1201بازدید
کولیوند مطرح کرد:
عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا تنها در شهرهای بزرگ به صورت الکترونیکی خواهد بود.
کد خبر: ۶۶۰۹۹۱
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳ 28 January 2017
به گزارش میزان،محمد جواد کولیوند عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا درباره روند برگزاری انتخابات شوراها به صورت الکترونیک اظهار کرد: با توجه به رایزنی هایی که از سوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا ها با نظارت کشور صورت گرفته است تمامی مقدمات و امکانات برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک فراهم شده است.

وی افزود: روند برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک دارای چهارچوب و ضوابط مخصوص به خود است از این رو در شرایط فعلی و با توجه به اینکه قرار است برای اولین بار رای گیری در کشورمان به صورت الکترونیک برگزار شود امکان برگزاری این فرآیند در همه شهرها و روستاها وجود ندارد.

عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا تاکید کرد: با توجه به تصمیم گیری های اتخاذ شده تنها در حوزه های انتخابیه با جمعیت بالا و شهرهای بزرگ انتخاب شورای شهر به صورت الکترونیک برگزار می شود.

کولیوند تاکید کرد: در حال حاضر امکان برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در روستاها وجود ندارد و اخذ رای به صورت الکترونیک تنها در شهرهای بزرگ صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: درصدد هستیم تا پس از تعطیلات مجلس در جلسه مشترک با وزارت کشور پیرامون بررسی دستگاه های انتخاباتی وارد عمل شویم و آخرین اقدامات لازم را انجام دهیم.

عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا تصریح کرد: در این جلسه همچنین مشخص خواهیم کرد که در کدام شهرهای کشور روند برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک باشد.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: