بازدید 3184

تذکر نمایندگان به وزیر اطلاعات درباره بازداشت مدیران کانال‌های تلگرامی

کد خبر: ۶۸۱۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶ 04 April 2017
پنج نماینده تهران در تذکر کتبی از وزیر اطلاعات درباره مسدود شدن ۱۲ کانال تلگرامی و بازداشت مدیران آنها سوال کردند.

به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی را در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس به این شرح قرائت کرد:

بختیار نماینده گلپایگان به وزیر اقتصاد: عدم تمکین تعدادی از بانک‌ها در رابطه با بخشودگی سود و جرایم تأخیر با عنایت به اینکه ۱۰ هزار میلیارد تومان در بودجه ۹۵ مصوب و در بودجه ۹۶ تمدید شده، به نفع مردم ابلاغ و اطلاع‌رسانی شود.

عباسعلی پوربافرانی نماینده نایین به وزیر ارشاد: تسریع در احداث کتابخانه عمومی شهرستان نائین با توجه به تخریب کتابخانه عمومی نائین در سال ۸۸ و علیرغم گذشت بیش از هشت سال از تخریب آن تاکنون اقدام موثری انجام نشده است.

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده کاشان به وزیر ارشاد: لزوم نظارت بیشتر و ارزیابی دقیق نسبت به فیلم‌های سینمایی تولیدی در کشور.

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و وزیر نیرو: احیا و نجات تالاب‌ها و دریاچه‌های کشور به خصوص دریاچه ارومیه و صدور دستور اختصاص آب برای صنایع شهرستان ارومیه و به رئیس جمهور: تسریع در صدور دستور ادامه احداث سدهای نازلو و باراندوز ارومیه.

احمد مرادی نماینده بندرعباس به وزیر کشور: عدم رسیدگی و توجه به مردم که بر اثر بارندگی‌های اخیر در هرمزگان در محاصره سیل قرار گرفتند و بعضاً کشاورزی آنان از بین رفته است و به وزیر ارتباطات: در اثر بارندگی‌های اخیر در استان هرمزگان در اکثر روستاها قطعی ارتباطات تلفنی وجود دارد که موجب نارضایتی‌های مردم شده است.

محمدنعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر به رئیس جمهور: وضعیت نامناسب شاخص‌های امنیتی،‌ بروز ناامنی گسترده در وسیع‌ترین حوزه انتخابیه کشور و عدم رسیدگی مناسب مسئولین ذیربط.

حسینی نماینده تفرش به رئیس جمهور: با توجه به حکم ماده ۳۵ قانون اصلاح بودجه سال ۹۵ که در بودجه ۹۶ مجدداً تمدید شده موضوع وام‌های تا ۱۰۰ میلیون تومان پرداختی بانک‌ها علیرغم استقبال مردم به علت عدم ابلاغ دستورالعمل در اسفندماه مورد توجه قرار نگرفته لذا دستور فرمایید همه بانک‌ها به قید فوریت موضوع را در سال ۹۶ عملیاتی کنند و تأخیر سال گذشته را جبران کنند.

عباس گودرزی نماینده بروجرد به وزیر راه: چهار پنج سال است که ۱۲ کیلومتر باقیمانده چهارخطه بروجرد به طول انجامیده و اکنون که تکمیل شده علیرغم پیگیری‌های مکرر و آغاز سال نو و ورود مسافرین هنوز به بهره‌برداری نرسیده است، آیا جان مردم اهمیت ندارد؟

احمد سالک نماینده اصفهان به وزیر نیرو: هرچه سریع‌تر نسبت به اجرایی کردن مصوبه ۹ ماده‌ای شورای عالی آب به ویژه برداشت‌های بی‌رویه و جلوگیری از بارگذاری جدید اقدام شود.

نانواکناری نماینده بابلسر به وزیر راه: علت عدم پرداخت حقوق و عیدی و سنوات کارگران توسط شرکت راهبران بندر فریدون‌کنار و به وزیر نفت: علت تغییر شرکت ملی گاز در طبقه‌بندی اقلیم شهر بابلسر از اقلیم سه به اقلیم چهار در صورتی که شهرها و بخش‌های همجوار در اقلیم سه هستند. این بی‌عدالتی باعث نگرانی شدید شده است.

قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر به وزیر راه: عدم توجه به جاده کندوان پرترافیک‌ترین جاده کشور و ریزش سنگ‌ها و کشتار مردم در این جاده ناامن.

علی مطهری، مصطفی کواکبیان، غلامرضا حیدری، محمود صادقی و علیرضا رحیمی نمایندگان تهران به وزیر اطلاعات: چرا ۱۲ کانال تلگرامی پرمخاطب در روزهای آخر سال ۹۵ مسدود و مدیران آنها بازداشت شده‌اند؟

محمد حسینی، نماینده آشتیان به وزیر علوم: تغییر مدیریت دانشگاه تفرش در روز آخر سال ۹۵ بدون هماهنگی با نمایندگان و رعایت دستورالعمل ها و آئین نامه ها مصوب هیات امنا به جای مشکلات دانشگاه.

امیر خجسته و اکبر رنجبرزاده نمایندگان همدان به وزیر راه: سوءمدیریت در فرودگاه امام خمینی که آسانسور ساختمان ترمینال تخریب گردیده و خاطره تلخی را برای مردم به وجود آورده که جای بسی تاسف دارد که فرودگاه بین المللی از کمترین امکانات برخوردار نیست.

محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده فسا به وزیر کشور: عدم اقدام عملی در رابطه با گسل های خطرناک روستای دین دارلو شهرستان فسا.

نادر قاضی پور، علیرضا محجوب و داوود محمدی نمایندگان ارومیه، تهران و قزوین به وزیر راه: ضرورت توجه به درخواست های مکرر کارگران تعاونی ها و اتحادیه کارگری در مورد اختصاص مسکن اجتماعی.

هدایت الله خادمی نماینده ایذه و باغملک به وزیر راه: عدم نظارت بر مجموعه و زیرمجموعه مدیران استانی در زیرمجموعه وزارت راه به ویژه مدیران استانی و حتی دفتر وزارتی هیچگونه نظارت و پاسخگویی وجود ندارد.

تقی کبیری و احمد امیرآبادی نمایندگان خوی و قم به وزیر آموزش و پرورش: توضیح علت عدم تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی و آموزش دهندگان شرکتی قبل از سال ۹۰ و ۹۱ و همچنین در توضیح علت عدم پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش.

مصطفی کواکبیان به وزیر ارشاد: توضیح علت برکناری رئیس سازمان سینمایی کشور.

سیده فاطمه حسینی و طیبه سیاوشی نمایندگان تهران به وزیر آموزش و پرورش: توضیح علت عدم پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش.
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات # حج
وب گردی