بازدید 24600
گزارش تابناک از ترفند فدراسیون والیبال برای جلوگیری از محرومیت در لیگ جهانی

ماجرای حضور تماشاگران خانم ایرانی در سالن آزادی+تصاویر

حضور همین تعداد کم و گزینش شده از بانوان در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی برای تماشای مسابقه والیبال ایران و صربستان كه بدون فرایند فروش بليط برای تماشای بازی وارد سالن شدند هم می تواند خطر محرومیت را از والیبال رو به پیشرفت ایران دور کند. خانواده بازیکنان و کارمندان زن فدراسیون هم بین آنها بودند و مشکلی هم برای کسی پیش نیامد
کد خبر: ۶۰۲۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۹ 02 July 2016
داستان والیبال ایران و قوانین فدراسیون بین المللی این رشته ورزشی برای مسابقات لیگ جهانی پایان ندارد.

به گزارش تابناک ورزشی، بعد از حرف و حدیث های زیادی که سال گذشته بر سر ماجرای حضور بانوان در استادیوم 12هزارنفری برای تماشای بازی های ملی پوشان والیبال پیش آمد، مدیران فدراسیون جهانی از رییس فدراسیون والیبال ایران و مقامات ورزش کشور این قول را گرفت که در فصل جدید موانع موجود برداشته شود و خانمها نیز برای تماشای افتخارآفرینی ملی پوشان بتوانند وارد ورزشگاه شوند.

ماجرای عجیب تماشاگران خانم لیگ جهانی در سالن آزادی

فدراسیون جهانی البته پذیرفت که خانم ها بخاطر شرایط خاص ایران در بخش جداگانه ای از سالن مستقر شوند اما در صورت جلوگیری از ورود بانوان ، حق میزبانی از ایران سلب شده و والیبال ایران به دسته پایین تر لیگ جهانی سقوط می کند.

همه این مسایل باعث شد تا چشم ها و اذهان متوجه نحوه رفتار مسوولان برگزاری نخستیم بازی لیگ جهانی در فصل جاری در استادیوم آزادی معطوف باشد. با آغاز روند بلیت فروشی برای مسابقه حساس ایران و صربستان مشخص شد که بلیتی برای بخش خانم ها به فروش نمی رسد به همین خاطر نگرانی ها بابت گزارش ناظر بازی و برخورد احتمالی فدراسیون جهانی تشدید شد.

اما با نزدیک شدن به ساعت 21 و شروع مسابقه، بخشی از طبقه دوم که به رغم تقاضا برای ورود به سالن، خالی مانده بود با حضور خانم ها پر شد و حتی صندلی های زیادی نیز اطراف شان خالی و بدون استفاده باقی ماند .

با پیگیری ها این پاسخ غیررسمی شنیده شد که این دسته از بانوان بدون فرایند بلیت فروشی به سالن دعوت شدند و علت حضور آنها جلوگيري از محروميت احتمالی جهت تخطی ایران از قوانین ميزباني است. حضور همین تعداد کم از بانوان در سالن دوازده هزار نفری آزادی برای تماشای مسابقه والیبال ایران و صربستان كه همگي از مبادی مشخص بودند و بدون خريد بليط برای تماشای بازی وارد سالن شدند، هم می تواند خطر محرومیت را از والیبال رو به پیشرفت ایران دور کند.

ماجرای عجیب تماشاگران خانم لیگ جهانی در سالن آزادی

 در میان این بانوان ، خانواده بازیکنان، ملی پوشان رده های مختلف سنی زنان ایران و کارمندان زن فدراسیون والیبال دیده می شدند که جمعه شب در سالن والیبال ورزشگاه آزادی حضور داشتند و بازی را از نزدیک تماشا کردند و مشکلی هم برای کسی پیش نیامد.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم
آخرین اخبار