شد.
 
به گزارش «تابناک»، پس از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در سازمان صداوسیما برای حضور در نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری با محوریت مسائل اجتماعی و فرهنگی، برگزار شد و شش کاندیدای ریاست جمهوری در چندین نوبت توانستند در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی به بیان دیدگاه های خود بپردازند. این مناظره دارای حواشی مختلفی هم بود که بیشتر در بحث های مطرح شده بین جهانگیری، قالیباف و روحانی به چشم می آمد.

اولین مناظره انتخاباتی در فضای مجازی واکنش هایی به همراه داشت؛ واکنش هایی که بیشتر شامل احساس پیروزی طرفداران نامزدها و برخی حواشی پیرامون مناظره تلویزیونی بود. در ادامه بخش هایی از آن آمده است؛

محسن رضایی در توییتی نظر خود را نسبت به برگزاری مناظره ها به سبک فعلی چنین بیان کرد:

مناظرات جمعی واقعیت ها را نشان نمی دهد. باید مناظرات دو به دو هم در کنار آن باشد.

واکنش عباس عبدی به  مناظره اول

قالیباف در این مناظره سعی کرد، رئیسی را حذف و خود را رقیب اصلی معرفی کند، ولی نکته مهم این بود که جهانگیری خود را طرف قالیباف کرد و اجازه نداد، قالیباف دوگانه مورد نظر را شکل دهد به علاوه سخنان اصولی هاشمی طبا، نقشه دو نفر اصولگرا را برای جدلی کردن مناظره تا حدی خنثی کرد.

اعتراض ستاد قالیباف به کمیسیون تبلیغات

اعتراض کتبی ستاد قالیباف به کمیسیون تبلیغات درباره دروغی که روحانی به قالیباف منتسب کرد.

نظر حسین مرعشی درباره نخستین مناظره تلویزیونی

من خیلی خوشحالم که آقای جهانگیری با صراحت خود را سخنگوی جبهه اصلاحات دانست، جهانگیری نماینده جبهه‌ای است که رئیس‌جمهورساز است.

واکنش معصومه ابتکار به قالیباف  

آقاي قاليباف از وضع هواي شهرهاي ديگر پرسيد. با اجراي برنامه دولت در سال۹۵ شهروندان اصفهانی۵۰ درصد بیشتر از سال ۹۲، نفس راحت کشیدند.

واکنش سلیمی نمین به مباحث مطرح در مناظره اول

مناظرات را بسیار تأثیرگذار یافتم. امیدوارم که صدا و سیما بتواند همچنان در برابر فشارها طی ۲مناظره دیگر روند منصفانه اش را ادامه دهد. در نهایت ملت ایران است که پیروز خواهد بود. پیش بینی  می‌کنم، بعد از پایان مناظرات میزان انگیزه مردم برای  مشارکت به بیش از ۶۰درصد رشد یابد.

نخستین اظهارنظر قالیباف بعد از مناظره

نگذاشتند فیلم مورد نظر را پخش کنم/ آقای روحانی دو دقیقه بیشتر حرف زد؛ جبران شود.

واکنش توییتری محمدعلی ابطحی معاون رئیس دولت اصلاحات به مناظره اول

ابطحی، معاون پارلمانی محمد خاتمی: پدیده این دوره جهانگیری بود.

مشاور قالیباف: صداوسیما در مناظره ملاحظه رئیس‌جمهور بودن روحانی را کرد؛

مشاور سیاسی محمدباقر قالیباف بر این باور است که صداوسیما در اولین مناظره انتخاباتی ملاحظه رئیس جمهور بودن حسن روحانی را کرده است.

حسین قربانزاده در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی خود از برگزاری اولین مناظره انتخاباتی بین کاندیداها، گفت: صداوسیما در این مناظره به نفع آقای روحانی وقت بیشتری اختصاص داد و ملاحظه رئیس‌جمهور بودن ایشان را کرد.

وی مدعی شد: صداوسیما در این مناظره به سایر کاندیداها ظلم کرد.

تویيت معاون رئيس جمهور درباره شرايط رونق اقتصاد گردشگرى

روحانی گفته بود، اگر سالانه ده میلیون گردشگر خارجی داشته باشیم، چهار میلیون شغل ایجاد می شود.

توصیه جالب نادران بعد از مناظرات به جهانگیری

روحانی بزرگترین بازنده مناظره بود

امشب به جهانگیری گفتم حیف است، شخصیتی با توانایی شما نامزد پوششی یک نفر دیگر باشد، باید در صحنه بمانی

کنایه رئیس ستاد قالیباف به روحانی

محمد دهقان رئیس ستاد تبلیغاتی قالیباف در توییتر نوشت: اگر روحانی می توانست از عملگردش دفاع کند، جهانگیری نامزد پوششی نمی شد!

تاجزاده: جهانگیری مرد اول نخستین مناظره‌ تلویزیونی

معاون سیاسی وزارت‌کشور در دولت ‌اصلاحات، اسحاق جهانگیری را مرد اول مناظره امشب دانست.

سید مصطفی تاجزاده در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص نخستین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ آقای قالیباف را باید رئیس‌جمهورساز خواند. وی در سال ۹۲، با خطای بزرگ خویش راه را برای پیروزی آقای روحانی هموار ساخت.

او ادامه داد: قالیباف امشب نیز با خطای به مراتب مهلک‌تر و بزرگ‌تر خود، دوباره راه برای پیروزی آقای روحانی و اصلاح‌طلبان در انتخاباتی آتی ریاست جمهوری گشود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در رابطه با عملکرد حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در مناظره امروز نیز اظهار داشت: من ملاحظات آقای روحانی درک می‌کنم و بیش از این انتظاری از ایشان ندارم اما باید اعتراف کنم که آقای جهانگیری مرد اول این مناظره بود.

اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹۴
انتشار یافته: ۶۴
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
بگذارید مردم بگوید بازنده اصلی کی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
مرد اول قالیباف بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
تابي جون يك نظر سنجي بزار ببينيم از نظر مردم كي برنده امشب بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
نظر تاجزاده عمیق تر و مبتکرانه بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
به نظربنده مرد اول مناظره آقایان قالیباف ورئیسی ومیرسلیم بودند خصوصا آقای قالیباف که با منطق کوبنده وعقل سلیم جوابهای جهانگیری وروحانی را داد.\
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
ما که اول بودنی از جهانگیری ندیدیم.فقط داشت حرص می خورد.مرد شماره یک رییسی و قالیباف بودن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
ای کاش از روحانی پرسیده می شد که چرا در مقابلتوهین های وزیرانت به ملت ایران ساکت ماندی وچیزی نگفتی آیا اکنون انتظار داری ملت به تو رای بدهند.
دکتر قالیباف آری---روحانی نه نه نه
این است رای ملت بزرگ ایران
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
مردم هم همین نظر رو دارن این بار روحانی به نفع اصلاحات کنار برود رای روحانی در 92 میلیمتری بود این دوره خیلی افت دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
اقای روحانی فقط به قالیباف ظلم نکرده به همهی ما ملت ایران ظلم کرده! اووووفف مناظرات برسه به مباحث ژنو دیدن داره! بتن راکتور اراک رو چی میخواد بگه! لابد میگه توش پفیلا پر کردیم ! خخخ
بای بای روحانی
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
جالبه که خیلی شما ما ملت رو بی شعور فرض کرده اید؟! آخه عزیزکم نصف این نظرات که گذاشتی مربوط به شخص قالیباف و اعضای ستاد اون هست و نه افراد غیر ذی نفع!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
جهانگیری انشقاق در بین اصلاح طلبان و دولت را کلید زد
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
سلام برهمگی
دوستان اولا بپذیرید کشور درشرایط پیچیده قرارداره
بعد بیادآورید دولت روحانی کشور رادرچه شرایطی تحویل گرفت.۸ سال چه وضعی درست شده بود؟
بعد اینکه چرا برخی میگن این دولت هیچ کاری نکرده
برید مطالعه کنید،کارهارو ببینید
عده ای ب دلیل اینکه ب اهداف خود در برجام نرسید و مجبور ب کمرنگ کردن هسته ای شدیم،این دولت را میزنن.اما بیادبیارید اقایان روحانی،صالحی،ظریف،عراقچی مدتها تلاش شبانه روزی کردن بلکه برای مردم راهگشاییی شود،پولها برگردد،تعاملات بادنیابهترشود،وضع اقتصادبهترشود ،نیت و هدف و تلاش اینها خیر بود و برای مردم،حالااگر طرف مقابل بدعهدی کرد دلیل میشود مابگویمم این دولت بکل هیچ کاری نکرد؟! این انصاف است؟
همانطور که آقای هاشمی طبا گفت دولت ظرفیتی داره،خدانیست که بگه : کن فیکون. بشو پس درجا بشود، نباید بیش از ظرفیت آن ازآن متوقع باشیم، نباید بگوییم مشکل کار و ازدواج وتمام معضلات اجتماعی فرهنگی باعثش دولت است،تلاش افراد مهمترین عامل موفقیت آنهاست.کشور در شرایط پیچیده ای ست درک کنیم، کارهای دولت را ببینیم،منصف باشیم،انتظار معجزه نداشته باشیم.باید ب کسی رای دادکه درشرایط فعلی و بااقتصادبیمار بیش از دیگران توانمدی گرداندن کشور را داشته باشد.ببینید کدام یک ازاین ۶ تن درین امر مجرب ترند.تقوا فراموش نشود،حتی اگر مخالیفم اخلاق را ازیادنبریم.ب امید پیروزی جاوید ایران
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
با سلام. عاقلانه ترین و تاکتیکی ترین کار این است که روحانی دیگر نیاید و مردم به ایشان رای ندهند. با رای ندادن به روحانی اولا رییس جمهوری که قول داده و عمل نکرده تنبیه میشه. دوما از بعد از یک دوره ای شدن روحانی دیگر رییس جمهور بعدی حواسش رو جمعه کنه که برای چهار سال اول باید کار کنه تا چهار سال بعد بتونه از مردم رای بگیره. سوم اینکه رییس جمهوری که برای منابع انسانی و نیروهای نخبه و تحصیل کرده کاری نکنه جایگاه و ارزشی نداره.
والسلام
گمنام این زمانه ام ای یار مهربان/بر خلق سینه چاک یکی تکه نان رسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
اقایی که گفتی جهانگیری مرد اول مناظره هست,ببخشید: هر کسی از ظن خود شد یار من /از درون من نجست اصرار من. اتفاقا اقای جهانگیری کاملا جاده صاف کن بنده خدای کلید گم کرده بود وشما باید به مصداق :چشم ها را باید شست ,جور دیگر باید دید.امعان نظر کامل داشته باشید .اقای جهانگیری که به اصطلاح از سربازی به سرداری رسیده است , چرا بابزرگانشان نتوانستندزمینه اشتغال وازدواج ومسکن جوانان وبدتر از همه معیشت مردم نجیب ایران را حل کنند.تا کی باید گناه به گردن دوره گذشته بیفتد . ان سبو بشکست وان پیمانه ریخت و آن ساقی بمرد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
به دور از هرگونه جناح بندی ها باید اذعان کنم که به حمدالله مردم به این باور رسیده اند منبعد مردم عزیز ایران دیگر گول این ها را نمی خورند . مردم عزیز دقت کنید دیگر به هر کس فقط یک با ر رای بدهیدتا باعث نشود در دور دوم پدر این مردم را در بیاورد و اگر به درد مردم رسید مجددا" به او رای می دهیم . واقعا" چه کار مهمی برای این مردم بیچاره و بیکار و با وجود این همه مشکلات اقتصادی وبحران ها و آسیب های اجتماعی وپاشیده شدن خانواده ها انجام دادید که این همه ادعا دارید . ان شاء الله که مردم نشان خواهند داد . مردم گول نخواهند خورد . مرد م عزیز این بار به یک اصلح رای می دهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
ما که به حسن روحاني دسترسي نداريم ، اگر شما ارتباطي با ايشان داريد خوب است اين نکته را به ايشان يادآوري نماييد تا در مناظره ها استفاده شود:
__ نامزدي گفته يارانه را سه برابر مي کنم !!!!! روحاني بايد از ايشان بپرسد آيا اين سه برابر کردن يارانه ها بدون افزايش قيمت کالا و خدمات صورت مي گيرد و يا مانند دولت احمدي نژاد که مي خواست يارانه را دوبرابر کند و لاريجاني در مجلس روشنگري نمود که بعله سه برابر کردن يارانه ها را دولت در قبال چهارهزارتومان نمودن قيمت بنزين که باطبع قيمت ديگر اجناس نيز چند برابر مي شود صورت مي پذيرد پيشنهاد داده است. باور کنيد ملت حاضرند علاوه بر اينکه يارانه را نگيرند ماهانه نيزپنجاه هزار تومان به خزانه دولت واريز کنند تا قيمت ها به ماقبل سال 90 برگردد. حال رئيسي مي بايست پاسخ دهد که يارانه را به چه قيمتي سه برابر مي کند افزايش چندبرابري بنزين، برق ، گاز، آب وخوراک و پوشاک ؟ اين که هنر نيست از جيب مردم چند برابر درآوردند و بهشان صدقه سري دادن است.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
چند درصد مردم از شهرداریها راضی هستند.

12 سال فرصت کمی است ?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
دکتر روحانی رئیس جمهور آینده.... و درود بر دکتر جهانگیری که قدرتمند ظاهر شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
اقای نادران لطفا دلسوزی نکنید ضمن اینکه بعید میدونم که کسی باشه که به صرف یک مناظره چند دقیقه ای بخواد در مورد رییس جمهور تصمیم بگیره.عملکرد افراد در طول چند سال ملاک انتخابه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
اصولگرایان چون نهادهای انتصابی را در اختیار دارند خیلی به رای مردم احساس نیاز نمی کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
قابل توجه آقای قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
تعداد نامزدها زیادن برای مناظره! دو یا سه نفرشون فقط وقت مردمو میگیرن! مناظره باید چالشی تر و درباره مسائل اساسی تر باشه.لطفا برای دو مناظره بعدی سوالات و مسائل اساسی تری مطرح شود.
ناشناس
|
China
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
قالیباف از وضع هوای اهواز و اراک پرسید شما در مورد اصفهان گفتید. بقیه ی شهرها چی؟
اگر حهانگیری صداقت داشت صبر نمی کرد ببیند کی کاندیدا می شود تا بلافاصله راهی وزارت کشور بشود.
ناشناس
|
-
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
هه این اصلاح طلبا هم خوب بلدن شانتاژ کنن به آقای قالیباف و سایر کاندیده ها هم مثل روحانی باد 2 دقیقه وقت میدادن واقعا ظلم در حقشون شد
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
همه نظرات یک طرف این خانم ابتکار هم یکطرف یک دفعه از خواب می پره نظر میده
حق گو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
آقای تاجزاده اگر میخواهد اعتراف کند به اشتباهات گذشته اش اعتراف کند
ضمنا بنظر می رسه هرکسی از ظن خود یار شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
من تصمیم گرفته بودم که دیگررای ندهم ولی اگرجهانگیری تا آخربماندبه اورای خواهم دادچون خوب حق اصلاح طلبان راکه به ناحق ازصحنه خارج کرده اندبیان کرد
عموعبداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
با عرض معذرت، نظر آقای نادران خنده دار است. ایشون فکر می کنند آقای جهانگیری بچه است که با این هندوانه زیر بغل ها، در نهایت به نفع روحانی کنار نرود و بماند تا رای روحانی شکسته شود.
محمد از تهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
امیدوارم مناظره های بعدی نیز داغ و اصولی و منطبق بر واقعیات باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
آقای روحانی ذو الشخصیت است . هم رئیس جمهور هم کاندیدا . نمیباست دهن به دهن یک عده احساسی شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
پيشنهاد ميشود كه مدت زمان مناظره بجاي دودقيقه به 5 دقيقه در هرنوبت براي هر فرد باشد و زمان انتهاي جمع بندي نيز به 10 دقيقه افزايش يابد تا مردم شناخت بيشتري به كانديدها پيدا كنند با دودقيقه كه نميشه هر كانديدا برنامه و حرفشان بزنند. ضمنا پيشنهاد ميشود ساعت زمان سنج كرونومتر نيز در ديد هر نفر براي تنظيم وقت خوددر روبروي هر نفر از جمله در كنار ميز مجري يعني آقاي حيدري قرار گيرد تا فردي كه پشت تريبون ميرود زمان سنج در ديدشان باشد تا از وقت خود باخبر باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
در انتهاي وقت اول تنها فردي كه خواستار استراحت و انتراكت بود آقاي قاليباف بود كه متاسفانه مسولين مناظره به حرف و نظر قاليباف توجه كردند و مشاهده شد كه هدف قاليباف درياف اطلاعات و پرينت اعداي مورد نظرش بود و در اين رابطه صدا و سيما به قاليباف كمك كرد تا به ساير كانديداها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
به نظر من قاليباف بايد اول بفكر تجهيز ايستگاههاي آتش نشاني شهر تهران باشد بعد بفكر كل ايران باشد . درآمد تهران از محل فروش تراكم و كوچه و خيابان تهران معادل كل بودجه عمراني ايران ميباشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
مناظره اين حسن را داشت كه متهم اصلي حمله به سفارت عربستان كه خسارت جبران ناپذيري به حيثيت نظام وارد كرد در ستاد كدام كانديدا يعني قاليباف فعاليت داشته و دارد و ايشان حرفي براي پاسخ دادن به جهانگيري نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
آقاي روحاني نظراتش براي دور دوم و سوم مناظره ها گذاشته و همه كاسه و كوزه ها سر مخالفانش در دورهاي بعدي شكسته ميشود مانند مسئله گازانبري
ناشناس
|
-
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
جهانگیری 20 بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
روحانی بای بای
اصلاح طلبا از دیروز آتیش گرفته اند حسابی
تا حالا انقدر ضایع نشده بودند
جالبه خودشون به خودشون تبریک میگن که برنده مناظره بودند
خخخخخخ
روحانی بای بای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
آقای جهانگیری بعنوان اصلاح طلب باید بماند واگر کناره گیری کنند آراء ایشان به سبد آقای روحانی ریخته نخواهدشد.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
چند درصد مردم از شهرداری راضی هستند ?
قالیباف برای تسویه حساب آمده بود.
چونمیدون برای ادعای ایجاد 5 میلیون شغل سوتی داده میخواست با فرافکنی وانمود کنه روحانی هم وعده 4 میلیون شغل داده.
در بین مناظره اعلام کرد مردم خسته شدند تا بره پرینت رنگی بگیره.

واقعا بهتره برنامه هاشون بگن نباید همدیگر را تخریب کنند. حالا اگر توانست رقیب تخریب کنه دلیل بر برتری خودشه !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
تابناک داری محافظه کارانه با زیرکی بسیار زیاد طرف دولت میگیری خیلی ها هم از اقای قالیباف تعریف کردن که درج نکردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
هیچکدام برنامه ای برای ارایه نداشتندروحانی وجهانگیری که عملابجای برنامه چهارسال آینده گزارش عملکردچهارسال گذشته راارایه کردند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
ابریق می مرا شکستی ربی ،،، بر من در عیش بستی ربی ،،، من می خورم ،تو کنی بد مستی ،،پس فرق ،من تو چیست ربی ،،منتسب به عمر خیام ،،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
جهانگیری عجب طوفانی به پا کرده بود..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
قالیباف با شکست عظیم در مناظره شب گذشته ثابت نمود پست شهرداری تهران بودن هم برایش زیاداست وامت در حماسه 29 اردیبهشت ماه با برکناری اصولگرایان عضو شورای شهر از شهرداری تهران هم بیرون خواهدشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
ابراهیم رئیسی همانطورکه پیش بینی نیشد حرفی برای گفتن نداشت قالیباف حسابی شکست خورد میرسلیم هم ثابت نمود امام خوب شناخته بود که برای نخست وزیری نپذیرفت ومیرحسین موسوی را نرجیح داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
محمد همان محمود بود
خدا به خیر کنه
حمید ماکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
به نظر شما چند کاندیدا از کاندیداهای حاضر در سبد آن چهار درصد معروف قرار نمیگیرند؟
لطفا کمی تامل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
چون نتونستند شغل ایجاد کنند می گویند ایجاد شغل غیر ممکن است
اگر نمی توانید بروید کنار
ارجمندی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
وابستگیتون به دوم خردادیهارو به شکل بسیارزشتی به انجام میرسونید.
ایل بزرگ قشقایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
انصاف داشته باشید قالی باف این رزمنده شجاع شایسته رییس جمهوری است با سر و صدا و تبلیغات دروغ نمی توان حق را خاموش کرد مردم همه چیز را می بینند واقعیت این است اگر گروه رقیب ایشان بدانند با توهین میتوانند به هدف برسند این کار را می کنند
کارمندی از اصفهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
مناظره اول همه چیز را به نفع قالیباف رقم زد کمکم به اجماع کشوری به رای به قالی باف میرسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
نتیجه بازی مناظره: همه بازنده و مردم برنده
قالیباف 6-
هاشمی طبا5-
میرسلیم4-
رئیسی3-
روحانی2-
جهانگیری 1-
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
آقای قالیباف شگفتی ساز این دوره خواهد بود برخلاف تمام این نظریات که از زبان اصلاح طلبان خارج شده محبوبیت قالیباف در میان عامه مردم بسیار بالا رفته و نظرات آقای قالیباف در مناطق محروم کولاک کرده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
يعني واقعا خراب كردن يكديگر اعتمادمردم رو بهمراه داره؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
چرا روحانی دولت احمدی نژاد را سرزنش میکند خودش چ گلی ب سر ملت زده دوره احمدی نژاد ملت خوشبخت تر بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
برنده اقای روحانی رییس جمهور محببوب ما
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
دیگه بسه جناح وجناح بازی
ازموده راازمودن خطاست چهاردیدیم چه کرد
من که حامی فقرا اقای رییسی رای میدهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
روحانی بای بای
روحانی بای بای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
خداحافظی با دولت چهارساله
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
رئیسی خودش را به خوبی معرفی کرد و نشان داد خرفی برای گفتن ندارد .
قالیباف هم حتی به یک سوال از چندین میرسلیم پاسخ نداد و نشان داد دیگران برایش مهم نیستند و فقط نقش تخریبی خود را ایفا کرد .
جهانگیری نشان داد کشور را او اداره می کند نه روحانی و بنابراین بهترین مدیر این دوره است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
فقط روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
فقط روحانی
آنیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
به نظر من هاشمی طبا و جهانگیری بنده های خدا اومدن واسه تایید دولت روحانی
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
من که میگم جهانگیری کنار نمی کشه و به اصطلاح خرد جمعی اصلاح طلبان پروسه عبور از روحانی رو رقم میزن خخخخخخخخخخخخ
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفولانزا نانسی پلوسی روز دانشجو استیضاح ترامپ مسعود سلیمانی حادثه تالار عروسی سقز سقز فروش صندلی اتوبوس
آخرین اخبار