بازدید 2938
این شرکت زیرمجموعه صندوق حمایت است و مدتی غیرفعال بوده، من به تازگی این سمت را برعهده گرفته‌ام و شرکت دوباره شروع به فعالیت کرده است. هفته آینده افتتاحیه‌ای با حضور محمد جمشیدی مدیرعامل صندوق و برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش خواهیم داشت. البته از شرکت‌های تابعه وزارت ورزش و برخی از چهره‌های قهرمانان هم برای این مراسم دعوت خواهیم کرد.
کد خبر: ۶۸۵۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶ 15 April 2017
شرکت هواپیمایی قهرمان سیر که پیش از این از حیطه صندوق خارج شده بود با تلاش‌های جمشیدی مدیرعامل صندوق دوباره به مجموعه شرکت‌های صندوق بازگردانده شد.
 
به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، این شرکت که مدت‌ها قبل فعالیت داشت و با فدراسیون‌ها همکاری می‌کرد مدتی غیرفعال شده بود اما از ابتدای سال جدید فعالیت خود را دوباره و این بار با جدیت بیشتر آغاز کرد. براین اساس قرار است شرکت هواپیمایی قهرمان سیر در چند روز آینده با حضور محمد جمشیدی مدیرعامل صندوق و برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و برخی از قهرمانان به طور رسمی افتتاح شود.
 
مدیرعامل شرکت هواپیمایی قهرمان سیر با بیان این‌که این شرکت به دنبال ارائه خدمات خوب و شایسته به اعضای صندوق، فدراسیون‌ها، شرکت‌های تابعه و وزارت ورزش و جوانان است از افتتاح رسمی آن در چند روز آینده خبر داد.
 
سید مجتبی حسینی مدیرعامل شرکت هواپیمایی قهرمان سیر در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: این شرکت زیرمجموعه صندوق حمایت است و مدتی غیرفعال بوده، من به تازگی این سمت را برعهده گرفته‌ام و شرکت دوباره شروع به فعالیت کرده است. هفته آینده افتتاحیه‌ای با حضور محمد جمشیدی مدیرعامل صندوق و برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش خواهیم داشت. البته از شرکت‌های تابعه وزارت ورزش و برخی از چهره‌های قهرمانان هم برای این مراسم دعوت خواهیم کرد.
 
حسینی به تأکید براین که راه‌اندازی دوباره شرکت هواپیمایی اقدامی در جهت ارائه خدمات به اعضا بوده و هست، بیان کرد: امر رفاهی جزو لاینفک هر سازمانی است که باید برای کارمندان درنظر گرفته شود. باید فرصت سفر برای همه به وجود بیاید. این خلأ در وزارت ورزش به عنوان پرسفرترین وزارتخانه کشور احساس می‌شود. فدراسیون‌ها هم به صورت گروهی سفر می‌کنند و بنابراین وجود چنین شرکتی کاملا احساس می‌شد.
 
حسینی افزود: شرکت قهرمان سیر خدمات سفر به تمام دنیا را ارائه می‌دهد. 52 فدراسیون ورزشی وجود دارد که فوتبال رأس هرم قرار گرفته و بعد تکواندو، والیبال و دیگر فدراسیون‌ها هستند. قرار است با روسای آن‌ها رایزنی کنیم. این شرکت از بدنه وزارت ورزش است و برای فدراسیون‌ها فرصتی درنظر خواهد گرفت تا بعد از یک ماه نسبت به تسویه حسابشان اقدام کنند. در حال حاضر باشگاه پرسپولیس و پیکان رضایت خود را برای همکاری با قهرمان سیر اعلام کرده‌اند.
 
وی افزود: در جلسه ای که خدمت آقای وزیر بودیم قرار شد از پتانسیل وزارت ورزش استفاده کنیم تا آژانس به رشد خودش برسد و بعد بازار بیرون را هم پوشش دهیم. وقتی بستر آماده باشد خودمان را محدود نمی‌کنیم. بحث سودآوری مهم است قرار نیست این شرکت همیشه از صندوق تأمین شود. باید کسب درآمد هم داشته باشد. یک فاز رفاهی و یک فاز سودآوری وجود دارد که حتما باید به آن‌ها توجه شود.
 
حسینی با اشاره به این‌که شرکت هواپیمایی قهرمان سیر سه بازار هدف دارد عنوان داشت: نخست قهرمانان و اعضای صندوق هستند. پیشکسوتان زحمت زیادی کشیده و زمانی در اوج بوده‌اند. اگر الان سفری با خانواده بروند انگیزه‌ای برایشان ایجاد می‌شود. اعضا با ارائه معرفی نامه از صندوق می‌توانند در 10 قسط مبلغ خود را پرداخت کرده و از تورها استفاده کنند. دوم پروازهای فدراسیون‌هاست که در جهت کمک به فدراسیون‌ها و همچنین کمک آن‌ها به شرکت است. چون فدراسیون‌ها باید با آژانس‌های بیرون از مجموعه به صورت نقدی کار کنند ولی چون شرکت قهرمان سیر از بدنه وزارت است برایشان فرصتی درنظر گرفته و قطعا آن‌ها هم بعد از یک ماه نسبت به تسویه حساب خود اقدام می‌کنند. سومین بازار هم فرصت‌های بیرون از مجموعه است. البته فدراسیون‌های بزرگ در سال حدود 5 میلیارد خرید دارند. اگر سالی 11 تا 12 میلیارد از ما خرید کنند ظرفیت پوشش بازار بیرون را نخواهیم داشت مگر این که آنقدر پیشرفت کنیم که ظرفیت‌ها را اتقا دهیم.
 
مدیرعامل شرکت قهرمان سیر اشاره کرد: با مدیرکل حوزه وزارتی جلسه‌ای داشتیم که تأیید شد سفرهای وزیر و حوزه وزارت با ما باشد و قرار شد نامه‌ای از سوی وزارت خطاب به فداسیون‌ها و شرکت‌های تابعه تنظیم شده و همکاری با ما به صورت الزام از طرف وزارت ورزش باشد. ما مجوز هواپیمای کشوری و سازمان میراث فرهنگی هم داریم به لحاظ قانونی منعی وجود ندارد. ایرلاین ها هم همه وصل هستند.
 
وی ادامه داد: کار ما خدماتی است با جنس و کالا سروکار نداریم و عملا باعث می شود تنوع بیشتر باشد و این مزیت است چون فقط سفرهای داخلی نداریم و شرکت قهرمان سیر برای تمام دنیا خدمات ارائه می‌دهد. شرکت هواپیمایی زودبازده است. برنامه ما این است از صندوق دریافتی نداشته باشیم تا الان هم تنها 10 میلیون تومان گرفته‌ایم و این درحالی است که شرکت از قبل حدود 70 میلیون تومان بدهی دارد ولی قرار است بدهی را با کار خودمان تسویه کنیم. آژانس مسافرتی مختص به صنف و گروه خاصی نیست و عامه جامعه را دربرمی‌گیرد. زودبازده بودن آژانس عامه بودن و داشتن پتانسیل‌های وزارتخانه از مزیت‌های ما است که باعث می شود قهرمان سیر خوب عمل کند و نیازمند به صندوق نباشد. هدف من است که به درآمدی برسیم که اعضای صندوق را با کمک بلاعوض بخشی از هزینه‌ها به سفر بفرستیم. دید اعضا برای ما خیلی مهم است. باید اعتماد کنند با ما کار کنند و اگر مشکلی هست اصلاح شود.
 
حسینی خاطرنشان کرد: برای فدراسیون‌هایی که از حدی خریدشان بالاتر رفت هم تخفیفی درنظر خواهیم گرفت. به عنوان مثال فدراسیونی که مثلا در ماه 10 میلیون تومان از ما خرید می‌کند 5 درصد آن به عنوان تخفیف لحاظ می‌شود. در سفرها هرساعتی هر خدمتی که بخواهند ارائه می‌دهیم در واقع پشتوانه 24 ساعته در سفر برایشان هستیم. برای سفرهای گروهی 15 تا 20 نفر به بالا راهنما و لیدر خودمان هم گروه را همراهی می‌کند که مسلط به زبان آن کشور است. همچنین در تورهای گروهی فیلبمبرداری هم داریم و از گروه هنگام رسیدن به مقصد با پرچم جمهوری اسلامی ایران استقبال می‌شود فیلم هم به عنوان یادگاری و هدیه شرکت به فدراسیون ارائه داده می‌شود.
 
وی تصریح کرد: اسپانسر هم جذب کرده‌ایم که 10 چک را از اعضا می‌گیریم و به اسپانسر تحویل می‌دهیم و آن‌ها به صورت نقد به ما پرداخت می‌کنند یعنی از نقدینگی شرکت کاسته نمی‌شود. بحث نسیه باعث می‌شود به ارث باقی بماند و به مدیر بعدی برسد.حداقل کار من این است که بدهی برای مدیر بعدی نباشد. فکر می‌کنم تا شهریورماه می‌توانیم خودکفایی خودمان را از صندوق اعلام کنیم. وظیفه من این است که شرکت را به سودآوری برسانم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
قیام مردم تبریز دادگاه روح الله زم انتخابات افغانستان سپندارمذگان آزادراه تهران شمال رامین پرچمی انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب