1718بازدید
عضو هیئت رییسه مجلس تاکید کرد که ممانعت از برگزاری انتخابات نظام مهندسی در مراکز استان ها خلاف قانون است.
کد خبر: ۶۶۸۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵ 16 February 2017
علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان در روز پنج شنبه گفت: مقرر شده انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان فردا در گروه برق، معماری و عمران در تمامی سراسر کشور برگزار شود، اما متاسفانه امروز شنیده شده که دبیر سازمان نظام مهندسی کشور به سازمان نظام مهندسی استان ها اعلام کرده که در مراکز استان ها انتخابات برگزار نمی شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این اقدام سازمان نظام مهندسی خلاف قانون است، افزود: سازمان های مستقل نظام مهندسی در سالیان گذشته در مراکز استان ها وجود داشته است و این بی تدبیری سازمان نظام مهندسی را می رساند، که تاکنون نمی دانسته که در مراکز استان ها نظام مهندسی وجود داشته که کاندیدا اعلام کاندیداتوری کرده اند.

اقدام سازمان نظام مهندسی بوی سیاسی کاری می دهد

یوسف نژاد با اشاره به اینکه سازمان نظام مهندسی دقیقا در شب انتخابات اعلام کرده که انتخابات در مراکز استان ها برگزار نمی شود، ادامه داد: بنده با استفاده از ابزار نظارتی مجلس و قوه قضاییه این اقدام سازمان نظام مهندسی که با هیچ قانون و مقرراتی سازگاری ندارد، پیگیری می کنم.

وی با بیان اینکه از این اقدام سازمان نظام مهندسی بوی سیاسی کاری به مشام می رسد، یادآور شد:دخالت مسائل سیاسی در مسائل تخصصی انتخابات سازمان نظام مهندسی به چشم می خورد و تشکلی که سابقه و عملکرد خوبی داشته نباید درگیر فعالیت های غیر تخصصی داشته باشد.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:دبیر سازمان نظام مهندسی باید دلایل قانونی خود برای این اقدام در شب انتخابات را شفاف کند
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: