2117بازدید
تاج امروز صحبت کرده و نشست خبری گذاشته است. رئیس فدراسیون فوتبال البته در این نشست خبری نگاهی تبعیض آمیز داشته به این دلیل که امروز فقط حاضر شده با دوربین‌های تلویزیونی صحبت کند و حتی خبرنگاران دوربین‌های تلویزیونی را قسم داده که مصاحبه او را به رسانه‌های مکتوب ندهند!
کد خبر: ۶۶۲۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹ 01 February 2017
رئیس فدراسیون فوتبال با تبعیضی رسانه‌ای به وطر ویژه فقط مقابل دوربین‌های تلویزیونی صحبت کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که فوتبال ایران این روزها با مسائل مهمی دست و پنجه نرم می‌کند و نیاز به شفافیت دارد، اما رئیس فدراسیون فوتبال یا حاضر به پاسخگویی نیست یا اینکه برای پاسخ دادن کانال‌های خاصی را در نظر می‌گیرد.

به نوشته تسنیم در حالی که بسیاری از رسانه‌های مکتوب و تصویری از عصر روز گذشته (سه‌شنبه) تا ساعت 21 منتظر اتمام جلسه تاج با کارلوس کی‌روش بودند تا با رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی صحبت کنند و در حالی که کی‌روش به سؤالات پاسخ داد، اما تاج حتی حاضر نشد در سرمای هوا از اتاق گرم خود خارج شود و به خبرنگاران توضیحی بدهد. خبرنگارانی هم که در سرمای زیر صفر درجه خیابان سئول منتظر تاج بودند، در نهایت از نگهبان فدراسیون فوتبال پیغام گرفتند که تاج قصد صحبت کردن ندارد.

با این حال مهدی تاج امروز صحبت کرده و نشست خبری گذاشته است. رئیس فدراسیون فوتبال البته در این نشست خبری نگاهی تبعیض آمیز داشته به این دلیل که امروز فقط حاضر شده با دوربین‌های تلویزیونی صحبت کند و حتی خبرنگاران دوربین‌های تلویزیونی را قسم داده که مصاحبه او را به رسانه‌های مکتوب ندهند. این نگاه تبعیض آمیز در فدراسیون فوتبال قابل تأمل است.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: