بازدید 1514
شما در رقابتهاي جهاني حداکثر شش مبارزه انجام مي دهيد که درنهايت سي دقيقه مي شود پس تلاش کنيد حاصل تلاشهاي يک ساله شما و مربيان و مسئولان به هدر نرود. در ميدان مسابقه کسي نمي تواند به شما کمک کند اين شما هستيد که خودتان بايد بخواهيد تا پيروز از ميدان مسابقه خارج شويد و ممکن است خيلي زود دير شود.
کد خبر: ۶۳۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۵ 07 September 2009
در آستانه رقابت هاي كشتي قهرماني جهان، امير رضا خادم، هادي ساعي و آرش مير اسماعيلي عصر ديروز (يکشنبه) در محل خانه کشتي تهران حضور يافتند.

به گزارش ايسنا، اين سه قهرمان نامدار جهان و المپيک در ابتدا و در حالي که ملي پوشان آزادکار زير نظر مربيان تيم ملي مشغول تمرين بودند در بخشي از سالن خانه کشتي مشغول بازي بسکتبال شدند.

پس از پايان تمرين آزادکاران، خادم، ساعي و ميراسماعيلي در جمع ملي پوشان کشورمان و همچنين برخي از مسئولين فدراسيون كشتي حضور يافتند.

در ابتدا محمد علي صنعتکاران نايب رئيس فدراسيون کشتي در سخنان کوتاهي حضور اين سه قهرمان بزرگ و نامدار ورزش ايران در اردوي تيم ملي کشتي را خير مقدم گفت و اظهار اميدواري کرد اين بازديدها که به افزايش روحيه کشتي گيران در آستانه رقابتهاي جهاني مي انجامد تداوم داشته باشد.

غلامرضا محمدي سرمربي تيم ملي کشتي آزاد نيز در صحبتهايي گفت: اين افتخار ما بود که اين سه قهرمان ارزنده جهان و المپيک در آستانه رقابتهاي جهاني دانمارک در جمع ما حضور يابند تا سبب افزايش روحيه ملي پوشان در آستانه رقابتهاي جهاني شوند، به همين دليل از آنها براي حضور در اردوي تيم ملي دعوت کرديم.

وي اظهار داشت: از رقابتهاي جهاني 1993 تورنتو همواره در کنار امير خادم بعنوان يکي از افتخار آفرينان کشتي حضور داشته ام و تا امروز هميشه از راهنمايي ها ايشان بهره گرفته ام. هادي ساعي نيز يک قهرمان نامداراست که با سختي هاي فراوان به مدارج بالاي قهرماني و کسب مدال طلاي المپيک در رشته تکواندو نايل شده است و آرش مير اسماعيلي نيز از نام آوران ورزش و جودو ايران و جهان است.

امير خادم:

در المپيك 7 نفر بوديد اما، حالا يك تيم هستيد

امير رضا خادم قهرمان سال 1991 كشتي جهان و برنده دو مدال برنز المپيك در جمع ملي‌پوشان گفت: اتکال به خداوند و صرف ميل خواستن دو راه کسب موفقيت در رقابتهاي بزرگ پيش رو است.

نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي افزود: مربيان تيم ملي غلامرضا محمدي، محسن کاوه و ابراهيم مهربان از مربيان سازنده کشتي ايران و از همدوره هاي من بوده و همواره براي کشتي ايران افتخار آفرين بوده اند و استفاده از دانش اين مربيان يک فرصت مغتنم براي شما است.

رئيس سابق فدراسيون کشتي در ادامه با بيان اينکه رقابت‌هاي قهرماني جهان در پيش است اظهار داشت: نکته مهم و حائز اهميت اين تيم فعل خواستن و انگيزه بسيار بالا در ميان شماست که نه تنها جامعه کشتي، حتي مردم عادي نيز منتظر افتخار آفريني شما در دانمارک هستند. سال گذشته شما در رقابت‌هاي المپيک هفت نفر بوديد اما امسال شما يک تيم يک نفره هستيد و همگي در غالب يک پيکره براي موفقيت کشتي ايران تلاش مي کنيد و يک کادر فني خوب وقوي نيز شما را هدايت مي کند. حالا وظيفه شما اين است که در رقابتهاي جهاني فعل خواستن را بخوبي صرف کنيد.

دارنده مدال برنز رقابتهاي المپيک 1996 آتلانتا تصريح کرد: شما پس از رقابتهاي المپيک با بيشتر کشتي گيران سرشناس و خوبهاي دنيا کشتي گرفته ايد پس تلاش کنيد در دانمارک به کمتر از خودتان نبازيد. در المپيک محمدي و تقوي کشتي هاي خوبي را به نمايش گذاشتند اما بيشتر شما مقابل کساني شکست خورديد که بسيار کمتر از شما بودند.

دارنده مدال طلاي رقابتهاي جهاني سال 1991 وارنا تاکيد کرد: برخي از شما باتجربه و برخي ديگر نخستين حضور خود در رقابتهاي جهاني را تجربه مي کنيد، در رقابتهاي جهاني وارنا در سال 1991 من به فينال راه يافتم. شخصي به من گفت سال گذشته سوم شدي حالا مي تواني دوم شوي و سال بعد هم قهرمان شوي اما پدرم گفت بايد تلاش کني تا در اين رقابتها صاحب بهترين مدال شوي شايد اين آخرين فرصت تو براي عرض اندام باشد پس نبايد بگذاري مزد زحماتت به هدر برود. شما هم بايد با اين تفکر در رقابتهاي جهاني حاضر شويد که ممکن است اين آخرين فرصت شما باشد پس تلاش کنيد پشيمان از تشک مسابقه خارج نشويد. من به کوچينگ و راهنمايي هاي مربيان شما ايمان دارم و شما فقط بايد در طول مسابقه به حرف مربيان خود گوش کنيد و در مصاف با حريفانتان خودتان باشيد.

هادي ساعي:

کسي که کمتر اشتباه کند موفق مي شود

هادي ساعي دارنده‌ي دو مدال طلا و يك برنز المپيک نيز در اين جمع اظهار كرد: وقتي دلتان قرص باشد رسيدن به هر موفقيتي دست يافتني است. سالها درميدان رقابت‌هاي جهاني و المپيک حضور داشته ام و تجربه ارزشمندي که من دارم و مي تواند بکار شما بيايد اين است که وقتي دلتان قرص باشد حتما موفق مي شويد.

عضو شوراي اسلامي شهر تهران ادامه داد: در فينال رقابتهاي المپيک پکن من 4 امتياز از حريف خود عقب بودم و در وقت استراحت تنها از مربي ام که بسيار مضطرب بود خواستم به من مقداري آب بدهد زيرا من به پيروزي خود ايمان داشتم.

دارنده چندين مدال طلاي رقابتهاي جهاني تکواندو اظهار داشت: قبل حضور در اين مسابقات با خداوند متعال راز ونياز کرده بودم و به آقا امام زمان و ائمه اطهار متوسل شده بودم و حتي قبل از آغاز رقابت‌ها به پا بوس شاه عبدالعظيم هم رفتم بنابراين مطمئن بودم با تلاشهاي شبانه روزي که انجام داده ام، قهرمان المپيک مي شوم.

دارنده مدال طلاي رقابتهاي المپيک آتن تصريح کرد: در رقابتهاي جهاني و المپيک تمامي حريفان خطرناک هستند و کسي در اين رقابتها صاحب خوشرنگ ترين مدال مي شود که کمتر اشتباه کند.

دارنده چندين مدال تكواندوي جهان تاکيد کرد: شما در رقابتهاي جهاني حداکثر شش مبارزه انجام مي دهيد که درنهايت سي دقيقه مي شود پس تلاش کنيد حاصل تلاشهاي يک ساله شما و مربيان و مسئولان به هدر نرود. در ميدان مسابقه کسي نمي تواند به شما کمک کند اين شما هستيد که خودتان بايد بخواهيد تا پيروز از ميدان مسابقه خارج شويد و ممکن است خيلي زود دير شود.

ساعي در پايان گفت: وقتي در رقابتهاي جهاني صاحب مدال شديد به اين افتخار غره نشويد بلکه از همان لحظه به فکر يک انگيزه و هدف جديد براي خود باشيد.

آرش مير اسماعيلي:

باهوش باشيد و از لحظه ها استفاده کنيد

آرش مير اسماعيلي قهرمان و سرمربي سابق تيم ملي جودو نيز ابراز داشت: در مسابقه با حريفان خود باهوش باشيد و از لحظه ها استفاده کنيد تا بتوانيد کام مردم ايران را با موفقيت خود شاد کنيد. من همواره خودم را از جامعه کشتي مي دانستم و امروز اين احساس بيشتر شده است و اميدوارم همگي شما در رقابتهاي جهاني موفق باشيد.

دارنده مدال طلاي جهان ادامه داد: من در هر مسابقه شرکت مي کردم با خودم فکر مي کردم ممکن است اين فرصت ديگر تکرار نشود بنابراين با تمام وجود تلاش مي کردم بهترين نتيجه ممکن را کسب کنم.

دارنده چندين مدال رقابتهاي جهاني و قاره اي در پايان خاطر نشان کرد: شما بعنوان اعضاي يک تيم همواره بايد به يکديگر کمک کنيد تا هرکدام بهترين مدال را کسب کنيد اگر نتوانسيد بدلايلي در رقابتهاي صاحب مدال شويد از کسب موفقيت هم تيمي خود شاد شويد زيرا رمز موفقيت شما يکي بودن است.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفلوانزا آلودگی هوا محسن پورسیدآقایی مسعود سلیمانی طرح ملی مسکن مجید بهرامی حمید شهریاری محمد شیاع زهرا امیرابراهیمی