3635بازدید
به نظر من احتمالش کم است، اما این موضوع بستگی به نظر مقامات رسیدگی کننده در فیفا دارد که آنها بر اساس موقعیت باشگاه و بازیکنان و اوضاع و احوالی که این کار عمداً صورت گرفته یا سهواً، تصمیم خواهد گرفت.
کد خبر: ۶۶۷۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸ 14 February 2017
سرپرست کمیته وضعیت بازیکنان گفت: احتمال کسر 8 امتیاز از تراکتورسازی کم است و فیفا به این زودی تصمیم نمی‌گیرد.

به گزارش تابناک ورزشی، این روزها موضوع استفاده تراکتورسازی از بازیکنان غیرقانونی و کسر 8 امتیاز از تیم تبریزی در نیم فصل دوم همچنان سرتیتر اخبار است و برخی این شایعه را به راه انداخته‌اند که کسر امتیاز از تراکتورسازی قطعی بوده و حتی فیفا نیز این موضوع را اعلام کرده اما فدراسیون فوتبال به خاطر برخی مسائل با این موضوع مماشات کرده و حاضر نیست این رأی فیفا را اجرایی کند. با این حال گویا موضوع چیز دیگری بوده و هنوز رأیی از سوی فیفا در این خصوص اعلام نشده است.

روزبه وثوق‌احمدی، سرپرست کمیته وضعیت بازیکنان در این خصوص گفت: کمیته انضباطی ایران در این مورد صالح نیست و باید ببینیم فیفا چه تصمیمی می‌گیرد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود فیفا پاسخ استعلام را اعلام کرده ولی این رأی از سوی فدراسیون ایران اعلام نمی‌شود گفت: من از دیروز ایران نبودم و خبری ندارم ولی بعید می‌دانم که به این زودی نتیجه اعلام شود، شاید صرفا یک جواب مبنی بر اینکه موضوع را دریافت کرده‌اند برای فدراسیون ایران ارسال شده باشد.

وثوق‌احمدی یادآور شد: معتقدم اگر فیفا بخواهد به این موضوع ورود کرده و به آن رسیدگی کند، به این زودی تصمیمی اعلام نخواهد کرد، چون قاعدتاً مستندات را دریافت کرده و سپس تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

وی درباره اینکه چقدر امکان دارد 8 امتیاز تراکتورسازی از سوی فیفا کسر شود گفت: به نظر من احتمالش کم است، اما این موضوع بستگی به نظر مقامات رسیدگی کننده در فیفا دارد که آنها بر اساس موقعیت باشگاه و بازیکنان و اوضاع و احوالی که این کار عمداً صورت گرفته یا سهواً، تصمیم خواهد گرفت. البته باید ابتدا مطمئن شویم که خود فیفا هم می‌خواهد وارد این موضوع شود یا خیر، چون معمولاً آنها در مسائل داخلی وارد نمی‌شوند مگر اینکه موضوع را حاد تشخیص بدهند.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: