بازدید 1143
حسيني:
هميشه اين آزمون ها يك نوع سرگرمي بوده است و خيلي از افراد بدون شركت در آنها براي اعزام به آسيا انتخاب مي شوند. حتي بعضي از داوران نيز جواب هاي فارسي را داشتند. مرداني اعلام كرد نمره من در آزمون زياد بالا نبوده؛ اما پيگيري هاي لازم را براي اعزام به چين با آهي صورت داده است.
کد خبر: ۶۴۹۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۸۸ - ۰۷:۵۱ 21 September 2009
مسئول كميته بازرسي كاراته تهران گفت: سرپرست فدراسيون به جاي اين كه به مشكلات رسيدگي كند و در اين مورد پاسخگو باشد مدام در شهرستان‌ها است.

سيد سعيد حسيني در گفت و گو با فارس اظهار داشت: قرار بود حتي بدون شركت در آزمون داخلي در كلاس داوري آسيا شركت كنم؛ اما اسم من در فهرست اعزامي نبود و هيچكس دليل اين مسئله را اعلام نكرد.

وي ادامه داد: سال گذشته در كلاس مالزي شركت كردم. پيش از اعزام در فرودگاه امام از سوي رئيس كميته داوران اعلام شد كه امكان كمك از 3 تا 10 نمره وجود دارد. من تنها فردي بودم كه در امتحان سه امتياز كم آوردم؛ اما هيچ كمكي صورت نگرفت تا نمره قبولي بگيرم درحاليكه خيلي از افراد به رغم نياوردن امتياز لازم، قبول شدند.

بازرس تهران تصريح كرد: با توجه به حضور فعال من در مسابقات مختلف و قضاوت در هر شرايطي، رئيس كميته داوران اعلام كرد كه در كلاس داوري چين حتي بدون شركت در آزمون داخلي اعزام خواهم شد. در آزمون اول به دليل فوت پدر حضور نداشتم؛ اما در كلاس دوم شركت كردم.

وي افزود: هميشه اين آزمون ها يك نوع سرگرمي بوده است و خيلي از افراد بدون شركت در آنها براي اعزام به آسيا انتخاب مي شوند. حتي بعضي از داوران نيز جواب هاي فارسي را داشتند. مرداني اعلام كرد نمره من در آزمون زياد بالا نبوده؛ اما پيگيري هاي لازم را براي اعزام به چين با آهي صورت داده است.

حسيني خاطرنشان كرد: در ادامه اين مسئله را از دبير كميته داوران پيگيري كردم كه ابراز بي اطلاعي كرد و گفت آهي فهرست داوران اعزامي را اعلام كرده است. متاسفانه سرپرست فدراسيون به جاي حضور در فدراسيون و رسيدگي به مشكلات مدام در شهرستان هاي مختلف به دنبال جذب راي است و ما مجبور به پيگيري از رستخيز هستيم.

وي يادآور شد: رستخيز ابتدا اعلام كرد من راهي چين خواهم شد؛ اما بعد از آن گفت اعزام نمي شوم و دليل آن را بيان نكرد؛ البته برخي معتقد بودند اگر من 3 ميليون تومان بپردازم به راحتي مي توانم، اعزام شوم كه حاضر به پرداخت اين مبلغ نشدم. در زمان رياست سمندر داوران با هزينه فدراسيون راهي اين كلاس ها مي شدند. اگر مشكل مالي وجود دارد بدون شك فقط مختص به اين زمان نيست. حتي رئيس كميته داوران نيز به اين مبلغ براي اعزام به چين اعتراض داشته است.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم قطعنامه 2231 گاز مرکاپتان روز دانشجو افسریه تهران فسخ قرارداد مارک ویلموتس حادثه تالار عروسی سقز سقز