بازدید 1958
رییس فدراسیون هاکی: وزارت ورزش، مجوز دولت را برای من دریافت کرده است
کد خبر: ۳۶۹۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۷ 07 January 2014
رییس فدراسیون هاکی گفت: مجوز هیات دولت برای شرکت من در انتخابات این فدراسیون روز 26 آذرماه به وزارت ورزش و جوانان رسیده است.

به گزارش ایرنا، انتخابات فدراسیون هاکی روز 16 آذرماه برگزار شد و بهرام شفیع به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شد.

رییس فدراسیون هاکی درگفت وگو باپایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: تمامی مدارک، اسناد و زمان مجوزهای ارسالی از سوی هیات دولت برای ادامه کار بازنشسگان دولتی موجود و گواه محکمی است که انتخابات فدراسیون هاکی نه تنها بدون هیچ تخلفی بلکه کاملا قانونی برپا شد! 

وی افزود: هیات دولت برای ادامه فعالیت 15 بازنشسته از کارکنان دولت شامل 12 نفر از وزارت نفت، یک نفر وزارت ارشاد، یک نفر از امور ایثارگران و یک نفر از وزارت ورزش و جوانان (خودم) مجوز صادر کرد.

شفیع ادامه داد: این مجوز روز 10 آذر ماه تصویب و شش روز بعد از آن انتخابات برگزار شد و این در حالی است که مهلت ریاست من در فدراسیون هاکی تا روز 22 آذر نیز ادامه داشته است.

رییس فدراسیون هاکی شائبه های ایجاد شده را از آنجایی عنوان کرد که این نامه به صورت کتبی در تاریخ 26 آذر ماه به دست وزارتخانه و به اطلاع مجمع رسید و این دو هفته مدت زمانی بود تا مجوز سیر اداری خود را طی کند که این به هیچ عنوان نه دست من و نه دست وزارت ورزش و جوانان بود.

او در پایان، حواشی ایجاد شده را به خاطر همین تاخیر 14 روزه عنوان کرد و گفت: هیچ تخلفی در ارتباط با ادامه کار من صورت نگرفته و این دولت است که برای ادامه کار کارکنان خود تصمیم می گیرد.

هاکی در جهان در چهار رشته هاکی سالنی، هاکی چمنی، هاکی روی یخ و هاکی اسکیت انجام می شود که فدراسیون هاکی ایران در رشته های هاکی روی یخ و هاکی اسکیت، فعالیت ندارد.

فدراسیون هاکی ایران از سال 1351 تاسیس شده است .
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه مهدی بازرگان مایکل دندریا زینب ابوطالبی سم آفلاتوکسین سیلاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر لیگ قهرمانان آسیا خانه سینما سردار حجازی