بازدید 4070
دیروز در قرارداد اختیار خرید سکه برای سررسید اسفندماه در قیمت اعمال یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان ۴۰ قرارداد، در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۱۰۲ قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۲۵ هزار تومان نیز ۱۷۱ قرارداد منعقد شد.
کد خبر: ۶۶۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰ 14 February 2017
دیروز در قرارداد اختیار خرید سکه برای سررسید اسفندماه در قیمت اعمال یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان ۴۰ قرارداد، در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۱۰۲ قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۲۵ هزار تومان نیز ۱۷۱ قرارداد منعقد شد.

به گزارش تابناک اقتصادی، در قرارداد اختیار فروش سکه برای سررسید اسفند امسال نیز در قیمت اعمال یک میلیون و ۱۲۵ هزار تومان ۳۰ قرارداد، قیمت یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان یک قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان ۱۸۲ قرارداد اختیار فروش منعقد شد. در ادامه نیز در قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۱۰ قرارداد و در پایان در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۲۵ هزار تومان ۵۲ قرارداد منعقد شد.

نگاهی به جدول معاملات نشان می‌دهد که با احتساب حجم معاملات ۵۸۸ قراردادی روز گذشته از ابتدای هفته تا پایان معاملات روز گذشته یک هزار و ۵۲ قرارداد آپشن سکه در بورس کالای ایران انعقاد شده است. در سومین روز هفته، بهای سکه در بازار نقدی و آتی در بورس کالای ایران همسو با افت اونس و دلار در مسیر نزولی قرار گرفت.

به این ترتیب روز گذشته سکه تحویل اسفندماه با ثبت قیمت یک میلیون و ۲۰۵ هزار تومان، کاهش 1.44 درصدی را تجربه کرد. ازسویی قرارداد تحویل اردیبهشت ۹۶ با قیمت یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان افت 1.31 درصدی را به ثبت رساند. این در شرایطی است که سکه تحویل تیر سال آتی با نرخ یک میلیون و ۲۹۵ هزار تومان به فروش رسید و با کاهش 1.26 درصدی همراه شد. همچنین سررسید شهریورماه سال آینده با نرخ یک میلیون و ۳۴۶ هزار تومان معامله و افت 0.08 درصدی را تجربه کرد و در پایان نیز سررسید آبان سال ۹۶ با قیمت یک میلیون و ۳۹۰ هزار تومان معامله شد و کاهش 0.85 درصدی را به ثبت رساند.

نگاهی به بازار نقدی

همسو با افت قیمت دلار، سکه تمام‌بهار آزادی نیز در مسیر کاهشی قرار گرفت. در بیست و پنجمین روز بهمن‌ماه، سکه تمام‌بهار آزادی ۱۲ هزار تومان (نزدیک به یک درصد) کاهش را تجربه کرد و روی قیمت یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان آرام گرفت. با این افت، این فلز ارزشمند به کمترین قیمت از ۱۴ بهمن‌ماه رسید. همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶۳۹ و ۳۴۱ هزار تومان داد و ستد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
محمد هادی زاهدی وفا محمد کاظمی حسین طائب ناصر کنعانی چافی
آخرین اخبار
وب گردی