1797بازدید
در این میان هم برخی شخصیت های بارز سیاسی در ایران آماده انتخابات پیش رو هستند. به ویژه که مجلس خبرگان مواضعش درباره رییس جمهور آینده را اعلام کرده است.
کد خبر: ۶۶۶۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰ 13 February 2017
وبسایت شبکه روسیا الیوم در تحلیلی زیر عنوان "طی چهار سال آینده در ایران چه روی خواهد داد؟”، گزارش داد: «مرکز تحقیقات راهبردی ویژه مسائل خاورمیانه از هاشمی رفسنجانی به عنوان کسی یاد کرد که آثار سیاست هایش بر چهار دهه از تاریخ ایران ملموس است.»

روسیا الیوم در ادامه افزود: «بعد از درگذشت هاشمی، در صورتی که میانه روها با سیاست هایی مواجه شوند که آنها را منزوی کند، جناح بندی های جدیدی در صف رقیبان آنها بعد از هاشمی به عنوان بزرگترین حامیشان ایجاد خواهد شد.»

این وبسایت خبری در ادامه به نقل از مرکز تحقیقات راهبردی ویژه مسائل خاورمیانه افزود: «در این میان هم برخی شخصیت های بارز سیاسی در ایران آماده انتخابات پیش رو هستند. به ویژه که  مجلس خبرگان مواضعش درباره رییس جمهور آینده را اعلام کرده است.»

روسیا الیوم ادامه داد: «چهار سال پیش روی ایران شاهد انتقال قدرت در سطح وسیعی خواهیم بود و منصب هایی مانند ریاست جمهوری با موجی از مطرح شدن نامزدان از میان میانه روها و تندروها مواجه خواهد بود.»
اشتراک گذاری
برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: