1109بازدید
معاون پارلمانی رییس‌جمهور:
معاون پارلمانی رییس‌جمهور گفت: تلاش می‌کنیم هر چه زودتر لایحه قانون انتخابات تهیه شود تا در اسرع وقت به مجلس ارائه کنیم و تلاش‌مان این است که به انتخابات پیش‌رو برسد. به گزارش ایلنا، حسینعلی امیری صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران، به موضوع قانون انتخابات که از قبل تهیه شده و به دولت آمده، اشاره کرد و گفت: بعد از ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات توسط مقام معظم رهبری، باید لایحه قانون انتخابات با سیاست‌های کلی تطبیق داده می‌شد که این کار در وزارت کشور با حضور تعدادی از اعضای دولت انجام گرفته است. امیری ادامه داد: اصلاحاتی در پیش‌نویس لایحه اولیه قانون انتخابات اعمال شده و به دولت ارسال شده و در حال حاضر این لایحه به کمیسیون سیاسی و دفاعی ارجاع داده شده و در حال بررسی است. معاون پارلمانی رییس‌جمهور با اشاره به اینکه هر هفته در روزهای چهارشنبه جلسه رسیدگی به لایحه جامع انتخابات برگزار می شود، تصریح کرد: همچنین در بعضی روزها براساس وقتی که اعضای کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت دارند، جلسه فوق العاده‌ای در این رابطه تشکیل می‌شود و در جلسه امروز قرار بر این شد که هرچه زودتر لایحه قانون انتخابات آماده و در اسرع وقت به مجلس ارائه شود.
کد خبر: ۶۶۰۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰ 25 January 2017
به گزارش ایلنا، حسینعلی امیری صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران، به موضوع قانون انتخابات که از قبل تهیه شده و به دولت آمده، اشاره کرد و گفت: بعد از ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات توسط مقام معظم رهبری، باید لایحه قانون انتخابات با سیاست‌های کلی تطبیق داده می‌شد که این کار در وزارت کشور با حضور تعدادی از اعضای دولت انجام گرفته است.

امیری ادامه داد: اصلاحاتی در پیش‌نویس لایحه اولیه قانون انتخابات اعمال شده و به دولت ارسال شده و در حال حاضر این لایحه به کمیسیون سیاسی و دفاعی ارجاع داده شده و در حال بررسی است.

معاون پارلمانی رییس‌جمهور با اشاره به اینکه هر هفته در روزهای چهارشنبه جلسه رسیدگی به لایحه جامع انتخابات برگزار می شود، تصریح کرد: همچنین در بعضی روزها براساس وقتی که اعضای کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت دارند، جلسه فوق العاده‌ای در این رابطه تشکیل می‌شود و در جلسه امروز قرار بر این شد که هرچه زودتر لایحه قانون انتخابات آماده و در اسرع وقت به مجلس ارائه شود.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: