بازدید 143148
گزارش روز دوم ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم؛
«محمود احمدی نژاد» که چندی پیش برای نامزدی در انتخابات از سوی رهبر معظم انقلاب منع شده بود، امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور در وزارت کشور برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ثبت نام کرد. امروز همچنین «حمید بقایی» و «مسعود زریبافان» که هر دو در دولت احمدی نژاد مسئولیت داشتند، ثبت نام کردند.
کد خبر: ۶۸۴۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹ 12 April 2017
دومین روز  ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور در حالی آغاز شد که نسبت به روز گذشته که به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر؛ تعطیل محسوب می شد، روز پر رفت آمد تری را در ستاد انتخابات کشور شاهد بودیم. کاندیداتوری احمدی نژاد و بقایی و همراهی برخی یاران رئیس دولت دهم با وی از جمله مشایی و حضور برخی افراد شناخته شده نظیر زریبافان در وزارت کشور باعث مخابره اخبار بیشتر و جدی تری از پروسه ثبت نام کاندیداها شد.
به گزارش «تابناک»، ثبت‌نام از داوطلبان این انتخابات صرفا در ستاد انتخابات کشور واقع در محل وزارت کشور انجام می‌شود.ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری از 22 آغاز شده و تا روز 26 فروردین به مدت 5 روز ادامه می‌یابد.
در دومین روز از مهلت 5 روزه ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری در حالیکه همه منتظر ورود چهره های جدی انتخابات هستند همچنان افرادی پا به وزارت کشور می گذارند که شاید برای اولین بار اسم و چهره آنها مقابل دوربین و میکروفون رسانه ها قرار می گیرد.


ثبت نام یک بازیگر تلویزیون در ستاد انتخابات

 سیروس میمنت بازیگر سینما و تلویزیون عصر امروز (چهارشنبه 23 فروردین) با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.


 10 هزار تومان قرض گرفتم تا رئیس جمهور شوم
 یکی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، 
پس از ثبت نام به شکلی غیرمتعارف در جمع خبرنگاران حاضر شد.
او که به گفته خود از فرط خستگی نمیتوانست روی پاهایش بایستد، بر روی زمین نشست و گفت: ده هزار تومان قرض کردم و خودم را به ستاد انتخابات کشور رساندم تا رییس جمهور مردم شوم.
داوطلب

وی همچنین گفت: یکی از برنامه های من این است که دماغ هر کسی را که به ایران توهین کند، بشکنم.


سه رفیق خوزستانی کاندیدا شدند 

 سه رفیق خوزستانی با لباس عربی با حضور در وزارت کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند. 
یکی از این سه تن گفت: که ما به نمایندگی از مردم خوزستان وارد عرصه شدیم و نسبت به سیاست‌های دولت روحانی معترضیم.
این سه خوزستانی که رفیق هم بودند گفتند که هر سه به نیت رییس جمهور شدن در انتخابات حاضر شدند.
یکی از این خوزستانی‌ها گفت: که اگر یگی از ما رئیس جمهور شود می‌توانیم بسیاری از مشکلات خوزستان را حل کنیم.
او در ادامه و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ایا اعضای کابینه خود را مشخص کرده اند و یا خیر؟ گفت:: منتظر تائید صلاحیت‌ها می‌مانیم و بعد دست به کار می‌شویم.
این سه خوزستانی در پاسخ به سوالی درباره اینکه ایا کسی به نفع فرد دیگری کنار می‌کشد و یا خیر گفت: هیچ کس به نفع کسی کنار نمی‌کشد و شاید پس از تائید صلاحیت دونفر از ما به نفع یکی از ما کنار بکشد.
شمار داوطلبان ریاست‌جمهوری از مرز ۲۰۰ نفر گذشت

علی اصغر احمدی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد 220 داوطلب مرد و 10 داوطلب زن هستند.
وی ادامه داد: تاکنون جوان ترین داوطلب 18 سال و مسن ترین داوطلب 82 سال هستند، همچنین 28 داوطلب اعلام کرده اند که از ایثارگران هستند.
ثبت نام از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از روز گذشته(سه شنبه) در ستاد انتخابات کشور آغاز و تا روز شنبه آینده 26 فروردین به مدت پنج روز از ساعت 8 تا 18 در محل وزارت کشور انجام می شود. 

 فرزند آیت الله کاشانی برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

سید  احمد کاشانی فرزند آیت الله سید ابوالقاسم کاشانی در دوازدهمين دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
وی در دوره های اول و دوم مجلس شورای اسلامی نماینده بوده است.
فرزند آیت‌الله کاشانی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری شد
نماینده مجلس نهم و دهم هم ثبت نام کرد

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که در مجلس نهم ریاست کمیسیون اصل نود را بر عهده داشت، برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.

«محمدعلی پورمختار» با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

پورمختار نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی است.

سخنان احمدی‌نژاد پس از کاندیداتوری: از سوی رهبری نهی نشدم!/ صلاحیتم تائید می‌شود

رئیس دولت‌های نهم و دهم با اشاره به ثبت‌نام در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مقام معظم رهبری به من سفارش کردند که در انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت نکنم، من به قول اخلاقی‌ام پایبندم و حضور و ثبت‌نام در انتخابات صرفاً برای حمایت از برادر عزیزم آقای بقایی است.

محمود احمدی نژاد امروز بعد از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مقام معظم رهبری به من سفارش کردند که در انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت نکنم، من نیز پذیرفتم البته این معنای نهی نبود و توصیه ایشان بود و توصیه ایشان مانع حضورم نمی‌شد و علیرغم اینکه فشار گسترده‌ای از سوی مردم برای حضور در میدان دارم به قول اخلاقی خود پایبندم و ثبت‌نام در انتخابات صرفاً برای حمایت از برادر عزیزم آقای بقایی است.
ثبت نام بقایی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری
وی با تأکید بر اینکه برای حمایت از حمید بقایی در انتخابات ثبت‌نام کرده است، افزود: آقای بقایی فردی تربیت شده در انقلاب اسلامی، سازش ناپذیر و با روحیه خدمت به مردم است و در این عرصه جزو پیشگامان می‌باشد.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: صیانت از حق و بیت‌المال مردم و مسئولیت‌هایی که مردم بر دوش ما می‌گذارند همواره سرلوحه کار آقای بقایی بوده و هست. در عین حال یکی از امتیازات ایشان این است که آقای بقایی سند روشن و زنده سلامت دولت قبل است.

وی تصریح کرد: ایشان هفت ماه و نیم در زندان بود که نمی‌خواهم تکرار کنم با چه شرایطی اما حتی یک مورد سوء استفاده و تخلف در مورد او به اثبات نرسید. در حالی که تحت سخت‌ترین شرایط به سر برد و روز اول بازداشت ایشان من اعلام کردم که از پاکدستی او حمایت می‌کنم.
احمدی‌نژاد کاندیدای ریاست جمهوری شد!/ زریبافان و بقایی ثبت‌نام کردند/حرف‌های احمدی‌نژاد بعد از ثبت‌نام

احمدی نژاد یادآور شد: نهایتاً به همه معلوم شد که این فرزند کوچک ملت فردی پاک است و کسانی که مسئولیت سیل تهمت‌ها را به دولت قبل داشتند با زدن نامه به آقای بقایی و انتشار آن از زدن همه تهمت‌ها و افتراها به طور رسمی عذرخواهی کردند که این عذرخواهی در مراجع قضایی نیز ثبت شد.

وی در ادامه گفت: امیدوارم انتخاب ملت ایران مثل همیشه بهترین و کامل‌ترین انتخاب و آغاز تحولات مثبت در اداره کشور و زندگی مردم باشد. مطمئناً بنده با همه توانم در خدمت آقای بقایی خواهم بود و در واقع در زندگی بنده و امثال بنده و آقای مشایی و بقایی فدای یک لحظه سرافرازی ملت ایران است.

رئیس دولت‌های نهم و دهم همچنین گفت: من به عنوان خادم ملت برای همه شناخته شده هستم و تمام زندگی من، آقای بقایی و آقای مشایی توسط نهادها و رسانه‌های گوناگون داخلی و خارجی و دستگاه‌های اطلاعاتی بارها شخم زده و زندگی‌مان را در معرض دید بشریت و ملت ایران قرار دادیم. در عین حال در دوران گوناگون فرصت خدمت‌گذاری به مردم را داشته‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: خدا را سپاسگذارم که اینجانب را در این دوران و در زمان شکوه ملت ایران به دنیا آورد و فرصت خدمت به آنها را به من داد. امروز جامعه بشری در آستانه تحولات بزرگی به سمت آزمون‌های تاریخی است. آرمانی که جامعه بشری بیش از 10 هزار سال به دنبال آن بوده و تلخ و شیرین‌های زیادی را دنبال کرده است.

وی افزود: مجاهدت‌ها و فداکاری‌های انسان‌های شایسته مانند موتور محرکی جامعه بشری را پشتیبانی کرده و حرکت داده است. ملت ایران نیز ملتی بزرگ، شایسته و تاریخ‌ساز است. ملتی که همواره به دنبال عدالت،‌ آزادی و کرامت انسانی تلاش کرده است. ملتی که نام او با مهرورزی،‌ عدالت طلبی، صلح و آرزوهای نیک برای دیگران گره خورده است.

احمدی نژاد تأکید کرد: افتخار می‌کنم که یک ایرانی هستم و در دورانی که ملت ایران مجدداً با بازیابی هویت اصلی خود و پیدا کردن روح جمعی و با فشار بر توانایی ذاتی خود مجدداً پرچم در نیل به آزادی و عدالت را بالا برده است زندگی می‌کنم.

رئیس جمهور پیشین کشورمان همچنین بیان کرد: انقلاب اسلامی از دل ملت ایران بوده و محصول یک تفکر عمیق است و همانگونه که کشور متعلق به ملت است همه موجودی‌های کشور نیز متعلق به ملت است و هر نظام سیاسی که از ملت سر درآورد باید در خدمت ملت باشد.

وی یادآور شد: من معتقدم توانایی‌های ذاتی و امکانات بالقوه و بالفعل ملت ایران این امکان را می‌دهد که آنها بر فراز عزت در جهان قرار گرفته و با استقرار عدل و آزادی زندگی کنند. همه نیز اذعان دارند که ملت ایران در انجام وظایف و رسالت تاریخی خود کوتاهی نکرده و هر جا نیاز بوده آنها پیشگام بوده‌اند.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: باور من این است که امروز در زیست اجتماعی در شرایطی که لایق آن هستیم قرار نداریم و نیازمند عزم ملی و تلاش خستگی‌ناپذیر برای جایگاه ویژه خود هستیم.
 
احمدی نژاد ثبت نام کرد

محمود احمدی نژاد که برای همراهی حمید بقایی به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد.

به گزارش تابناک، دقایقی پیش محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های دهم و نهم که برای همراهی حمید بقایی جهت ثبت‌نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز در این انتخابات ثبت‌نام کرد. 

محمود احمدی نژاد هم اکنون  در جایگاه مصاحبه با خبرنگاران در ستاد انتخابات کشور  حاضر شده است و به پرسش خبرنگاران پاسخ می دهد.

حضور بقایی و احمدی نژاد در وزارت کشور

بقایی براي ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری به همراه احمدی نژاد و مشایی وارد وزارت كشور شد.

بقایی پیش از ثبت نام: رد صلاحیت شوم، تمکین می‌کنم

حمید بقایی پیش از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: رد صلاحیت شوم در هر شرایطی قول می‌دهم به قانون تمکین کنم.


زریبافان ثبت نام کرد

زریبافان معاون احمدی‌نژاد لحظاتی پیش با حضور در ستاد انتخابات کشور برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

مسعود زریبافان معاون رئیس دولت‌های نهم و دهم در حاشیه ثبت‌نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: حدود 38 سال قبل انقلابی به وقوع پیوست و نظامی مستقر شد و مردم با رای قاطع، جمهوری اسلامی ایران را مستقر کردند.


وی ادامه داد: علت رای مردم به نظام این بود که از شاهنشاهی خسته بودند و معتقد بودند نظام اسلامی نظامی است که با عدالت می‌تواند زندگی شرافتمندانه‌ای رقم بزند.

دواطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: جمهوری اسلامی نظام مردم‌سالار دینی است که جمهوریت به معنای مردم‌سالاری و اسلامی نیز به معنای دینی بودن تعریف شده است.

زریبافان گفت: مشکل ما در کشور ساختار و قوانین نیست، بلکه اعتقاد به اجرای قوانین، مشکل ماست و مسئولینی که آمدند اعتقادی به اجرای قوانین نداشتند و نقطه بسیاری از مشکلات شده است.

وی افزود: برای خدمت و حل مشکلات مردم و به صورت مستقل در انتخابات حضور پیدا کرده‌ام.

نقص مدارک زریبافان

نماینده مسعود زریبافان برای نام نویسی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت اما به دلیل نقص مدارک موفق به ثبت نام نشد.

ثبت نام روحانیِ منتقد

مجتبی رستگاری نماینده ادوار شورای شهر کرمانشاه هم از دیگر کاندیداهای امروز بود. وی می گوید برای خارج کردن کشور از رکود وارد صحنه انتخابات شده است. افرادی را برای کابینه در نظر گرفته است و می گوید نه چپ را قبول دارد و نه راست. 

برنامه جالب یک کاندیدا/ ظریف را تغییر می‌دهم

ذکریا عباسی فرد از کرمانشاه آمده بود و مدرک لیسانس دارد. او میگوید در انتخابات ریاست جمهوری مهمترین رقیبش فقر و بیکاری در کشور است. عباسی فرد تصمیمش را برای کابینه آینده اش هم گرفته است: «ظریف وزیر امورخارجه، معاون اول یعنی جهانگیری، وزیر بهداشت آقای هاشمی و وزیر کشور یعنی آقای رحمانی فضلی را تغییر می دهم.
 
می گوید مساله حصر را در فضای تعاملی حل می کند و شعارش در انتخابات «انتخاب درست کشور آباد» است. او پرچم ایران را برای رنگ انتخاباتیش برگزیده است و معتقد است حداقل ۱۵ میلیون رای دارد.

 ثبت نام پزشک 82 ساله 

در آغازین ساعات دومین روز ثبت‌نام از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حسین برتوند متولد سال 1314 با 82 سال سن و با شغل دندانپزشکی در ستاد انتخابات کشور حضور یافت و برای این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور، پیرترین داوطلب تا روز گذشته فردی 79 ساله و جوان‌ترین داوطلب نیز فردی 18 ساله بود که در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرده است.
 
ثبت نام بدون اطلاع خانواده

اولین ثبت نام کننده روز دوم پسری ۱۹ ساله با مدرک اول دبیرستان بود که ضمن گرفتن فیگورهای انتخاباتی مدارک خود را تحویل میز ثبت نام ستاد انتخابات وزارت کشور داد.جوان ۱۹ ساله جوانترین شخصی است که امروز بدون اطلاع دادن به خانواده‌اش ثبت‌نام کرده و معتقد است که رئیس‌جمهور تنها باید مطیع رهبری باشد.

یک جوان متولد ۱۳۶۸ هم که هنوز دانشجوی مقطع کارشناسی است می‌گوید که از روحانی در کابینه خود استفاده نخواهد کرد.
 
 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۸۸
در انتظار بررسی: ۹۷
انتشار یافته: ۵۵۶
firooz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقاي احمدي نژاد تيشه به تنه كليه زيرساخت هاي مملكت زد و
آقاي بقائي آمده تا تيشه به ريشه بزند
ولي ايشان يادشان باشد كه مردم عوض شده اندو مردم سال 84 و 88 نيستند .آره داداش مواظب باشد پات نره رو پوست خ ر ب و ز ه .!!!!!!
پاسخ ها
نقی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
روح هاشمی بزرگ شاد باد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
قابل پیش بینی بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همزمان یا این اقدام در حال حاضر سایت تابناک هک شده و میشه بارها در نظرسنجی رای داد .

جالبه که ارای احمدی نژاد فقط در حال افزایش است !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
فقط يك خوبي ممكنه داشته باشه حضور ايشون اين هم اينه كه به امريكا بگيم ما هم يه كله خراب مثل ترامپ داريما!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درود بر احمدی سلام بقایی زنده باد مشایی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی محبوب قلبها
مهندس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آماده دلار 7هزار تومانی و پراید 40 میلیونی باشیداگر احمدی نژاد رئیس جمهور بشه
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اگر کسی خسارتی نه به یک کشور بلکه حتی به یک فرد وارد کرد باید در صدد جبران و توبه برآید. آقای احمدی نژاد انگار هنوز نمی داند چه صدمات جبران ناپذیری در آن 8 سال به کشور و انقلاب وارد کرده است که دوباره می خواهد ادامه دهد! این مصداق آنان که ندانند و ندانند که ندانند است!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
.حتما کاندید خواهد شد و تبلیغات هم خواهد کرد . قدرت بدجوری بهش چسبیده .
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آخه عزیز من تو پای سیستم نشستی دست به دامن حرف رهبری عزیز شدی هیچ می دونی تو شهرستانا چه خبره؟
چی شد وعده 100 روزه؟
چی شد باشگاه بابا بزرگای دولت؟
چی شد اعتبار پاسپورتا؟
عمو ظریف کجایی دقیقا کجایی؟
نجی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
لعنت بر کسی که خلاف نظر ولی فقیه مل کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
.!!!!ماجراي نيمروز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
وقتی مردم می‌بینند که درآمدشان کم شده و هزینه‌های زندگی بالا رفته است دیگر به آن شخص که بر سر کار است رأی نخواهند داد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
از احمدی نژاد خوشم نمی اومد...البته تا وقتی که روحانی رو ندیده بودم
عبدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دوستان کسی مضنه سنگ پا رو نداره؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
رئیس دولت پاک دستان ظاهرا خودش رو بالاتر از توصیه های رهبری می دونن، خدا کنه در باره اون سخنرانی درباره شخص اول مملکت اشتباه کنم، مگر نه اوضاع وخیم میشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یه روزی یه نفر تووی مناظره های سال 88 به همه هشدار داد ولی همه نشنیدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
كسيكه مزه فدرت رو بچشه ديگه ولش نمي كنه. از در بيندازي بيرون از پنجره مياد تو. قضيه اينه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بعضی ها شنیدن بعضی ها نشنیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بابا اعتماد به نفس!
پاسخ ها
سعيد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بايد بگي بابا عجب رويي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بصیرت یعنی زود هر چی رو شنیدی باور نکنی و تحلیل داشته باشی.متاسفم بعضی از مسولین باز زود قضاوت کردن.یک نمونه کوچک زاده.
اگر احمدی نژاد قصد جدی داشت بقایی رو نمی گذاشت کاندید بشه.دکتر خودش می دونه این دفعه نباید رو حرف آقا حرف بزنه اما دید با چند تا سایت و کانال تلگرام نمی تونه از بقایی حمایت کامل بکنه و پته این دولت راستگویان رو رو آب بریزه.اومد که مثل تریلر بقایی رو بکشونه جلو و جواب ۴ سال بی انصافی دولت راستگویان رو بده و به نفع بقایی بره کنار.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بگو اعتماد به سقف
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
کسانی که دم از اطاعت از ولایت فقیه میزنند. اطاعت و حرف شنوی این آدم را از رهبر دیدید. برخلاف توصیه مستقیم رهبر به ایشان درباره عدم حضور در انتخابات باز هم خود رای عمل کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ای وای، باز هم احمدی نژاد!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ای وای، باز هم احمدی نژاد!!!
کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
من طرفدارشم رأیمم بش میدم ولی بنظرم اشتباه کرد اومد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
منفی های بالا برات کم بود؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
منفی و مثبت مهم نیس ناشناس چون هر وبلاگی ادمای خودشو داره مهم رای 40 50 میلیون نفری که می تونن رای بدن علاوه بر اون اونایی که همبرگر 250 هزار تومنی می خورن و بستنی طلا 400 هزار تومنی یه لقمه اس براشون با اونایی که با حقوق 800 هزار تومنی زندگی می کنن یکی نیستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
عقل میگه آدم بدیه هوس میگه خوبه رای
بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
هاشمی کجایی که خوب این جماعت را می شناختی! البته اینها همه زرگری است و به نفع یک نفر کنار می روند ولی برای جلب توجه برای آن یک نفر حتی حاضرند از رهبری هزینه کنند
پاسخ ها
p
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
من نه به اون و نه به روحانی رای نمیدم.اگر تا اخر بمونه مشخص میشه

این سایت فقط محل افراد تحصیلکرده هستند . شما هیچ خبر از افراد محروم دارید؟ اونا کاری به تورم 7 درصد روحانی ندارند و اونها براشون پولی که دستشون میاد و خرج میکنن مهمه. بذار همه چیز گرون بشه اما مردم پول داشته باشند .
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
امیدوارم فقط قصدشون گرم کردن تنور انتخابات باشه نه نفی رهبری!
پاسخ ها
وهاب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
در هر صورت اشتباهههههه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اتفاقا کاس تایید صلاحیت بشه ... تکلیف مملکت یکسره می شه (به حول و قوه الهی)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ناشناس 14:07 حق با شماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
واقعا داره به شعور همه توهین میکنه
اون از 88 که مملکت رو به آشوب کشوند اونم از الان که خواب دیده برای رد صلاحیت ها
پاسخ ها
آبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تو که اطلاع نداری برو یکم جمع کن
علیرضا
| United States |
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خداییش تو ایران قطع رجال شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
گل گفتی . اگر بیاد مطمین باشید به قول رهبری مملکت دو قطب میشه. .دوباره آشوب سال 88 تکرار میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
چه مسخره یعنی احمدی نژاد نیاد که شما ها دعوا 88 رو تکرار نکنین تهدید خوبی شده شما تو این 4 سال هرکاری تونستین کردین به اندازه کافی گل به سر ملت زدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دیگه وقتش از مملکت فرار کرد !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همسفر تنها نرو ... بزار تا منم بیام .... بریم ؟ کجا اقامت میده بگو تا من هم بیام .
شمس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
قولو للعالمین اننا هنا صامدون
به جهانیان بگوئید که ما اینجا ایستاده ایم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
باید مینوشتی انا هنا قائمون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
وایستا
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اینقدر وایسا تا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شمسی جون مواظب خودت باش
ناشناس!!!
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
وایستا تا علف زیر پات سبزشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
داداش تو می تونی وایسا ... ملت کمرشون شکسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ای ول داداشی
ناشناس
| Germany |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
نرو.....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
قولوا یقولو ماذا تقولو و هو یقولوا انما تقولوا....
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ایول احمدی نژاد ، دمش گرم
با مدارکی که از آقایان داره حتما" صلاحیتش تأیید میشه .
من و خانوادم بهش رأی میدیم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
وقتي مقابل رهبري ايستاده چطور بهش راي ميدين ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
روحانی بای بای
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدي نژاد رد صلاحيت ميشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بنظرت میتونن تاییدش نکنند؟!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
نمی شود بعد از مناظره با روحانی به نفع یک کاندید دیگر کنار می رود
شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خوب شد احمدی نژاد اومد!
این بشر یک بار برای همیشه باید بفهمه که دیگه هواداری نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
مطمئن باش نمیفهمه. این خط این هم نشان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
من به شما قول میدم احمدی نژاد متاسفانه رای خواهد آورد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا رو شکر-احمدی قهرمان خوش آمدی خوش آمدی-به حق امام زمان که رئیس جمهور مائی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اینم از ولایت مداری برادران اصول گرا . خوشم میاد خدا آبروی اصول گرایان رو میبره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
کی گفته احمدی نژاد اصولگراست؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
!احمدی نژاد منفعت گره نه اصول گرا!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چطور 12 سال پیش اصولگرا بود؟!
عبداللهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با آمدن محمود چه شیر تو شیری میشه انتخابات!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اين بشر مشكل جلب توجه داره ، همش ميخواد يه كاري بكنه كه قابل پيش بيني نباشه و خودشو مطرح كنه
پاسخ ها
یک دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
یعنی شما میگی قابل پیش بینیه ؟ ایشون میخواد تو دید باشه ؟ پس چرا چهارسال که سکوت کرده بود انواع تهمت و فحش رو به ایشون و یارانش گفتن ؟ برادر مشکل جای دیگه ایست ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا رو شکر-احمدی قهرمان خوش آمدی خوش آمدی-به حق امام زمان که رئیس جمهور مائی .
پاسخ ها
زهیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
دهنت رو آب بکش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد می گوید نهی رهبری صرفا یک توصیه بوده. بسیار خوب.
فرضا حرف رهبری توصیه بود. آیا قول شما به رهبری برای عدم شرکت در انتخابات هم تعارف بود؟
شتر سواری دولا دولا نمی شود.
دولا دولا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد می گوید نهی رهبری صرفا یک توصیه بوده. بسیار خوب.
فرضا حرف رهبری توصیه بود. آیا قول شما به رهبری برای عدم شرکت در انتخابات هم تعارف بود؟
شتر سواری دولا دولا نمی شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد هم بصیرت داره و هم خودیه. پس رییس جمهور میشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
وقتی میبینه اسلام وکشور در خطره وظیفه شرعی اش حکم میکنه که شرکت کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چقدر هم وظیفه شناسه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقای ناشناس می شه لطفا از اسلام برای چنین افرادی هزینه نکنی،امثال شما فکر می کنید جای خدا نشستید و باید همه را ببیرید بهشت!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این حس خطرش منو کشته !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اقای ناشناس 13:27
چطوریه که شما فقط خطر رو حس میکنید ؟ یعنی از بقیه اسلام شناس تر هستین؟
زهرا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
واقعا که تو این مملکت دیگه از احمدی نژاد اسلام شناس تر وجود نداره که ایشون برای اسلام احساس خطر کرده. ناشناس عزیز لطفا بیدارشید. البته کسی که خودش را به خواب زده بیدارکردنش مشکله
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقای احمدی نژاد ظاهرا خیلی خودشیفته است و خبر ندارد که حمایت مردمی از او تنها به خاطر رهبری انقلاب بوده و بنده به عنوان کسی که دو دور به او رای داده ام حاضر نیستم به چنین شخصی که در مقابل رهبری ایستاده رای دهم لعنت بر جریان انحرافی و مرگ بر ضد ولایت فقیه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
اقای احمدی نژاد خبر ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
حداقل تا پایان مناظره ها باید بمونه تا ببینم روحانی چی برا گفتن داره. به این میگن یه دوئل واقعی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
روحانی احتمالا با کلیدش در صدا سیما رو قفل میکنه احمدی نژاد نیاد همون طور که در این چهار سال با کلیدش همه در ها رو روی مردم بست
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
نمیدونم چرا تا خبر خبری از احمدی نجات میزنن یاده اون بنده خدا میوفتم که میگفت اقاجان من احساس خطر میکنم ما با پدیده ای مواجهیم که به دوربین زل میزند و دروغ میگوید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدایی یادش بخیر ... مصدق زمان
آزاده
| Netherlands |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خداییش یادش بخیر. جه قدر دلمون براش تنگ شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
خدایی یادش بخیر
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
واقعا بزرگ مرررررررد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یه ماه پیش گفته بود بخاطر توصیه رهبری شرکت نمیکنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چه ساده هستین همش بازیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شما اینحوری بازی می کنی ؟!!!
عادل عارفی زاهدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به کوری چشم تمام بدخاهان و حتی تابناک احمدی قهرمان حامی مستضعفین اومده ثروتمندان سوراخ موش پیداکنید قهرمان داره میاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
ما که ثروتمند نبودیم، تو دو تا دوره رئیس جمهوری ایشون بدبخت تر شدیم،، ثروتمندای عزیز ما رو هم با خودتون ببرید تو سوراخ موش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
بعنوان يك ثروتمند از خدامه دوباره محمود رييس جمهور بشه....واي كه چه عالي ميشه...ثروتم ميشه چند برابر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
تو این فاصله شما هم یه سری به نهضت سواد آموزی بزنین.
پس چی شد
|
United States
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
پس چی شد\
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دولت سیب زمینی خوش آمدین خوش آمدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
طرف تو ده راه نمی دادند سراغ خانه کدخدا گرفت!!!!!!!!!!!!!
بابا
|
Germany
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
حدس میزنم این خبر تا دو ساعت دیگه میره رو صدر قسمت پربحث ترین ها.
فکر کنم ده دوازده هزار تایی کامنت بخوره. شایدم قسمتهای دیگه سایتو موقتا مجبور بشید ببندید تا بتونید به این یکی برسید.

محمود همینه دیگه: خودشیفته، خودخواه، غیرقابل پیش بینی، و به شدت مخرب.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
أنوشیروان ازبزرگمهر پرسید ملک ایران چگونه ویران میشود؟ گفت: کارهاى بزرگ را دست آدم هاى کوچک بده و آدم هاى بزرگ را تحقیر کن، ویران میشود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چرا ترسیدن یه عده
خودش گفته حضور من در ثبت نام صرفا برای حمایت بقایی است من به توصیه رهبری عمل می کنم.
وصله ضد ولایت الکی به کسی نزنید
ناشناس5
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد بیا که خسته شدیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
بله...خسته براشون کمه. مایلن ذله بشن!
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شجاعت نشان دادن واقعیت را نداری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تا کور شود هر آنکه نتواند دید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
از این بابا خوشم نمیاد ولی بین مردم کوچه و بازار از رییسی و قالیباف و ... بیشتر رای داره
پاسخ ها
ناشناس
| China |
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
نه جانم. بی رهبری 1 میلیون هم رای نداره.
مهدی بصیرتیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ما امت مسلمان و مومن ایران اسلامی به هیچ عنوان از شخصی که از رهنمودهای مقام عظمای ولایت تبعیت نمی کند حمایت نمی کنیم و از شورای نگهبان درخواست داریم این شخص که فریب جریان انحرافی را خورده است رد صلاحیت کنند ما امت مسلمان و مومن ایران اسلامی یکپارچه و با 80درصد آرا ایت الله رییسی را به بهارستان خواهیم فرستاد
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اخوی داری اشتباه آدرس میدی !!
رئیسی اگه رای هم بیاره باید بره پاستور !
اول یاد بگیر بعد آدرس بده مشتی !!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
منظورت پاستوره؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یکم مطالعه کنید! بهارستان مجلس هستش! رئیس جمهور میره پاستور
حسين
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مهدي جان بهارستان نيست كه عزيزم - پاستوره
نوید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به بهارستان ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مگه احمدی نژاد و رییسی کاندید نمایندگی مجلس شده اند داری میفرستیشون بهارستان؟
مهرداد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مگر انتخابات مجلس است که می خواهید ایشان را به بهارستاد بفرستید
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بهارستان خوب اومدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقامهدی دیر اومدی 2 سال از انتخابات برای بهارستان گذشته !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بهارستان یا پاستور
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همان بهتر که بفرستیش بهارستان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
!بهارستان؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
بهارستان ؟؟؟
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
متاسفانه امثال همین آقا که فرق بهارستان و پاستور رو نمیدونن حق رای دارن و مملکت رو به این روز انداختن
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
احتمالا منظورش همون بهرستان و نمایندگی مجلسه
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
عاليه احمدي رييس هرچي مرده
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بنده اگر فقط ایشون و چنگیز خان مغول کاندیدای ریاست جمهوری میشدن قطعا به چنگیزخان رای میدادم
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
خلایق هرچی لایق
قنديل
|
-
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تمام اهل فقر ونيازمندان وحاشيه نيشنان وروستائيان واستانهاي محروم به او وطرف داران احمدي نژاد راي مي دهند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همینه که میگن عقل که نیست جان در عذابه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مگر اینکه فقرا از فقر بیشتر خوششون بیاد تا به این بابا رای بدهند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
از ماست كه بر ماست اينا هر چي كشيدن كمشونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همه ما باید تابع واقعی رهبری نظام و قانون اساسی کشور باشیم و باید قدر امنیت و آبادنی کشور عزیز و ایران اسلامی را بدانیم و به تداوم این امنیت و آبادانی با جان و دل کمک کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
سلام بر یارانه250هزار تومانی و البته دلار20هزار تومانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اخه چرا از خودتون داستان و مقاله و .. میسازید والا یا خودتون زدید به کوچه علی چپ یا کلا از این دولت یه چیزی بهتون ماسیده یا سر هیچ پوچ که بگید اره ما اگاه از همه چیزیم و مخالفت با احمدی نژاد کلاس داره دارید این حرفا رو میزنید من بیکار هستم با کار گری روزگار میگزرونم ولی واقعا دوره احمدی نژاد با دوره چهار ساله روحانی زمین تا اسمان حدقل برای من و امثال من فرغ داشت شاید بعضی ها این تفاوت رو احساس نکردن بخاطر وضع مالی خوب ودر امد داءم ولی من که لیسانس دارم و کار یدی کارگری رو انجام میدم تفاوتش رو دیدم اصلا احمدی نزاد ....هزاران چیز دیگه روحانی که خوبه چکار کرده تا اومد بیمه کارگران ساختمانی قطع کرد اونایی هم که بیمه کارگری بودن مبلغش رو سه برابر کرد بیمه رانندگان اژانس قطع کرد وهزاران کار دیگه که با یه کلید درهایی که به روی مردم بود قفل کرد حداقل یه کار مثبت این چهار سال انجام نشد که منم به اون تکیه کنم بشم مخالف احمدی نژاد اگه شک دارید برید از کارگران ساختمانی و اقشار محروم بپرسید در کدام دوره وضع درامد شما بهتر بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
عجب! مگر مقام معظم رهبری به شما توصیه نکرده بودند که لطف کنید و تشریف نیاورید! شما صلاح مملکت را بهتر میدانید یا ایشان؟!! جالب است که این فرد دقیقا مانند دوران ریاست جمهوری خود به حرف هیچ کس گوش نمی کند و کسی هم جلو دارش نیست! آنوقت رعیس جمهور دوره اصلاحات را ممنوع التصویر می کنند! جالب است...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا رحمت کنه هاشمی رفسنجانی رو کاش بود و میدید
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چنين به قول شما حامي مستضعفيني كه درهشت سال مملكتو نابود كرد
کمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
عشق بر می گردد
امروز در کشور با این خبر بهره وری بالاست
مستضعف وروستایی منتظر عشق بودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این همه خوشبختی محاله محاله !!!!
علی عارف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
از الان لحظه شماری میکنم واسه دیدن منظاره ها خدا کنه احمدی نژاد رد صلاحیت نشه رأی هم نیاره یخورده بهش بخندیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خیال حوصله بحر می‌پزد هیهات

چه‌هاست در سر این قطره محال اندیش
جواد
|
Switzerland
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
هم بقایی و هم احمدی نژاد هردو شان رد صلاحیت میشوند چند روز صبر کنید خواهید دید
ناشناس
|
Germany
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خاتمی با آنهمه خدمت ممنوع التصویر احمدی ... ول کل می گرده ب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
از سفرهای آقای احمدی نژاد از ماهها قبل مشخص بود کاندید خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
امیدوارم تا آخر بمونه تا تکلیف همه روشن شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دمت گرم احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد آمد تا رسالتش را تمام کند و هر آنچه را که کمترین سودی به مملکت می رساند، از میان ببرد، و نهادها و بنیادهایی را که در دولت قبل نیمه جان از زیر دستش در رفتند، اینبار کاملا نابود کند، اما مطمئنا تصمیم وی برای آمدن، تصمیمی کاملا شخصی نبوده است، و افراد قدرتمندی پشت سرش ایستاده اند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ما که عرض کردیم ایشان مشکوک هستند .
سنگ پا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یعنی این بشر رو باید محصور کرد..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
سال 76 رهبری به میر حسین موسوی که قصد کاندیداتوری وثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری را داشتند گفت مصلحت نیست که در انتخابات شرکت کنید ایشان هم گفتند چشم وشرکت نکردند
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقای احمدی نزاد حق دارد بعنوان یک شهروند آگاه به امور سیاسی و یک " علی بابای " زیرک در امور مالی در انتخابات شرکت کنند.
شرکت کند.
کما اینکه آقای خاتمی رئیس جمهور گذشته حق طبیعی و قانونی دارند تا در انتخابات شرکت نمایند. واین مردم
سالاری را ارتقاء و شان و مقام قدرت ریاست جمهور را افزایش میدهد.و توان چانه زنی کشورمان را در سطح منطقه و جهان افزایش میدهد. مردم هم بحمدا... آگاه هستند و در یک انتخاب بدون حاشیه با حضور 40 میلیونی سر نوشت کرسی نیاوران را رقم خواهند زد. و مردم منطقه هم از ما درس مشارکت در سرنوشت خود در پای صندوق رای خواهند گرفت .انشاء
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بیچاره آیت االه هاشمی ۱۰ سال پیش همچین روز هایی رو پیش بینی میکرد اما همه بهش توهین کردن.
پاسخ ها
یک دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
آره واقعا بیچاره ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اگر قايل به آزادي انتخاب كردن و انتخاب شدن هستيم بايد حضور احمدي نژاد را به فال نيك گرفت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا شفات بده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یه عده هنوز مشغولن تا اون سنگی که احمدی نژاد تو چاه انداخته در بیارن هنوز نتونستن حالا اومده می خواد از اساس کل چاه رو خراب کنه رو سر همه
اکبر
|
United States
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همیشه آرزو میکردم جسارت و استادگی احمدی نژاد با عقل خاتمی ترکیب بشه.
مثلن طی یه عمل جراحی مغز خاتمی در بدن احمدی نژآد قرار بگیره . البته عمل پیوند رو یک جور دیگه هم میشه انجام داد !!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
داداچ داری اشتباه میزنی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
الان معلوم شد کی بصیرت داره کی بصیرت نداره؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احسنت
قادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
هرکس برخلاف نظر ولی عمل کند ان شاالله مرده سیاسی خواهد شد
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ایول ثابت کردی که مطیع امر ولایت هستی
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
من از شورای نگهبان عاجزانه درخواست دارم که صلاحیت ایشان را تایید کنند تا در مناظرات انتخاباتی آقای مهندس "غ" و و آقای دکتر "ر" ایشان را شسته و بر روی طناب آویز کرده تا خشک شوند!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شک نکن احمدی نژاد فقط دنبال فرصت برای
مناظره است و مطمئن باش به عنوان کاندید نهایی شرمت نمیکنه
یک دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
عزیز مطمئن باش آقای احمدی نژاد حتما در مناظره ها توسط دیگران شسته میشه !!!! همونطور که بارها قبلا شده .... بلد نیست حرف بزنه بنده خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ما احمدی نژاد را شناخته بودیم ایکاش همه شناخته بودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
گنه ماست اگر علی تنهاست ! دیگر حجت بر همه روشن است
مشدقاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خوشبحال این مملکت ایران که چنین کاندایای ریاست جمهوری دارندکه کشورراگل وبلبل نموده بودوحالامی خواهدتاج گل برسرهمه ایران بزند(بدبخت ملت )
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با سلام. از کاندیداتوری احمدی نژاد و امثالهم نباید ترسید چون واقعا دیگه پایگاه اجتماعی چندانی نداره. این افزایش آگاهی مردمه که اون رو و تفکراتش رو شکست میده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این فیلمه داداش
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نجاد خوش امدی بیا یکم یارانه ها را زیاد کن . زنده باد بهار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
يه چند ساليه كه قيمت خونه تغيير نكرده. بازم وقتشه كه يه دفعه سه برابر بشه.. دلار 1200 تومني رو كرد 3600 تومن كه دلار بفروشه يارانه مردم رو بده. اما قيمت همه چيز رو سه برابر كرد. 100 برابر اون به اقتصاد كشور ضربه زد. تمام خونه ها تمام محصولات همه چيز سه برابر شد كه آقا مي خواست دو زار با فروش دلار بيشتر گيرش بياد و دولتش رو بچرخونه. يا تو گروني دلار لفت و ليس بكنند.( رانت اطلاعاتي )
اسماعيل آ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چرا ترسيدين؟؟؟
از چي ترسيدين؟؟؟شما كه ميگين مردم نميخانش پس چرا انقد ميكوبيدش؟
تا ديروز نميدنستين رهبر با كدوم ه ميينويسن حالا شدين غمخوار رهبر؟
شما همونايي هستين كه روز عاشورا اون شعارارو دادين؟
بعدشم روحاني چه گلي به سر مردم زده؟
بله سه ساله نه تنها قيمتا تغيير نكردن حتي منفيم شدم اما به چه ارزشي به ارزش بيكاري و تعطيليه كارخونه ها؟
نكنه تعطيلي كارخونه ها بخاطر احمدي نژاده
نكنه 8000 ميليارد كاره احمدي نژاد بوده؟
خندم ميگيره از آدمايي كه اصل ولايت فقيهو قبول ندارن برا رهبر دلسوزي ميكنن
مطمئن باشيد احمد نژاد كنار ميره و اومده كه جواب تهمت هاي روحاني تو اين چند سالو بده همين
اگه نظر رهبر براش مهم نبود از آقا نظر نميخاست
پس بدونيد قضيه چيز ديگس
درضمن بايد تو مناظره ها منتظر چيز چيز روحاني باشيم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بیچاره مردم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نجاد!!!
لااقل فامیلشو اول یاد بگیر بعد ادعای طرفداری کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نؤاد به نظرم صادق نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به نظرت صادق نیست.... !!! بیدار شو داداش هنوز که خوابی....؟؟؟؟؟
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دکتر تو باید می آمدی تا کلماتی مثل حصر و بصیرت و فتنه دوباره معنی شوند و اینبار چیزی برای هزینه کردن برای تو نمونده برگرد به دانشگاه و درس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بهترین کامنت . مخلصم
منطقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اگرواقعاطرفدارنداردبگذارندکاندیدشودوتوسط مردم حذف وردصلاحیت گردد
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ایشون اگر بیاد فتنه 96 به پا میشه چون کلا حرف حساب نمیره تو گوشش و فقط واسه کشور هزینه داره به خصوص امروز که اسزائیلی ها گفتن روحانی ترور میشه تو انتخابات
هوشیانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اژدها وارد می شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
جالبه اگه عكسش رو بجاي بروسلي بگذارند.
محمد رضا عابدی جندانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بنده در دو دوره ریاست جمهوری به او رای دادم چوت فکر میکردم تابع ولایت است اما الان نه واقعا که هیچی برا گفتن نداره
پاسخ ها
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احسنت به شما که عاقلانه و متدینانه به مسائل نگاه می کنید نه متعصبانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
از خود احمدي نژاد بدتر امثال تو هستند كه انشاالله خداوند مملكت را از آسيب امثال شما حفظ كند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقای احمدی نژاد را رای امثال شما سر کار نیاورد
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با سلاممحمود قهرمان آمد حامی قشر مستضعفین و محرومین ) یوسف پیامبر آمد
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
انصافا که خیلی شبیه حضرت یوسفه
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بله چند روز دیگه میشه امام زمان
البته کسی بشقاب واسه نهار بذاره واسه امام زمان بیشتر از این از طرف دار بعید نیست پیامبر بخوانند او را
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اون یوسف پیامبر را خوب اومدی!!! واقعا تمام حرفاتون هم مثل این ادعاتونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همه چیز احمدی نژاد به کنار! آخه کجا مثل حضرت یوسف زیباست !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا همه شما رو يكجا از زمين بر داره كسايي كه بهش راي ميدن با وجود اون هشت سال در تمام گناهانش شريك هستن!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
مستضعفین...محرومین...وقتی یک بهتون می دن و سه ازتون می گیرن، سود نکردین! به زبون ساده توضیح دادم . شاید بفهمین!اگه خوشحالین، صرفا به دلیل گوش های مخملییه که به تازگی صاحب شدین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بنظر من کسی باید رئیس جمهور بشه ک طعم فقر و چشیده باشه اگ اینجوری نیست حداقل لمس کرده باشه...فردی انقلابی شجاع ونترس و جهادی...مطیع نصایح خیرخواهانه رهبری ک دقیقا حکم پدری دلسوزرو واس جامعه هستش...تحصیلکرده فهیم آینده نگر واقع بین...بابا اینقدر جناحی تفسیرنکنید..بیکاری و فقر و اوضاع اقتصادی جامعه رو خوب دقیق ببینید بعد قضاوت کنید ببینید
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آزادی یعنی این .بذاریم همه بیان بذاریم مردم انتخاب کنن .دکترای احمدی نژاد برخاسته از رشته ریاضی البته بدون سهمیه بیانگر هوش بالای اوست اشتباه ما اینکه او رو دست کم میگیریم بعد دچار توهم تقلب میشیم ببینید حتی همین نخوه آمدنش چقدر زیرکانه بود همه معادلات رو به هم ریخت الان هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان در کما هستن پس هوشمندانه با رقیب مبارزه کنیم و گرنه گل می خوریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اصلاح طلبان در کما هستند ؟ !!
..........اصلاً ارزش حرف زدن نداره . .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دكتراش كه تو ترافيكه. اون ميگن مساله داره.
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
کمی از انتخابات امریکای به اصطلاح جنایتکار یاد بگیرید که زمان قانونی انتخابات حداکثر 8 سال است نه بیشتر.این چه وضعی هست.طرف می خواهد 100 بار کاندید ریاست جمهوری یک مملکت بشود
محمدعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اصل دلیل ثبت نام احمدی نژاد برای فشار به شورای نگهبان است تا با این فشار بتواند تایید صلاحیت بقایی را به دست آورد. این آقا میخواد با فشار روی شورای نگهبان که اگر صلاحیت بقایی رو تایید کنید من هم خودم انصراف میدم و در غیر اینصورت تا آخرش میمونم عمل کنه تا مثل سال 92 و رد صلاحیت مشایی پیش نیاد براش.
سجاد زمانی
|
-
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نزاد مرد عمل هست من بهش رای خواهم داد شک نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
از ایشان سوال کنید چرا در مورد شرکت در انتخابات از مقام معظم رهبری رهنمود خواستند اگر نمی خواستند به آن عمل کنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بصیرت یعنی زود هر چی رو شنیدی باور نکنی و تحلیل داشته باشی.متاسفم بعضی از مسولین باز زود قضاوت کردن.یک نمونه کوچک زاده.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقا وقتی ایشون نامه می نویسن به رهبری و در رسانه هم پخش میشه که من تابع اوامر شما هستم و در انتخابات شرکت نمی کنم بعد ایشون میاد ثبت نام میکنند آخه چه جوری مردم میخوان رو ایشون و حرفاشون حساب کنن؟؟؟؟
از قدیم میگفتم مرد هست و حرفشه خیلی مردی آقای احمدی نژاد
سید سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مرگ بر ضد ولایت فقیه
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
كجاي دنيايك ماه مانده به انتخابات تازه كانديداها ثبت نام ميكنن پس كي بايد برنامه كانديداهاارائه شود همين نشون ميده همش كشكه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تا آب هست کسی تیمم نمیکند
احمدی عزیزم وقتی تو باشی دیگه بقایی کیه؟
خیلی مردی
shahab
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با وجود اینکه از محمود احمدی نژاد متنفرم و در هر دو دوره ای که کاندید شد و رای آورد بهش رای ندادم اما اگه به فرض محال بتونه از فیلتر شورای نگهبان عبور کنه حتما بهش رای می دهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
رای ما فقط دکتر احمدی نژاد
شک نکنید بیاد ریس جمهور میشه
پاسخ ها
حسين
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
داداش راي هاي منفي رو حال كن
:)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
زبونم لال زبونم لال اگه ایشون رای بیاره مغازه رو میفروشم دلار میخرم
بازم بگم بگم ها شروع شد!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آره اما 8 سال بعد هم اسم دزدها از جيبش بيرون نمياد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اونوقت كي از تو مغازه ميخره؟!
کیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
متاسفانه احمد نژاد هر روز از فرمایشات مقام معظم رهبری یک برداشت تازه میکنه!!!! یکی نیست به این و مشایی و یقایی بگه برین خودتونو مسخره کنید.... مردم ما قلبی و فکری و جانی ولایتی هستند نه مثل بعضی مسئولین حرفی!!!!
sam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
سنگ پا قبلا" مال قزوین بوده. الان باید بگن رو که نیست سنگ پای محموده !!!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خوش آمدی دلاور ، قهرمان، کسی که حق مظلومین را از ظالمان می گیرد . ای هلو
خوشرو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دوستان قبل از به شوخی گرفتن موضوع نیمه پر لیوان هم ببینید ایشون اگه ضعف و اشتباه داشتن که منکرش نمیشیم ولی خوبی هم زیاد داشتن پس حق ورود به عرصه رو دارن...اما باتوجه به توصیه رهبر بزرگوارمون باید بگم انتخاب اشتباهی کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
تورو خدا از خوبی هاش بگو ما هم درک کنیم، ای با بصیرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ایشان اگر به فکر خدمت به مردم مستضعف بود که امثال رحیمی رو معاون اول خودش نمی کرد. اگر به فکر مردن بود که دولتش دلالی طلا و سکه نمی کرد. اگر حامی مستضعفان بود که نمی گفت در گیری ها در سوریه یک معارضه داخلی هست و ایران نباید دخالت کند.
مصلحت اندیشی های برخی از مسئولین نظام در قبال برخورد با جنایت های این آقای خود شیفته کار به اینجا رسوند که دیگه توضیه بالاترین شخص مملکت را هم نمی پذیرد.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ای کاش آقایون به حرفهائی که می زنند ایمان قلبی داشته باشند.
منم منم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
من بار اول به احمدی نژاد رای دادم، بار دوم خدا خدا می کردم رای نیاره، برا بار سوم فک نکنم طاقت بیارم. خودمو خلاص میکنم
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
پیشاپیش خدا رحمتت کنه
دادور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
سلام
با توجه به توصيه رهبري - كه البته بايستي حكم حكومتي قلمداد كرد- ايشان نبايد كانديد مي شدند. ولي براي اكثر دلسوزان نظام از اول معلوم بود كه اين شخص بايبند هيچ اصول و معيار نيست. از عمكرد هشت ساله گرفته تا تناقضات اخير.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با سلام. بهتر بود ایشون توصیه رهبر عزیز رو در خصوص حضور در انتخابات رو مد نظر قرار می دادند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
فقط برای مناظره اومده
هشدار
| - |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این منفی ها یعنی چی؟
محمد غلامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقای احمدی نژاد نباید ثبت نام میکرد ایشان فرمایشات مقام معظم رهبری را نادیده گرفت و التزام عملی به ولایت فقیه ندارد وباید توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شود رهبری صلاح ندانست بیاد چرا اومده ؟ انشالله که رد میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اومده بی عدالتی های روحانی را از بین ببرد. درود بر احمدی نژاد عزیز، یارانه ها 6 برابر میشه
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اره قیمت ها 10 برابر میشه
ساده ی ها پراید از 8 میلیون به 22 میلیون تبدیل شد به خاطر هزار تومن45
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دیرین دیرین. این قسمت ظهور هاله نور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
در نظر بگیرید رئیس جمهور ایران احمدی بشه از اونو رئیس جمهور آمریکا ترامپ ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اين رو خووووب اوووومدي
حالا ديگه واسه ملت ايران عروسيه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد ترور میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا نکنه! امام زمان حافظشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خلقی از دستش راحت میشه
مراد علی دوکوهه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرااااااااااااا

بهترین خبری بود که امسال شنیدم
درووووووووود بر حامی مستضعفان جهان رئیس جمهور مردمی دکتر احمدی نژاد
حتما رای میاره
رحانی بای بای
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
عذر میخوام آقای طرفدار ، اسم شما چی بود؟ :)) همینا طرفدارشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تشنه قدرته به خدا مشکل داره مشکل خدا به دادمون برسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
هم تشنه قدرت هم اين كه نوعي فرار به جلوست. با اين كار از محاكمه فرار مي كنه. به روحاني گفته پول نفت رو چه كار كرده اي. كسي نيست بگه تو 800 ميليارد رو چي كار كردي.
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اره دوست عزیر احمد نژاد با نفت بشکه 150 دلار مسکن مهر رو نتونست تموم کنه حالا گیر داده به روحانی میگه چرا یارانه رو زیاد نکردی با نفت 50 دلار
صدرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
انتخابات ریاست جمهوری کشور ما از جام جهانی فوتبال جذابتره!!یک ماه درگیریم ولی خوش میگذره!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خیلی حرف جالبی زدی. کاملا موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
واقعا دمت گرم عالی گفتی تا حالا همچین تجزیه تحلیلی ندیده بودم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دمت گرم خيلي حرف قشنگي بود
حال كردم
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بگزارین بیاد و مردم رای بهش بدن تا ببینید اون 27 میلیون رای 88 قضیش چی بوده!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بیست و چهار میلیون ناقابل
سید عباس محمدی
|
-
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
در دوره های قبل مردم بخاطر رهبری به ایشان رای دادند ای کاش تا اخر می موند تا مشخص بشه چقدر رای داره درود بر روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد تور و به خدا کمی از این اعتماد به نفست را به من عاریه بده.
سعید
|
France
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با سلام بر ساحت مقدس امام زمان و همراهان واقعی ایشان.
از آقای احمدی نژاد خواهشمند ام از آقایان دکتر عباسی ، دکتر راعفی پور، دکتر حجت السلام والمسلمین پناهیان - دکتر کوچکزاد- سردار قلم حسین شریعت مداری- برادران مداح اهل بیت کریمی و حدادیان- دکتر ازغندی- دکتر عباس جدیدی ....تشکیل دهند انشاالله
پاسخ ها
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یاران امام زمان از فرمایشات نایب امام زمان سر باز نمی زنند !

این افرادی هم که نام بردید و حتی اسامی بعضیشون هم اشتباه نوشتید !! از فرمایشات رهبر و ولی امرشون سرپیچی نمی کنند !!! لطفا عاقل باشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با دکتر جدیدی موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
همه افراد نامبرده شده خوبن .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چرا فقط جدیدی ؟ همه خوبن
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خودتو زدی به کوچه علی چپ \
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اخه بقیه طناز نیستن دکتر جدیدی خیلی طنازه مخصوصا وقتی طرف و فتیله پیچ می کنه خوب تنشو و ناز می کنه
احمد۶۵
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به نظر من اگر احمدی نژاد در انتخابات بمونه و از اون طرف هم رای نیاره دیگه خودش و طرفدارانش متوجه میشند که این آقا تاریخ مصرفش تمام شده چون اگه امسال نمی یومد چهار سال دیگه میومد بزارید بیاد که تکلیفش یکسره بشه تا خود و طرفدارانش از این توهم در بیاند که میلیونها طرفدار دارند
بهرامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دوستان آزاداندیش وطرفدارآزادی چه اشکال دارد شما که معتقد به دمکراسی هستید چه ترس وهراسی ازاحمدی نژاددارید مردم فهیم ایران می دانند به کی رای بدهند به کی رای ندهند نگران توصیه رهبری معظم نباشید شمایی که رهبری رافقط دراین مواقع می خواهید که رقیب را ازسرراهتان بردارد انشااله هرچه مصلحت است انتخاب میشودبگذاریددمکراسی درکشورجریان یابد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این هم از بصیرت احمدی نژاد .
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
سنگ پای قزوین کم آورد و روسفید شد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
گمونم اینستا گرام تلگرام رو یادشون رفته بود فیلتر کنن اومدن اونم انجام بدن

یادم مخالفان ایشون خار خاشاک منافق ضد مردم ضد امام زمان و مخالفان ایشون نباید تو این ملکت زندگی کنن
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یادمه مردم یه زمانی خس و خاشاک بودن و این اقا رئیس جمهور منتخب و مردمی
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چنین فردی در تشخیص مصلحت نظام چی کار میکنه
افشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ما با ثبت نام آقای دکتر محمود در انتخابات موافق هستیم و ازآقای احمدی نژاد ریس جمهور سابق محبوب کشور مان حمایت میکنیم و رای ما دکتر احمدی نژاد هست، کور شود کسی که نمیتواند حضور احمدی نژاد را ببیند . تبریک به آقای دکتر و مردم عزیز . فقط آقای محمود احمدی نژاد . دوست داریم آقای دکتر با قدرت تشریف بیار به صحنه انتخابات ریاست جمهوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شکر خدا که اصلاح طلبها کاملأ گوش به فرمان رهبری هستند و شعارهای اصلاحی که مطرح میکنند برای سایر کشورهای دنیا است !!!؟؟
یک خانم فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تابناک شما یعنی سایت تابناک از مدت ها پیش برای جا انداختن احمدی نزاد برنامه داشت واین کار را هم کرد با سیاست تابناک احمدی نزاد را جا انداخت نگو برنامع ای در پیش بود لطفا پخش کنید
MHM
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
۲۰ میلیون رای داره احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ملت ایران حافظه کوتاه مدتی داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد ماهیانه ۴۵. دلار یارانه می داد و هرگز هم نگفت این یک مصیبت برای دولت است اما روحانی با پرداخت ۱۲ دلار در ماه آن را مصیبت عظما می دانست . درست است که در اواخر دولت دهم دلار سه برابر شد اما این سه برابر شدن فقط به سود دولت یازده تمام شد نه به ضرر آن . اگر واقعا روحانی ناراضی بود چرا وقتی دولت خود را تشکیل داد دلار و قیمت های چند برابر شده کالاها را به قبل برنگرداند ؟ چرا خودروی هفت میلیونی پراید حتی از بیست میلیون هم فراتر رفت ؟
سيدمحمد داودي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به نظر من بازي جالبي است. آقاي احمدي نژاد رد صلاحيت نمي‌شود چرا كه با رد صلاحيت ايشان خيلي سالها زير سوال خواهد رفت. سنشان هم كه در حد رياست جمهوري هست و مثل آقاي هاشمي كهولت سن ندارند. بقايي قدرت تخريب و بي پروايي احمدي نژاد را ندارد. براي همين ايشان به عنوان تخريب كننده آقاي روحاني در مناظره خواهد آمد. بعيد مي دانم مناظره تندي هم بين ايشان و آقاي رئيسي داشته باشيم. ايشان فقط براي تخريب آقاي روحاني مي آيند و بس. بقيه را نميتونم بگم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
رای فقط احمدی نژاد
ناشناس
|
Japan
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدى نژاد آمده؟؟!!!!!دوباره،،،، !! اعتماد به نفس در حد عالى.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خیلی هم خوب شد حالا میاد با رییسی اینا درگیر میشن و روحانی اول میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این یارو احمدی نژاد دوره های گذشته ریاست جمهوری مسولین دلسوز نظام مانند آقای هاشمی را زیر سول برد و مملکت را به آشوب کشید و 50 سال به عقب برد، حالا نوبت به ولایت رسیده و آشوب و بلوا درست کردن....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
متاسفم برای کسانی که هنوز هم متوجه نشده اند که این آدم مشکوکه
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مشکل مملکت ما نگاه کردن به بقیه است
نمونش آقای روحانی منتظر دنیا با ما خوب بشن تا بتونیم ی کاری بکنیم
احمدی نژاد هم فقط میخاد بگه ما برتریم و با همه دنیا کل کل کنه و منزوی کنه مملکت رو
هیچ کدوم فکر ساختن مملکت با جوونا نیستن
این ماییم که باید مملکتو بسازیم نه دولت روحانی نه دولت احمدی نژاد کار زیادی نمیتونن بکنن
شاید آمای خوبی باشن ولی سیاست دنیا اونا رو خورد میکنه مگه اینکه اقتصاد خوبی داشته باشیم
چیزی که هیچ کدوم به فکرش نیستن
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به نظر من احمدی نژاد دست به انتحار سیاسی خودش زد.
و هدفش از ثبت نام فشار به شورای نگهبان است برای تایید صلاحیت بقایی است.
و این پیام رو میده که اگر بقایی رد صلاحیت شود من خودم در صحنه انتخابات باقی می مانم و ماندن من در صحنه به ضرر اصول گراهاست چون سبد رای اونها رو خراب میکنه .
در نهایت کسی که از این ماجرا سود می بره رئیس جمهور فعلی یعنی شخص آقای روحانی است.
و انتحار سیاسی احمدی نژاد هم به این دلیله که با نادیده گرفتن توصیه رهبری اکثریت رای خودش بین مردم رو از دست داد .ولی اگر به این توصیه گوش می کرد می تونست چهار سال بعد دوباره ریاست جمهوری رو پس بگیره و اتهام 10 روز خانه نشینی رو از خودش برطرف کنه.و اعتماد توده مردم رو به خودش برگردونه
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
هم بقای هم احمدی نژاد زد صلاحیت میشن
مگه می تونن با ایت الله جنتی هم شوخی کنن اون رفسجانی رو هم رد صلاحیت کرد چه برسه احمدی نژاد
ناشناس
| Germany |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دلت خوشه هاا 4 سال دیگه کی زنده است کی مرده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درود بر احمدی سلام بر بقایی زنده باد مشایی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تحليل خوبي بود.
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آقاى احمدى نژاد اصولا با مفاهيمى مثل سرافرازى و شكوه ملت، عدالت، خادم ملت و على الخصوص پاك دستى غريبه به معناى واقعى هستند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بسه بابا خر کردن مردم بسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به خدا پناه میبرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
کفن پوش ها کجان ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یا روی دیوار سفارت بنگلادش یا در حال بهم زدم کنسرت استاد ناظری
ناشناس
|
Australia
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به کوری چشم بدخواهانش
زنده باد آقای دکتر احمدی نژاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
استرالیا خوش می گذره ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
حامیان فرامرزی فیلتر شکن بدست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شما از اون بورسیه های احمدی نژادی با معدل 10 نیستید ؟
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
جالبه در تمام سایت ها ادبیات طرفداران آقای احمدی نژاد به جز ابتذال نیست. مدام از کلمات مردسالارانه و رجولیت استفاده می کنند." کور شه چشم مخالفای احمدی نژاد"، " احمدی مرده" ، "احمدی شیره" ، "احمدی قهرمانه" ، "چرا ترسیدید؟" ، "آبو بریزید اونجا که می سوزه" ، "احمدی اومده بساط جمع کنه" و الی ماشالله . من نمی فهمم چرا این دوستان احمدی نژادی ادبیات متینی ندارند؟ چرا یک بار جملاتی نمیگن که به دل بشینه یا از احمدی نژاد با اصول علمی و منطقی دفاع کنند حالا حتی اگر استدلالشون از نظر ما غلط باشه ولی حداقل فرمت استاندارد و مدنی داشته باشه . یعنی آقای احمدی نژاد یک هوادار دانشگاهی تحصیلکرده که مودبانه بیان کنند ندارند؟ همیشه باید فکر کنیم که پشت کامنت نویس های هوادار ایشون سه نفر ترک موتور هوندا با شلوار شش جیب نشسته؟ ای بابا!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
ناشناس 19:31 طرفداران ایشان همان موتور سوار ها با شلوار شش جیب هستند . ایشان استعداد خاصی در جذب لمپن دارند .
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
واقعا احمدی نژاد حامی مستضعفان جهانه؟!
انصافا خودشداره مینویسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بعضي چيزا واقعا تمومي نداره ادم فكر ميكنه كسي كه همچين كامنتي داده حتماداره مسخره بازي در مياره وگرنه اين سطح عقب ماندگي واقعا بحرانيه!!
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
چه بشود مناظره ی حسن محمودی
به ولله روحانی جرات نمی کنه تو مناظره شرکت کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
دقیقا، منم باشم جرات نمیکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
حاجی چرا?
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
کاراصولگرایان تمام شد و به تاریخ پیوستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این حرف ها را ول کنید ما مردم همیشه مردم میمانیم ما کارگران و کارمندان همیشه کارگر و کارمند انتخابات به نفع کسانی است که سرمایه گذاری میکنند
شهریار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد یه ادم معمولی نیست اون با تفکر متفاوت روبه انقراضش شاید بخواد هرکاری بکنه مثلا کاندید معرفی کنه یا خودش سودای ریاست جمهوری توسر داشته باشه و برا رسیدن به اون هرکاری از جمله ایستادن جلوی رهبری و یا به هم زدن ارامش داخلی کشورروداشته باشه ولی داداشا و ابجیاگلم مهم اینه که ماها عاقل باشیم و دوباره نبایدتوی یه شرایط احساسی بلاهای 8 ساله اونو فراموش کنیم و به خودش یا افراد باندش رای بدیم .پس همه باید حواسمون جمع باشه و به یکی رای بدیم که عاققققققققققل باشه و .......نباشه.
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درود براحمدی نژاد
امیدواریم بمونه ودوباره انتحاب بشه
درسته توزمان احمدی نژادگرانی بود ولی رکودنبود
الان هم رکوده هم گرانی
بهترین گزینه احمدی نژاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
رکود نبود؟؟؟؟ جایزه نوبل اقتصاد حق توست برادر
ناشناس
|
-
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درود بر احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شاید لیاقت مردم ایران در حد احمدی نژاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
زنده باد کسی که بعد انقلاب ، تنها رییس جمهوری بود که که ایران رو اتمی کرد گشور رو صنعتی کرد بافت فرسوده رو نو کرد عزت ایران رو تو دنیا بالا برد ، زنده باد احمدی نژاد بنده و تمام خانواده و فامیل به ایشان رای میدیم در صورت رد صلاحیت ایشان به هیچ احدی رای نخواهیم داد
مری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این یارو مشایی هنوز زندس که!!!!!
آزاده
|
Netherlands
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یادش بخیر اونی که می گفت ؛ با پدیده ای و به رو هستیم که به دوربین زل می زنه و دروغ می گه! یادش بخیر...!
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
سلام-خوش آمدی احمدی انشالله ایندفعه همه باندهای فاسد رو بروفی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ترامپ رئیس جمهور امریکاواحمدی نژاد هم رئیس جمهور ما.چه می شود.اما احمدی بهتر از روحانی است.روحانی فرد خوبی برای ریاست نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
باور من این است که امروز در زیست اجتماعی در شرایطی که لایق آن هستیم قرار نداریم چون پول نفت رفت و فقر در دولت شما تشدید شد و توهمات جای واقعیات را گرفت لولو کجاست تو رو بخوره
مسعود داموس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
هدف بازارگرمیه. قبل از انتخابات انصراف میده
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اتفاقا میذارن بیاد مطمن باش رای نمیاره خودش ضایع

میشه میره در ارشیو تاریخ
افشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا رو شکر که آقای دکتر احمدی نژاد تو انتخابات شرکت کردند . رای ما فقط احمدی نژاد ولا غیر . ترسیدید آقای دکتر احمدی نژاد اومده . شرکت در انتخابات آزاد هستش .
. مردم دکتر احمدی نژاد رو میخوان فقط .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ما با پديده اي روبه رو هستيم كه طرف تو كامنتش اكثريت بچه هاي اين مملكت رو مردم نميدونه!!
پویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
رای ما قاسم شعله سعدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
وحانی با اقتدار به همشوت جواب محکم و قاطعی در انتخابات خواهد داد و افراطیها را برای همیشه از سر این ملت بزرگ کنار خواهد زد
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
این حرکت نشون میده که تیز بینی و آدم شناسی مرحوم آیت الله هاشمی چقدر بوده. حیف که به اون توصیه ها گوش نکردند و نتیجه اش شده
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دارند رقص کردی میکنند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمد نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است دلیلی ندارد که شرکت نکنه و یا احیانا رد صلاحیت بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
امشب بيمارستا نها جاي خالي ندارد سكته را ميزنند دكتر خوش امدئي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
امشب بيمارستا نها جاي خالي ندارد سكته را ميزنند دكتر خوش امدئي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
امشب بيمارستا نها جاي خالي ندارد سكته را ميزنند دكتر خوش امدئي
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مرگ بر ضد ولایت فقیه
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
من نمیدونم بعضی ها از روحانی مایه میگذارند ادم متحیر می مونه کافیه نظری به صحبتهای انتخاباتی ایشان بیندازی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بابک زنجانی ها وقاضی مرتضوی ها آماده باش باشند .
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا رحمت کند هاشمی عزیز را _ و چقدر این روزها جای او خالی است_ که وقتی از شیخ محمد یزدی شنید که می گفت مشایی احمدی نژاد را سحر و تابع خود کرده است ،به او گفته بود :اصل فتنه خود اوست نه مشایی!
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شوالیه تاریکی برمی خیزد
hajiagha
|
Canada
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اقای ریسی متاسفانه تجربه احمدی را ندارد در اداره مملکت تا یاد بگیرد لطمه های زیادی وارد می شود من احمدی را همیاری خواهم کرد از کانادا تویتتر ۲۲ هزار نفری به نام او شد
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اصولگرایان تشنه قدرت
پاسخ ها
دکتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مردم به فرد انقلابی رای می دن کاری به اصول گرا و اصلاحطلب ندارن.
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بهار بازم بيا عشق رو بيارش
دل هميارى رو قصد نكارش
درود بر مرد بهارى
پاسخ ها
سیما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بده هر یاری رو دست نگارش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
غروبا که که می شه روشن چراغا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
باید به تمام افراد حرمت قائل شد. میزان رای ملت هست .امام خمینی
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درود بر روح بزرگ هاشمی رفسنجانی که اورا خوب شناخت واین ثبت نام سندی برای این حرف است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اگه تا امروز نظر مثبتي نسبت به آقاي احمدي نژاد داشتم امروز كاملا مطمئن شدم كه قابل اعتماد نيست چون به توصيه رهبري عمل نكرده من كه با جان و دل در انتخابات 88 براشون كار كردم امگان نداره بهشون راي بدم
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بهتر بود احترامو حرف رهبرو نگه می داشت. پس کجان حزب اللهی های فدایی رهبر.......
پاسخ ها
مهندس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احتمالاً رفتن یه جایی سفارت یه کشوری رو آتیش بزنن..............
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یاران دکتر احمدی نژاد:
گلمحمدی:
✨✨✨✨
✨⭐️
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد اومده تا شورای نگهبان رو برای تایید صلاحیت بقایی تحت فشار قرار بده. یعنی به شورای نگهبان میفهمونه که اگه بقایی رد صلاحیت بشه من هم انصراف نمیدم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بابا چقد ساده اید . بقایی از اولش فیلم بود فقط
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یا حسین
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
وقتی متن رو خوندم ب ویژه اون جایی ک گفتید رهبری احمدی نژاد رو منع کرده یاد سخن مهران مدیری افتادم ک گفتش : "بس‌که همه قلم‌هایشان را فروخته‌اند" ب گفته خود رهبری و خود آقای احمدی نژاد رهبری تنها توصیه کرده بودن نه چیزی بیشتر و نه کمتر.
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خودش چی گفته نمیایم
عزیز ایشون با اینکار می خواد خودش رو با رهبر در بندازه واین جوری رای بیاره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
شما اینطور فکر کن
احمدی نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
رای ما فقط حامی محرومان، شجاع، باغیرت، اهل اقدام و عمل، نوکر مردم، دکتر محمود احمدی نژاد.
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بعد از احمدی نژاد حتما رضا پهلوی هم به فکر کاندید شدن می افته
dadvar
|
United States
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
حالا بر عده اي معلوم گرديد كه چه كساني تابع نظام و رهبري هستند و عامل فتنه 88 كي بوده است.....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
دقیقاً همینطور است . فقط کمی صبر کافی بود که حقیقت ماجرا روشن شود که شد .
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
یارانه ها بیخودی 6 برابر نمیشه آب و برق و گاز را ضربدر 15 می کنند 2 برابر ازت پس می گیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اصولگراها تحویل بگیرید این همان آقایی است که در مجلس ته لیوان آب اورا بعنوان تبرک می خوردید
م.ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به عنوان کسی که خونه اش یک میدان با دکتر احمدی نژاد فاصله داره و بهش رای نداده ونمی ده معتقدم عقل جمعی بهترین تصمیم را خواهد گرفت واگه انتخاب بشه با ترامپ واحمدی نژاد زمینه ظهورفراهم است!
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
الان ديگه همه فهميدن بصيرت يعني همون چيزي كه نخست وزير امام ميگفت...
کارشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
پس ایشان به خطری بقایی و مشایی آمده نه مردم . معلوم صد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
منع ؟؟؟؟؟
منظورتون نهی هستش؟؟؟؟
رهبر خودشون گفتند باید طبق مر قانون عمل بشه،قانون هم برای همه یکسانه،شما اگه راست میگی قانون اساسی بیار بگو اینجا گفته فلانی کاندید بشه بهمانی نشه
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مهم حرف است نه حرف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درود بر ناجی ایران.احمدی نژاد روحی فداک...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
برات مثبت زدم . همون بهتر که روحت فدای همچین آدمایی بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
عملكرد بد روحاني مساوي پيروزي احمدي نژادها است
امیر
|
United States
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
با انتخاب این شخص یک جنگ خارجی و چند جنگ داخلی خواهیم داشت.
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
آماده دلار 7هزار تومنی ؛ سکه دو میلیونی و پراید چهل میلیونی باشید اگه احمدی نژاد رئیس جمهور بشه..............از من گفتن بود و از شما............................
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مهننس! چرا بنزین تموم شد
arya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
روحانی صد شرف به احمدی نژاد داره
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
رای ما فقط احمدی نژاد عاشقتم اقا محمود گل توروخدا بیا
صابر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به نظر این حقیر، انتخابات 96 می تواند با شکوه ترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی ایران باشد و تکلیف نهایی مسیر انقلاب شکوهمند57 را تعیین کند . با این شرط که همه صاحبان اندیشه عمده ( که دارای پایگاه اجنماعی مهمی هستند ) بتوانند از سد شورای نگهبان رد شوند. بهترین انتخابات را این افراد می توانند رقم بزنند :
سید حسن خمینی - قالیباف - احمدی نژاد - روحانی - رییسی - مهدی خزعلی - پزشکیان - میر سلیم و جلیلی
اینها نماینگان گرایشهای گوناگون موجود در نظام جمهوری اسلامی هستند و اگر در صحنه حضور یابند هشتاد در صد مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد. نتیجه معلوم است : وحدت و همبستگی ملی در جهت ساختن ایرانی آزاد و آباد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
امید است که شورای نگهبان افرادی که صلاحیت دارند اما قطعا رأی نخواهند داشت را تایید صلاحیت نکند ، چون اینها فقط میخواهند آراء را به نفع شخص خاصی بشکنند، اگر انتخابات با دو کاندید نهایی برگزار شود (رئیسی و دیگری) قطعا آقای رئیسی رئیس جمهور خواهد شد و بعد از ریاست جمهوری رهبر انقلاب از سال 68 ، ایران بالاخره یک رئیس جمهور درست و حسابی به خودش خواهد دید. انشاالله تعالی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
امید است که شورای نگهبان افرادی که صلاحیت دارند اما قطعا رأی نخواهند داشت را تایید صلاحیت نکند ، چون اینها فقط میخواهند آراء را به نفع شخص خاصی بشکنند، اگر انتخابات با دو کاندید نهایی برگزار شود (رئیسی و دیگری) قطعا آقای رئیسی رئیس جمهور خواهد شد و بعد از ریاست جمهوری رهبر انقلاب از سال 68 ، ایران بالاخره یک رئیس جمهور درست و حسابی به خودش خواهد دید. انشاالله تعالی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
عملکرد بد احمدی نژاد و محجوب بودن روحانی در نگفتن تمامی خرابکاری های دولت های نهم و دهم و البته چاشنی توهم عامل این رفتارهاست. 16 میلیارد تومانی که در مرداد سال 1392 برای تاسیس دانشگاه ایرانیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی برداشت شد تنها عاملی برای رد صلاحیت احمدی نژاد است .البته اگر شبیه کرده جنوبی عمل کنیم. عشق به میکروفن و بیشتر دیده شدن از جمله موارد ذوق زدگی این آدم هاست.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ای به قربون قدمت عزیزوم.ما شیرازیآ کنارتیم کاکو.خوووش اومدی.سرافرازمون کِردی.
مردمی نژاد دوست داریم قد یه دنیا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
روحانی بای بای
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تصور کنید گزینه های مقابل شورای نگهبان:
۱- رد کردن بقایی و تایید احمدی نژاد
۲- تایید کردن بقایی و رد کردن احمدی نژاد
۳- تایید هردو
۴- رد هردو
فقط گزینه ۴ مطلوب احمدی نژاد نیست یعنی ۷۵٪ مطلوبیت.
حالا اگه فقط بقایی ثبت نام می کرد ۵۰٪ امکان تاییدش بود یعنی ۲۵٪ مطلوبیت کم تر از حالت اول.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
فاتحه
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تو روخدا یکی این پیام من روبرسونه به احمدی نژاد بهش بگین بشین تو رو خدا تورو به جان عزیزت ول کن مملکت رو
کاش خودت بودی نه بقایی و مشایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانم یا حق سلطان محمود احمدی نژاد پادشاه فقرا به دادمان برس
جوان نسل سوخته دوره احمدی نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا به دادمون برسه ................
یاسر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درووووووود بر دکتر احمدی نژاد
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بیشتر جمعیت کشور فقیر و جوون بیکار هستن ک اقای احمدی نژاد از نظر درجه اشتغال از روحانی و....... بهتر بودند بنابراین اگه تائید صلاحیت بشه خودش رئیس جمهوره ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
زنده باد بهار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خدا حفظ کنه اون بنده خدایی که سال ۸۸ این هشدارها رو داده بود.
صالح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مطابق قانون کسی نمی تواند مانع افراد واجد شرایط در انتخابات شوند رهبری هم توصیه کردند و دستور ندادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد ضد ولایت فقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
انا لله و انا الیه راجعون
وفا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اصل دموکراسی آینه که محمود بیاد
اگه مردم میخوانش، دیگه هرجی نیست
به رای و تصمیم مردم احترام بگذارید
هرچیزی که باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
تقابل دو تندرو در جهان( احمدی نژاد و ترامپ) = جنگ جهانی سوم
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
ملتی که از تجربه های گذشته خودش پند ننگره سزاوار تحقیره
ولی سیاستم خیلی پیچیده س
اسفندیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
احمدی نژاد پیروز است!
ایضا بقایی
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
معجزه هزاره،حاله نور،خانه نشینی،یاور تهی دستان ای کسی که سر کوچه تون همه چی آرومه خوش آمدی‌
آرش كمانگير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
واقعا عجب رويي داره اين احمدي نژاد .بابا بذار مملكت يه نفس راحت بكشه. آخ كه دوباره تحريم وجنگ وتهديد و اختلاس بر مملكت سايه خواهد افكند .پاك تررررررررررررررررررررين دولتها !!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
هاشمی آسوده بخواب که دودی که پیش بینی کرده بودی بلند شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خخخخخخ
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
من متنفرم از راه و روش اداره کشور توسط احمدی نژاد .ولی تو این دوره و شرایط حساس که امریکا و هم پیمانش دنبال بهانه هستن برا تخریب نظام و شاید حمله نظامی .حظور حداکثری مردم پای صندوقها به هر وسیله ای لازمه
حتی با اوردن مهره سوخته ای مثل احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
سلام

یقینا اقشار مستند و صعیف جامعه به ایشان رای خواهند داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
خیلی جالبه بهشون گفته بودن آمدن شما به صلاح کشور و مملکت نیست و نیایید
حالا میگه اومدم تا از بقایی حمایت کنم خارج از گود انتخابات نمیشه حمایت کرد!!؟؟؟
ولی خوبه ک