بازدید 1413
زندگي متفاوت براي ستاره هاي برزيلي؛
رونالدو قرار است به احتمال فراوان در بازي برابر گوياس به ميدان برود ولي منزس مربي اش گفته بود که از بازي دادن او خيلي مطمئن نيست و شايد در ديدار مقابل سائوپائولو رونالدو را به ميدان بفرستد. ولي رونالدو تکليفش را مي داند و هدف اصلي او مشخص است: من بازگشت به تيم ملي و حضور در جام جهاني را مي خواهم. رونالدو اين هفته 33 ساله خواهد شد.
کد خبر: ۶۴۸۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۸۸ - ۱۶:۴۳ 19 September 2009
آدريانو در برزيل تولد دوباره اي را تجربه مي کند و با گلهايي که براي فلامنگو زده حالا به تيم ملي دونگا هم راه يافته است. او مي‏خواهد در برزيل بماند و ايده بازگشت احتمالي به اروپا را رد مي کند. امپراطور با فلامنگو تا سال 2010 قرارداد دارد ولي يک تبصره در قرارداد او اجازه مي دهد تا در پايان اين فصل از رقابتهاي باشگاهي برزيل از تيمش جدا شود.

به نوشته قدس؛ در هفته هاي اخير از بازگشت احتمالي آدريانو به اروپا زياد صحبت شده اما او نمي خواهد در اين رابطه حتي فکر کند: من مي توانم قراردادم را تمديد کنم و اينجا بمانم و هرگز فلامنگو را ترک نکنم. نشريه فوربسل ريو دو ژانير را به عنوان خوشبخت ترين شهر دنيا انتخاب کرده و حتي عکس آدريانو را هم براي نشان دادن صحت ادعاي خود در مجله منتشر کرده است. من احتياجي به برگشتن به اروپا ندارم چون آن وقت دوباره ناراحت و افسرده خواهم بود. در شرايط کنوني فرضيه رفتن از اين تيم را در ذهنم ندارم و خيلي از پيشنهادها را رد کردم

آدريانو با پيراهن فلامنگو در هجده بازي 12 گل زده و کارلوس دونگا به همين خاطر او را دوباره به جمع زردپوشان برزيل دعوت کرده است. روزهاي فرار او از ايتاليا و غيبت هاي مکرر در تمرينات اينتر و درگيريهاي فراوان در زندگي خصوصي او خيلي دور و فراموش شده به نظر مي رسند.

آدريانو يک بازيکن تحول يافته به نظر مي رسد و مي گويد که هرکاري که در گذشته انجام داده درست بوده و از ترک ايتاليا به هيچ وجه ناراحت نيست. اينجا مردم زبان خودم را حرف مي زنند. فرهنگ مرا مي فهمند و همه چيز خيلي راحت تر است. بعد از بازي به خانه برمي گردم و همه خانواده ام منتظر من هستند. دوستانم را اينجا دارم و همه اين موارد باعث خوشبختي من هستند. اين برزيل است.

مديران فلامنگو حتي براي تمديد قرارداد او هم ابراز آمادگي کرده اند ولي درپايان فصل شوراي مديريتي باشگاه ممکن است تغيير کند و براي همين آدريانو هم منتظر اين تغيير و تحولات مي نشيند: تمديد قرارداد به پروژه هاي آتي باشگاه هم ربط دارد. بايد ديد آيا شرايط بهتر مي شود يا نه... ولي همان اندازه که آدريانو از زندگي جديدش خوشحال و راضي است، رونالدو هم براي بازگشت به تيم ملي برزيل اشتياق فراواني دارد و براي حضور در اين تيم و رفتن به جام جهاني بايد دقيقا با آدريانو رقابت کند تا بلکه جايي در فهرست نهايي دونگا داشته باشد. رونالدو بعد از دو ماه ، اشتهاي فراواني براي بازگشت به ميادين و گلزني دارد و در اين راه رقبايي همچون آدريانو، نيلمار وديه گو را پيش روي خود مي بيند. با اين حال خود رونالدو معتقد است که تحقق اين امر غيرممکن هم نيست. بايد با زمان بجنگم و اين دوماه از دست رفته را جبران کنم.

رونالدو قرار است به احتمال فراوان در بازي برابر گوياس به ميدان برود ولي منزس مربي اش گفته بود که از بازي دادن او خيلي مطمئن نيست و شايد در ديدار مقابل سائوپائولو رونالدو را به ميدان بفرستد. ولي رونالدو تکليفش را مي داند و هدف اصلي او مشخص است: من بازگشت به تيم ملي و حضور در جام جهاني را مي خواهم. رونالدو اين هفته 33 ساله خواهد شد.

حضور روبينيو، لوئيس فابيانو و پاتو در فهرست نهايي تيم ملي تقريبا قطعي است و رونالدو آخرين فرصتهاي خود را براي نشان دادن توانائيهايش به دونگا در اين مدت کم در اختيار خواهد داشت. دو بازي ديگر در مرحله مقدماتي مسابقات جام جهاني باقيمانده و برزيل به مرحله نهايي صعود کرده است. احتمالا با اين شرايط دونگا ترجيح خواهد داد تا کمي به بازيکنان ديگر فرصت دهد و ترکيب نهايي تيم خود را براي جام جهاني آينده انتخاب کند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفلوانزا شهاب باران محسن پورسیدآقایی پست پلاس طرح ملی مسکن مجید بهرامی بوریس جانسون محمد شیاع زهرا امیرابراهیمی
آخرین اخبار