بازدید 1836
انتقال به کرمان در گرو موافقت مسئولان استان خراسان

نعمتی: دست‌های پشت پرده نمی‌گذارند کار کنیم

کد خبر: ۴۸۷۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷ 03 April 2015
مصطفی نعمتی انتقال امتیاز تیمش به رسالت کرمان را منوط به موافقت هیات فوتبال خراسان دانست.

به گزارش ایسنا، بعد از کشمکش‌های زیاد بر سر واگذاری امتیاز تیم فوتسال فردوسی مشهد به دلیل مشکلاتی که این تیم در استان خراسان با آن مواجه است، بالاخره امتیاز این تیم به رسالت کرمان واگذار شد. در پی این خبر مسئولین فوتسال خراسان این انتقال را فاقد اعتبار دانسته و اعلام کردند که می‌توانند مشکل فردوسی را پیگیری کنند.

مصطفی نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، درباره نحوه انتقال امتیاز تیمش به شهر دیگر گفت: بعد از مشکلات پیش آمده با چند تیم صحبت کردیم که نظرمان به نظر تیم رسالت کرمان نزدیک بود چرا که آنها هم قصد کمک به فوتسال کشورمان را دارند. بعد از توافق صورت گرفته نامه ای به هیات فوتبال مبنی بر اعلام موافقت آنها فرستادیم که فعلا جواب نداده‌اند. در صورتی می‌توانند با این انتقال مخالفت کنند که منبع مالی جدیدی را پیدا کنند تا تیم به آنها واگذار شود.

وی در پاسخ به این گفته مسئولان که از تیم فردوسی حمایت می کنند تا در استان باقی بماند، اظهار کرد: در حال حاضر انتقال از طرف ما قطعی است و فقط موافقت مسئولین استان مانده است؛ مگر اینکه موافقت نکنند و مشکل ما را برای ادامه کار برطرف بکنند. تیم ما از بخش خصوصی بود و نیازی از بابت تامین هزینه نداشتیم. بخش خصوصی به حمایت ساده‌ای نیاز دارد که آن ‌هم باعث دلگرمی می شود.

مدیرعامل فردوسی مشهد افزود: دستهای پشت پرده نمی گذارند که کار کنیم و با رفتار فوق‌العاده زشتی که انجام دادند دیگر انگیزه ای برای ما نمانده است. با شرایط فعلی نمی شود ادامه داد. بخش خصوصی که این حرکت‌ها را می بیند دیگر به سمت سرمایه گذاری در خراسان نمی آید.

نعمتی در رابطه با پیشنهادهایی که برای واگذاری امتیاز تیمش شده است، گفت: چند پیشنهاد به تیم ما شد که از همه بهتر رسالت کرمان بود چرا که دیدگاه کرمانی ها به دیدگاه ما نزدیک بود. مدیران این تیم هم مانند ما قصد کمک دارند و می توانند راه ما را ادامه دهند. چهار سال به شهرمان کمک کردیم ولی با شرایط موجود نمی‌توانیم ادامه دهیم.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
آخرین اخبار
وب گردی