بازدید 149206
کد خبر: ۴۱۵۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸ 12 July 2014
انگار به تازگی یک سایت همسرگزینی در سامانه رسمی کشور ثبت شده و حقانیت آن از طریق پلیس فتا قابل پیگیری است ، زنان را به شیوه ای شرعی اجاره می دهد و برای این کلاه شرعی دلیل و منطق هم دارد چرا که رنج سنی ، دختر یا زن بودن ، تامین جا و مکان مناسب و از همه مهمتر خواندن صیغه یک ساعته در ازای پرداخت مهریه زن ، مطرح شده است.
 
به گزارش عصر خبر ، در روزهایی به سر می بریم که تورم و گرانی دست از سر مردممان بر نمی دارد ، می گویند شیبش ملایم و در برخی موارد رو به کاهش است که خدا کند اینطور باشد تا ماهم خوشحال شویم و نفسی تازه کنیم .اما در بین گرانی ها طی چند سال اخیر موضوعی که با گسترش روزافزونی همراه بوده کاهش ازدواج جوانان است ، ازد.واجی که شاید برای زیر یک سقف رفتن دو جوان هزینه های میلیونی را برای هر دو خانواده بتراشد ، از حلقه های ازدواج  با نگین های جواهر در کریمخان بگیر تا شمع دان ها و آینه های نقره در چهارراه مخبرالدوله و تالار و لباس عروس و ماشین عروس و جهیزیه  تازه از چند جور غذا و دسر و نوشیدنی هایی که  برای میهمانان سرو می شود اسمی نمی بریم  ، همه اینها فقط تدارک زیریک سقف رفتن  دختر و پسر جوانی است که می خواهند تشکیل خانواده دهند  تا در کنار تجربه یک زندگی آرام به خواسته های جنسی خود نیز جامه عمل بپوشانند .

در کنار افرادی که ازدواج دائم دارند افرادی هم ازدواج موقت را بر می گزینند و با تعیین روزهای مشخصی برای زوج یا زوجه بودن حریم های دین و شریعت را رعایت می کند ،  اما انگار به تازگی یک سایت همسرگزینی در سامانه رسمی کشور ثبت شده و حقانیت آن از طریق پلیس فتا قابل پیگیری است ، زنان را به شیوه ای شرعی اجاره می دهد و برای این کلاه شرعی دلیل و منطق هم دارد چرا که رنج سنی ، دختر یا زن بودن ، تامین جا و مکان مناسب و از همه مهمتر خواندن صیغه یک ساعته در ازای پرداخت مهریه زن ، مطرح شده است.

بله سایت صیغه ایرانیان/همسریابی ازدواج موقت در تهران منظورمان است همان سایتی که از دو سال پیش فعال است و زنان و مردان بسیاری برای ثبت نام به سایت مراجعه و کد دریافت می کنند تا به صیغه فرد مورد نظر خود در بیایند ، مشخصات بدین شکل است :

متعه النساء ۱ ساعته غیرمدخوله

صداق مهریه صیغه ساعتی (بدون هرگونه دخول، شرعا و قانونا جهت تعلق نگرفتن عده)
(هماهنگی با بانو حداکثر تا ۴۸ ساعت وظیفه آقا و تعیین زمان پذیرش با خانم می باشد لذا هزینه معرفی برگشت نمی گردد)
 
ساکن تهران، کد خانم ۱ (شادابی و طراوت بالا با تناسب اندام جذاب) : خانم ۳۵ ساله واقعا خانم، متین و زیبا با رنگ پوست سفید روشن، سلامت، با تناسب اندام متناسب عالی با قد ۱۶۳ و وزن ۷۰ (فقط آخر هفته ها)

۱۵۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

فقط آقایان ۵۰ سال به بالا مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت با انتخاب خانم در غرب تهران تهیه می کنند.
 
(غیر فعال تا آخر تیر) ساکن تهران، کد خانم ۴ (باکلاس، شیک و گرم) : خانم ۲۴ ساله آرایشگر حرفه ای در حد زیبا، پدر و پدر بزرگ متوفی، تحصیلات لیسانس، رنگ پوست گندمی روشن، سالم، شاداب و مهربان، با تناسب اندام زیبای اندامی قد ۱۷۰ و وزن ۵۰

۱۵۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

برای آقایان ۲۰ الی ۵۰ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران غرب-بهار تهیه می کنند.

ساکن تهران، کد خانم ۶ (جوان، زیبا، بسیار جذاب و های کلاس امروزی – شاد و بسیار گرم) : خانم ۱۸ ساله خوشگل و نیازمند سرپرست خانوار دارای سابقه ازدواج، پدر و پدر بزرگ متوفی، رنگ پوست گندمی روشن، سالم، شاداب با تناسب اندام فوق العاده قد ۱۶۸ و وزن ۶۰

۲۰۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

برای آقایان ۲۰ الی ۳۹ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

برای آقایان ۴۰ الی ۵۰ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۲۰۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران غرب-بهار تهیه می کنند.
 
ساکن تهران، کد خانم ۸ (جوان، بسیار زیبا، فوق العاده جذاب و شیک با شخصیت - بهترین انتخاب) : خانم ۱۹ ساله خوشگل، رنگ پوست گندمی، سلامت کامل، با طراوت با تناسب اندام عالی و فوق العاده قد ۱۷۵ و وزن ۷۰ چهارشونه کمرباریک

۲۰۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

برای آقایان ۲۰ الی ۳۹ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

برای آقایان ۴۰ الی ۵۰ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۲۰۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران – شمال غرب تهیه می کنند.
 
ساکن تهران، کد خانم ۱۱ (رابطه زناشویی حلال با دخول) : خانم ۵۰ ساله در حد خوب، رنگ پوست روشن، سلامت کامل و دارای گواهی آزمایشات ایدز و هپاتیت، تناسب اندام قد ۱۷۶ و وزن ۷۵

۵۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

مهریه برای ۱ ساعت صیغه مدخوله ۱۰۰ هزار تومان، رابطه متعارف زناشویی بدون محدودیت سنی برای آقایان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران غرب تهیه می کنند.
 
آنطور که از صحبت های مسئول ثبت نام سایت برداشت می شود این سایت هم منبع درآمد است و هم ایجاد اشتغال می کند چرا که با اشاره به ماده‌ی 28 قانون اساسی می‌گوید : «هرکس حق دارد شغلی را که بدان مایل و مخالف اسلام، مصالح عمومی و حقوق دیگران نیست برگزیند.»

این سایت فقط فتوای کتبی مراجع عظام تقلید جهان تشیع (مجوز شرعی) را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز ‏قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت خانواده ندارد لذا فعالیت آنها به استناد اصل 12 و 28 قانون اساسی و مواد 1034، ‏‏1071 و 1075 قانون مدنی و ماده‌ی 21 قانون حمایت خانواده در موضوع وکالت نکاح منقطع کاملاً قانونی  عنوان شده است که جای تامل دارد.‏

مدیریت سایت را فردی به نام فردین - ش، کارشناس حقوق قضایی به عهده دارد. حق معارفه در این سایت بین 50 تا 200 هزار تومان است .وی  این مبلغ را مناسب می‌داند و می گوید: «آقایانی که فکر می‌کنند مهریه‌ها بالاست و نعوذبالله آن‌ را با حرام خدا مقایسه می‌کنند اولاً از امنیت روانی، قانونی و حلالیت شرعی و همچنین بیماری‌های ایدز و هپاتیت که بگذریم این بانوان محترمه که عمدتاً به‌خاطر نیاز مالی و بعضاً عاطفی با اصول خدا، شارع و قانون صیغه می‌شوند کجا و نعوذبالله زنان مورد قیاس شما کجا و در مورد هزینه معرفی نیز هزینه‌های بسیار سنگین تبلیغات، تعمیر و نگهداری سایت و حقوق پرسنل سایت  باید لحاظ شود.

استفاده از خدمات این سایت برای دختران مجرد ممنوع است و فقط زنان مطلقه و فاقد همسر و همین طور دخترانی که با ارائه مدارک پزشکی ثابت می کنند که دختر نیستند ، می توانند از خدمات ارائه شده استفاده کنند.

اما شرایط ثبت نام در این سایت برای ازدواج موقت چیست؟آیا شرایط سختی دارد و یا فقط کلاهی شرعی است بر تن فروشی ؟

قبل از هر چیز باید شرایط خودتان را در یک پیامک توضیح دهند. مثلاً اگر دوشیزه باشند، اصلاً نمی‌توانند این کار را انجام دهند. بانوان دیگر شرایط و ویژگی‌هایشان را در یک پیامک مطابق با دستورالعمل سایت (نام و نام خانوادگی و تأهل، سن و شهر و شغل، تلفن ثابت، ‏تاریخ و ساعت و دقیقه‌ی ‏واریز مبلغ) می‌فرستند. پس از آن پیامک به واحد هماهنگی ارجاع داده می شود و آنجا تصمیم می‌گیرند که فرد متقاضی را ثبت‌نام ‏کنند یا خیر و سپس  مشخصات این افراد با یک کد و نام مستعار در سایت منتشر می‌شود.

هر خانمی حتی 18 ساله‌ی غیر دوشیزه (البته با ارایه مدارک پزشکی) هم در این سایت‏ هستند و حتماً پدر و جد پدرشان متوفی است. آنها شرایط خاص خودشان را دارند. اگر مجرد باشند و سابقه‌ی ازدواج هم نداشته باشند می‌توانند، در این سایت ثبت نام کنند البته اگر مرجع تقلید آنها حضرت آیت الله‌العظمی سید محمد صادق روحانی باشد.

مهریه با توجه به شئونات خانم تعیین می‌شود، مانند مهریه‌ی ازدواج دائم... با توجه به شئونات خانوادگی تحصیلی و اخلاقی مبلغ آن متفاوت است. مهریه با نظارت سایت حتماً پرداخت می‌شود.
بر اساس خوداظهاری افراد گزینش و ارزیابی می‌شوند ، برای ازدواج موقت تکلیف مشخص است چه  یک ساعته یا یک ماهه، اما در مورد ازدواج دائم فرق می‌کند.افراد متأهل هم اگر خانم‌شان بیمار باشد یا در سفر بوده یا جدا از آنها زندگی کند به ما مراجعه می‌کنند.

اگر دروغ بگویند به خودشان مربوط است. صحت اظهارات با خود افراد است. اگر مردی زنش تومور مغزی دارد و روی ویلچر است، مجرد محسوب می‌شود.

میزان صداقت افراد نیز با صحبت کردن مشخص می شود ، اگر دروغ بگویند به خودشان مربوط است. صحت اظهارات با خود افراد است. اگر مردی زنش تومور مغزی دارد و روی ویلچر است، مجرد محسوب می‌شود. 90 درصد متقاضی‌هان افراد مجرد هستند. اگر زنی بخواهد، می‌تواند مدارک پزشکی همسر مرد را ببیند تا مطمئن شود. اگر نتوانست جواب مثبت بگیرد، مسئولیت با خود آقاست. خانمی هم که نخواهد با فرد متأهل باشد، باید شرط بگذارد که من آقای متأهل را نمی‌پذیرم. شرط همسریابی را فرد می‌تواند مشخص کند، سایت شرطی برای  طرفین تعیین نمی کند.

برای انجام صیغه‌ی یک‌ساعته شما داشتن اصل کارت ملی معتبر کفایت می‌کند.

در موارد یک‌ساعته تأمین مسکن با خانم است. در برخی موارد هم سایت کمک می‌کند تا امنیت لازم برقرار شود و یک زن از طرف سایت در محل عقد یک‌ساعته حضور دارد. برای یک ساعت باید 30 هزار تومان از طرف خانم پرداخت شود، رقم سنگینی نیست.

در این سایت هیچ ضمانتی برای عدم ابتلا به بیماری های مقاربتی نیست و همین موضوع باعث شد تا خبرنگار ما گفتگویی با نماینده احکام شرعی و مسائل دینی یکی از مراجع عظام تقلید داشته باشد ، وی در پاسخ به این پرسش که سایت صیغه ایرانیان عمل صیغه های یک ساعته و یک ماهه و حتی یک روزه را انجام می دهند، گفت : سایت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند که امکان کلاه برداری و سوءاستفاده از افراد چه آقا و چه خانم وجود دارد.

وی ادامه داد : درست است که عقد موقت نیازی به ثبت ندارد اما این موضوع تا زمانی مصدق است که صیغه درست خوانده شود و فرزندی پدید نیاید البته همین امر نیز گرفتاری هایی را در پی دارد .

این نماینده احکام شرعی ومسائل دینی همچنین در خصوص نگه داشتن عده برای زنانی که به عقد موقت در می آیند نیز خاطرنشان کرد : مدت زمان عده به اندازه 2 دوره حیض شدن بایستی نگه داشته شود .

اما به راستی گذاشتن کلاه شرعی بر سر تن فروشی های یک ساعته کار درستی است؟ آیا عده تعیین شده از سوی زنان نگه داشته می شود؟آیا این کار شغل و منبع درآمد محسوب می شود؟ تن فروشی که نام ازدواج موقت را برآن می گذارند تا ایرادی بر آن وارد نشود.
اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۲
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۹۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، تعطیل شده؟؟؟؟؟
خوب هر کی هر کاری دلش میخواد انجام میده ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
پناه بر خدا ...
ببین کارمان به کجا کشیده ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
راجع به مجردا نظری ندارم ولی خدا لعنت کنه مرد و زنی رو که به همسرش خیانت کنه
محمد جعفر
|
Germany
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
مدیر سایت، تمام زنان مرتبط و مردان مرتبط باید گردن زده شوند.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
شرم باد
محمد جعفر
|
Germany
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
ما تو باغ نبودیم
سپهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
آیا درج این خبر در سایت تابناک صحیح است و باعث ترویج اینکار (که مورد انتقاد خود شماست) نمی شود.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
فقط میتونم بگم: D:
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
عجب تبلیغی کردی برای این سایت. دمت گرم. تشکر فراوان.
عباس
|
Seychelles
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
متاسفانه تو دنیا این مسائل تبدیل به یک تجارت سود آور شده
ناشناس
|
Australia
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
خوشحالم دیگه ایران نیستم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
آخه تابناک یه چیزایی میگی !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
تبلیغ بهتر از این نمیشد!!!!!
کامران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
بنظر من اول باید اشتغال ایجاد کرد و به شرط اجبار نبودن برای امرار معاش میشه جاهای را برای این قبیل کارها در نظر گرفت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
این خبر به میدان ازادی رسیده ?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
خدا عاقبت جوانان را بخیر کند و در این وانفسا کمکشون کند واقعا سخته
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
اگه صیغه کنن که خیلی هم خوبه مگر دستور دینمون نیست .. صیغه که خلاف شرع نیست
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
به کجا چنین شتابان؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
ظاهرا نویسنده مقاله هیچ گونه اطلاعی از مشکلات جوانان ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
آدرس سایت رو ننوشتید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
ها ها ها!!!!!!!
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
اقای خبرنگار شما اصلا به مسایل مذهب شیعه اطلاع ندارید
کیوان
|
United States
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
شترسواری دولا دولا
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
این کار موجب بی اعتمادی خانواده ها شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
سرمان ر ا با افتخار بالا بگیریم.ببینیداخرمان کجا بند خواهد امد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
به به چه بودیم جه شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
اينجا ايران است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
چقدر گرون ..
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
خودتون رپرتاژ آگهی از این سایت گذاشتید
اشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
افرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
بازم از كنار خيابون فروشي بهتره كه
یه نفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
س.صیغه کار درستیه.. اما باید تو اینطور کارا خیلی ظریف و دقیق عمل کنیم تا کسایی ازش سو استفاده نکنن .و هم شرعی باشه هم قانونی .
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
اینها گرفتاری هایست که از پس کنترل احوالات خصوصی مردم پدیدآمده
رضا
|
United States
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
اينكه چيزي نيست در مشهد هم است
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
دم بانیانی گرم که باعس شدند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
چاره ای جز ایجاد راه حل مناسبی برای سیستم بخشیدن به این ارتباطات نیست پس شلوغ نکنید وبگذارید بجای جرم وجنایت ونامنی این مسیر طی شود...
ایدین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
حسود هرگز نیاسود
بسيجي قديمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
قط مي تونم بگم شهداشرمنده ايم .
آيا اگرشهدامي دونستند بعدازاونا چنين مي شود.............................
یک نفر
|
United States
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
حضرات که برخلاف عقل و شرع با چماق و زور همه رفتارهای نرمال انسانی رو جرم تلقی میکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
من عضوم و خیلی هم راضیم
پاسخ ها
صادق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
من راضی اون راضی ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
عالی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
خیلی مزخرفه خاک بر سرشکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
چه کار زشتی اه
حسین قلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
پس کو شعارها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
تن فروشی نیست بی ابروییه
مصطفی نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۸
جالب
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
هیچی نمیگم فقط خجالت بکشید
آرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
چطور میشه با این خانمها ملاقات کرد
سجاد صادقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
به نظر کن عالیه بسیار کار بسندیده ای هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
به نظره بنده بسیار تصمیمه درستی گرفته شده بسیاری از افراد مجرد و نجیب به انحرافات اخلاقی دچار نمیشوند
پاسخ ها
زهرا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
پس ما زن های متاهل، چطوری این کار شوهرامون رو تحمل کنیم، نابود میشیم، داغونم کرده، بیچاره پسر ۳ سالم و پسر یکسالم که وقتی یاد کارای باباشون میفتم، یا حتی متاسفانه از روی ذهن خرابی که برام ساخته تصور میکنم که الان مشغول چه کاری هست یا نیست اونا رو به باد کتک میگیرم، واقعا روانی شدم، بچه خودمو پاره تنم و میزنم، دستم بشکنه،نمی دونم، نمیشه گفت، ولی فکر کنم برای مردها. در شرایط اضطرار اشکالی نداشته باشه نه از روی بی تربیتی و تنوع طلبی و حتی اینکه براشون جالب باشه زن های دیکه رو ببینن، کاش عشق من اینکارو نمیکرد، تو گوشیش پیامک صد تا زن رو نمی دیدم برای صیغه و ماساژ، نباید با عشق زندگی کنیم، با سنگدلی زندگی میکردم بهتر بود....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۲
کجا باید ثبت نام کرد
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
خجالت نمیکشید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
به نظر من این سایت از جواهر فروشی ها درامدشان بالاتر است
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
سلام
خدا نیامرزد کسانیکه از این طریق روزی میخورن
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
شوهر من یکسال و نیمی هست که مشتری این سایت هست و من وقتی متوجه شدم که 6 ماه از خیانتش گذشته بود حالا بعد از یک سال ونیم تصمیم به جدایی گرفتم چون دیگه نمیتونم تحملش کنم
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
جهنم همین جاست
ک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
کار ازین حرفا گذشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
کار جالبی است
حمید
|
United States
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
به جای شعار دادن بروید بپرسید که آیا صیغه ساعتی عده دارد یا نه؟
یک حقیقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
خداوند منزه است از دروغهایی که دروغ گویان به او نسبت می دهند
حقگو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
متاسفانه به جای اینکه تلاش کنید این راهکار صحیح جلوگیری از فساد روزافزون جنسی رو ترویج کنید با ادبیات احساسی سعی می کنید بد جلوه اش بدید
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
تا فساد از نظر شما چی باشه؟
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
واقعا کلاه شرعی
ابوالفضل
|
Germany
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
به نظر من بسیار هم خوبه ...جلوی بسیاری از تجاوزها گرفته میشه...
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
عجب کشورمون داره به کجا کشیده میشه
کربلایی سید جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
باسلام و درود بیکران و سپاس از سایت پرمحتوا و وزین شما
حقوق زنان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
شما که میگید(گذاشتن کلاه شرعی بر سر تن فروشی های یک ساعته کار درستی است؟) اون زنای بدبختی که شوهر ندارن یا مشکل آطفی دارن,یا شوهر فوت شده,یا شوهر ندارن و چندتا فرزند دارن, به نظر شما اینا چجوری باید خرج زندگیشون رو بدن؟ وقتی توی قانون مدنی و خانواده اومده و تایید کرده دیگه چرا کلاه سر شرع گذاشت....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
دوست عزیز که دم از حقوق زنان میزنی
بنظر شما مشکل عاطفی زن با تن فروشی یک ساعته اونم به آدمی که عاطفه ای نسبت به اون زن نداره و فقط به دنبال غریزه جنسیش هست، تامین میشه؟
یکم با خودتون صادق باشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
زنی که برای رفع نیازش چه مالی و چه جنسی حاضر زندگی یک زن دیگه رو خراب کنه خیر از زندگیش نمی بینه به جای کار و تلاش و به جای ازدواج با شخصی که زن نداره با مرد متاهل می ره نشان از ذات بد اون زنه خدا همشون رو لعنت کنه
س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
ببخشید هر کسی که شوهر نداره یا فوت شده یا به هر دلیللی خانم باید برن صیغه ساعتی بشن؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
خیلی بده .به خدا زندگی خیلیا با این کارا خراب میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
خیلی هم خوبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۸
کار خوبی نیست
ناشنتس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
سپاس از سایت . با اجرای موازین شرعی و اسلامی مشکلی نداره و بسیار کار خولی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
شرم باد....
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
صیغه کردن زن بیوه توسط مرد متاهل چه حکمی دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
خب یکم هم از مشکلات جوانان بگید
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
واااااااااویلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
کی بشه از این مملکت فلاکت زده نجات پیدا کنیم
خانومZ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
ي سوال دارم .مردمتاهلي ک زنش هيچ مشکلي نداره چرا بايدشرايطش فراهم باشه ک چنين کاري کنه؟؟؟. تجربه تلخي داشتم ازاين موضوع ولي زود فهميدم وجلوشو گرفتم قسم خورده تکرارنکنه ازش بعيدميديدم همچين کاري کنه.اگه رفته بودوميفهميدم ي لحظه هم باهاش زندگي نميکردم هرچند الانم ترديد دارم.اصلاغيرقابل باوره من چند روز زجرکشيدم خيانت خيانته .فقط من ميمونم واوني که اين راه روصاف کرده واسه مردمتاهلي ک زنش سالمه و25سالش بيشترنيس.ازمسببش نميگذرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
خیلی ازمردان متاهل دارن میرن دنبال صیغه کردن همشون هم بهونه میارن زنمون خوب نبود
ناشناس
|
Israel
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
یه عده صداشون از جای گرم در میاد . په بسا اینکه الان جوانهای مجرد زیادی هستن که قدرت تامین یه زندگی استاندارد که حق هر جنبنده ای هست رو ندارن باید حق داد به یه عده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
به نظرم نباید اگه یه کاری حلاله حرامش کرد مضافا باید به علت یک حکم هم دقتکرد که قطعا برای افراد ی هست که نمی تونم ازدواج دایم کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
به نظرم نباید اگه یه کاری حلاله حرامش کرد
محمد
|
Canada
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
لطفا یک مقدار عقلانی تر و بدون تعصب تر به مسئله ی وبسایت های ازدواج موقت فکر کنید!
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
از روز قیامت بترسید!!!!!! خداوند کافران را دوست ندارد!!!! شهوت کوتاه مدت خود را به بندگیِ خالصانهِ خدا نفروشید....... اگر عاقل شوید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
اخه تویه رابطه ۱ساعته که مردفکرلذت خودشه چه احساسو عاطفه ای هست ادم این حسومیتونه فقط به یه نفرداشته باشه نه هرساعت به یکی هزارتادردومرضم ازاین راه به وجودمیاد خااااااک عالم برسرشون
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
صیغه مثلا چندماهه یاچندساله وقتی بین دونفر انسان مجرد انجام بشه یه اتفاق قشنگه. همون چیزیه که در جوامع آزاد بدون اجبار به عربی خواندن بین دختر و پسرها یا مردان و زنان مجرد انجام میشه ولی وقتی یه مرد متاهل اینکارو میکنه دیگه ارضای شهوت دلیل عمده این اتفاق تلخه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام . متاهلها نباید برن. ولی مجردی که سالهاست صبر کرده مثل خودم و الان هم زن گیرش نمیاد اون چیکار کنه ؟ البته من ساعتی را قبول ندارم ولی دوسه ماهه راقبول دارم.
Mmmmm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
واقعا برای مردهای متاهلی که زن و بچه دارند متاسفم من یکی از کسانی هستم که شوهر هوسرانی دارم البته دوست نا باب هم بی تاثیر نبود خدا لعنتش کنه وقتی فکرش میکنم دوست دارم خفه اش کنم چون براش از همه لحاظ کم نذاشتم طاقتم طاق شده می خوام با سه بچه ازش جدا شم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۱
هر کی تاوان کارشو خودش میده به هیچکس کس هم دخلی نداره
دایانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
به نظر من اگر زن هم حق چنین کاری رو داشت اشکالی نداشت اما واقعا شرم آوره که برای شهوتشون دنبال دلیل می‌گردن و بعد پای شرع تمومش میکنن
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
زودتر از اینها باید انجام میشد من خودم هر چقدر خواستی براش آستوری میزارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
واقعا شرم اوره
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
آلودگی هوا غربالگری جنین کبری خزعلی حسن قالیباف اصل حسام عقبایی جو بایدن مراسم تحلیف بایدن