بازدید 51107
تکمیلی: همه چیز از بازی‌های پرسپولیس و سپاهان (اختصاصی تابناک)
دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان تاکنون ۵۷ بار با هم مسابقه داده‌اند که حاصل کار، نوزده برد برای پرسپولیس و سیزده برد برای سپاهان بوده و ۲۵ دیدار با نتیجه تساوی به پایان رسید؛ افزون بر این که دو تیم هفت بار در جام حذفی به دیدار هم رفتند که پرسپولیس سه بار پیروز میدان بوده و تیم سپاهان دو بار برنده شده است و دو بازی دو تیم با نتیجه مساوی پایان یافت.
کد خبر: ۳۱۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۵ 04 May 2013
  فردا يکشنبه، فينال جام حذفي بين دو تيم پرسپوليس و سپاهان، در ورزشگاه آزادی برگزار مي‌شود؛ روزي که قرار است مهدوی کیا کاپيتان سرخپوشان نيز از فوتبال خداحافظي کند.به گزارش «تابناک»، نخستین دیدار دو تیم در چهارچوب نخستین دوره جام تخت جمشید در تاریخ ۲۳ فروردین ۵۳ در اصفهان برگزار شد که پرسپولیس با تک گل علی پروین به پیروزی رسید.

در آن دیدار که با قضاوت حسین سلیم آبادی همراه بود، این بازیکنان برای دو تیم پرسپولیس و سپاهان به میدان رفتند:

* سپاهان: محمد برزمهری (کاپیتان) مسعود تابش، منوچهر کبیری، مهدی اخوان، حمید ولیوند، بهروز مردانی، رضا دهقان، محمود یزدخواستی، احمد جفاری، حمید ندیمیان و اصغر حجازی
سرمربی: محمود یاوری

* پرسپولیس: بهرام مودت، جعفر کاشانی (کاپیتان)، محراب شاهرخی، رضا وطنخواه، مسیح مسیح نیا، حاج رحیمی‌پور، اصغر ادیبی، علی پروین، محمود خوردبین، صفر ایرانپاک و حسین کلانی (ایرج سلیمانی)
سرمربی: آلن راجرز

نخستین دیدار تاریخ دو تیم در تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۰ در اصفهان انجام شد که با برتری دو بر یک پرسپولیس همراه بود. در آن دیدار، حسین کلانی و محمود خوردبین، سرپرست سابق پرسپولیس برای سرخپوشان تهرانی گلزنی کرده بودند و افزون بر آن، در دور برگشت‌‌ همان سال، پرسپولیس، سپاهان را شش تایی کرد.

در دومین بازی دو تیم در سال ۱۳۵۱ پرسپولیس در تهران با گل‌های همایون بهزادی (دو گل)، ادیبی، علی پروین، محمود خوردبین، رضا وطن‌خواه برابر سپاهان به پیروزی رسید. جالب اینجاست پرسپولیس سال بعد هم استقلال را شش تایی کرد.

در این سال‌ها دو تقابل تاریخی بین شاهینی‌های تهرانی و اصفهانی انجام شده است. جالب اینجاست نخستین پیروزی سپاهان ۲۲ سال پس از نخستین دیدار دو تیم و در سال ۷۲ به دست آمده ‌و در این ۲۲ سال پرسپولیس ۹ بار پیروز شده ‌و شش بار نیز بازی‌ دو تیم به تساوی انجامیده است.

پرسپولیس، سپاهان را نیز شش‌تایی کرده است

در دومین بازی دو تیم در سال ۱۳۵۱ پرسپولیس در تهران با گل‌های همایون بهزادی (دو گل)، ادیبی، علی پروین، محمود خوردبین، رضا وطنخواه برابر سپاهان به پیروزی رسید. جالب اینجاست پرسپولیس سال بعد هم استقلال را شش‌تایی کرد.

سپاهان و دو پیروزی ۴ ـ ۱ در خانه پرسپولیس

سپاهان در دهه ۸۰ نتایج بسیار بهتری برابر پرسپولیس گرفته ‌و دو بار در تاریخ‌های ۱۱ خرداد ۸۶ در جام حذفی و ۸ آذر ۸۹ در لیگ بر‌تر برابر پرسپولیس پیروز شده است. جالب اینجاست که هر دو این پیروزی‌ها در ورزشگاه آزادی و مقابل دیدگان هواداران پرسپولیس رقم خورده است.

کارنامه دو تیم در جام حذفی

دو تیم ۷ بار در جام حذفی به دیدار هم رفتند که پرسپولیس سه بار پیروز میدان بوده و تیم سپاهان دو بار برنده شده است و دو بازی دو تیم مساوی تمام شد.

نخستین بازی تاریخ دو تیم در جام حذفی در تاریخ هشتم خرداد ۷۸ در‎ورزشگاه‌‏‎ آزادی‌ انجام شد که به تساوی ۲ بر ۲ انجامید، عبدالله‏ ‌ویسی‌‏‌‎ دقیقه‌ ۳۹‏‎ زننده گل اول سپاهان بود، بصیرت‌‏ ‏‎گل دوم این تیم را زد و علی انصاریان و حلالی دو گل ‎ پرسپولیس را به ثمر رساندند.
در بازی برگشت که در تاریخ ۶ تیر ۷۸ در اصفهان برگزار شد تیم پرسپولیس با تک گل بزیک برنده شد و به مرحله بعدی راه یافت.

سپاهان در دهه ۸۰ نتایج بسیار بهتری برابر پرسپولیس گرفته است و دو بار در تاریخ‌های یازدهم خرداد ۸۶ در جام حذفی و ۸ آذر ۸۹ در لیگ بر‌تر برابر پرسپولیس پیروز شده است. جالب اینجاست که هر دو این پیروزی‌ها در ورزشگاه آزادی و مقابل دیدگاه هواداران پرسپولیس رقم خورده است.

دومین تقابل مهم دو تیم هم به بازی آخر هفتمین دوره لیگ بر‌تر باز می‌گردد که گل دقیقه ۶+۹۰ سپهر حیدری قهرمانی را از سپاهان گرفت تا دومین قهرمانی پرسپولیس در لیگ بر‌تر رقم بخورد.

بنا بر این گزارش، سومین دیدار دو تیم در جام حذفی، برمی‌گردد به ۳۱ شهریور ۱۳۸۵ که دو تیم به تساوی رسیدند.

در سال ۸۵ تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران، با برتری برابر حرفان خود به فینال بازی‌ها راه یافتند که بازی رفت در ورزشگاه آزادی برگزار شد؛ سرمربی پرسپولیس دنیزلی ترکیه‌ای و سرمربی تیم اصفهانی لوکا بوناچیچ کروات بود که علیرضا نیکبخت واحدی، روی پاس زیبای حسین بادامکی، گل نخست بازی را به ثمر رساند و پس از چند دقیقه، حمید شفیعی، گل نیکبخت را پاسخ داد و بازی یک، یک مساوی پایان یافت.

در این دیدار که با حواشی بسیاری همراه بود، پرسپولیس یک ضربه پنالتی را هم توسط مهرزاد معدنچی ستاره آن هنگام پرسپولیس به هدر داد. دنیزلی سرمربی پرسپولیس، تنها پنج روز مانده به این بازی، به عنوان سرمربی پرسپولیس برگزیده شده بود.

در بازی برگشت، پرسپولیس با کوله باری از حاشیه، راهی اصفهان شد که بازی با گل ابراهیم اسدی برای پرسپولیس و حمید شفیعی برای سپاهان مساوی شد. در این بازی، در ضربات پنالتی نیکبخت، پنالتی پرسپولیس را خراب کرد و سپاهان با حساب ۵ـ۴ توانست قهرمان این دوره شود و به سوپرجام آسیا راه یافت و در آن دوره به مقام دومی آسیا و چهارمی جام باشگاه‌های جهان دست پیدا کرد. داور این دیدار، مسعود مرادی بود که با قضاوت پر اشتباه خود، باعث شد پرسپولیس دستش از جام کوتاه بماند.

پنجمین دیدار دو تیم در جام حذفی با شکست سنگین قرمزپوشان همراه بود. این بار دو تیم در نیمه نهایی به هم رسیده بودند که سپاهان توانست تیم دنیزلی را در ورزشگاه آزادی با نتیجه چهار بر یک شکست دهد تا این پایان کار فوتبال دنیزلی، مربی محبوب سرخپوشان در ایران باشد. آن زمان پرسپولیس بهترین فوتبال را به نمایش می‌گذاشت؛ حسین کعبی که تازه به جمع قرمزپوشان آمده بود، با گرفتن پنالتی و تبدیل به گل شدن آن توسط فرزاد آشوبی پرسپولیس پیش افتاد؛ اما در ادامه، پرسپولیس با هنرنمایی محمود کریمی، چهار گل از سپاهان دریافت کرد تا این بار هم سپاهان به فینال جام حذفی و با حذف صبا به قهرمانی در جام حذفی برسد.

ششمین دیدار دو تیم هم به سال ۱۳۸۸ برمی گردد. این دو تیم این بار در مرحله یک هشتم به همدیگر رسیدند که پرسپولیس پرستاره توانست در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر و با گل مازیار زارع، تیم سپاهان را شکست دهد. در آن بازی، مازیار زارع، یک پنالتی هم از دست داد. رحمان احمدی بازیکن کنونی پرسپولیس در آن بازی دروازبان تیم سپاهان بود.

هفتمین و آخرین دیدار دو تیم در جام حذفی در تاریخ هشتم خرداد ۹۰ تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه ۴ بر ۲ سپاهان را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف فولاد خوزستان برود.
 
 دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان در ۱۲۰دقیقه بازی گلی نداشت تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود. بازی در نود دقیقه بسیار سرد و کسل کننده سپری شد اما در دو وقت پانزده دقیقه اضافی تیم‌ها بازی هجومی را ارایه کردند ولی باز هم قفل دروازه‌ها در این ماراتن فوتبال باز نشد تا ضربات پنالتی برنده را تعیین کند. در ضربات پنالتی پرسپولیس با نتیجه ۴ بر ۲ برابر سپاهان به برتری رسید و در مرحله نیمه نهایی باید پنجشنبه هفته جاری در اهواز به مصاف فولاد خوزستان برود. پنالتی زنان پرسپولیس: مازیار زارع، وحید هاشمیان، مجتبی شیری (توپش به تیر دروازه خورد)، محمد نوری، حمید علی‌عسگر پنالتی زنان سپاهان اصفهان: هادی عقیلی (به بیرون زد)، ابراهیم توره (به بیرون زد)، هاشم بیک‌زاده، امید ابراهیمی

تاریخچه کامل دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از آغاز تا کنون:

۱) ۱۳۵۰ اصفهان ۱ ـ ۲ پرسپولیس کلانی و خوردبین
۲)۱۳۵۰ تهران صفر ـ ۶ پرسپولیس بهزادی (۲ گل)، ادیبی، پروین، خوردبین و رضا وطن خواه
۳) ۱۳۵۳ اصفهان ۰ ـ ۱ پرسپولیس پروین
۴) ۱۳۵۳ تهران ۰ ـ ۳ پرسپولیس دستجردی (۲ گل)، ایرانپاک
۵) ۱۳۵۴ تهران ۰ ـ ۱ پرسپولیس حاج رحیمی‌پور
۶) ۱۳۵۴ اصفهان صفر ـ صفر
۷) ۱۳۵۵ تهران ۲ ـ ۲ حاج رحیمی‌پور و پروین
۸) ۱۳۵۵ اصفهان ۱ ـ ۱ فتاحی
۹) ۱۳۵۶ تهران ۰ ـ ۳ پرسپولیس خوردبین، ایرانپاک و پروین
۱۰) ۱۳۵۶ اصفهان ۰ ـ ۰

تاریخچه دیدارهای سپاهان و پرسپولیس در چهارچوب رقابتهای لیگ (بعد از انقلاب)
لیگ قدس ۱۳۶۸: مرحله گروهی (دور رفت) ورزشگاه تختی (اصفهان):
سپاهان اصفهان۱ ـ پرسپولیس تهران۱ ـ گل‌ها: حسین طلاکش (سپاهان) _مرتضی کرمانی مقدم (پرسپولیس)
۱۳۶۸ ـ تهران صفر ـ ۳ پرسپولیس عابدیان، یوسفی و باوی
سرمربی سپاهان اصفهان: منصور ابراهیم‌زاده ـ سرمربی پرسپولیس تهران: علی پروین

لیگ آزادگان ۱۳۷۰

 رفت: تهران صفر ـ ۳ پرسپولیس ناصر محمد خانی (۲ گل) و محرمی
دور برگشت ورزشگاه تختی (اصفهان): سپاهان اصف‌ها ن صفر ـ پرسپولیس تهران صفر
سرمربی سپاهان اصفهان: مسعود تابش ـ سرمربی پرسپولیس تهران: علی پروین

لیگ آزادگان ۱۳۷۲

 رفت: سپاهان صفر ـ ۳ پرسپولیس شامحمدی، پیوس و منافی ـ دور برگشت ورزشگاه تختی (اصفهان): سیمان سپاهان اصفهان۱ ـ پرسپولیس تهران صفر ـ گل: حمید مطهری (پنالتی)
سرمربی سیمان سپاهان اصفهان: امیرحسین شاه زیدی ـ سرمربی پرسپولیس تهران: حمید درخشان ـ سیدمحمد پنجعلی

لیگ آزادگان فصل ۷۵ ـ ۱۳۷۴

تهران ۱ ـ ۱ شیرمحمدی ـ دور برگشت: ورزشگاه تختی (اصفهان): سیمان سپاهان اصفهان۱ ـ پرسپولیس تهران۱
گل‌ها: کریم قنبری (پ) (سپاهان) _بهروز رهبری فرد (پرسپولیس)
سرمربی سیمان سپاهان اصفهان: محمود یاوری ـ سرمربی پرسپولیس تهران: استانکو پاپله کوویچ

لیگ آزادگان فصل ۷۶ ـ ۱۳۷۵ ـ تهران ۲ ـ ۲ رهبری فرد و بزیک
دور برگشت: ورزشگاه تختی (اصفهان): سیمان سپاهان اصفهان۱ ـ پرسپولیس تهران۰
گل: لئون استپانیان ـ سرمربی سپاهان اصفهان: محمدرضا کربکندی ـ سرمربی پرسپولیس: استانکو

لیگ آزادگان فصل ۷۸ ـ ۱۳۷۷

دور رفت ورزشگاه تختی (اصفهان): سیمان سپاهان اصفهان۱ ـ پرسپولیس تهران۰
گل: لئون استپانیان ـ برگشت: تهران ۱ ـ ۳ پرسپولیس بزیک (۲ گل) و استیلی و دهقانی سپاهان
سرمربی سپاهان اصفهان: مهدی مناجاتی ـ سرمربی پرسپولیس تهران: علی پروین

لیگ آزادگان فصل ۷۹ ـ ۱۳۷۸

دور رفت ورزشگاه تختی (اصفهان): سیمان سپاهان اصفهان۰ ـ پرسپولیس تهران۰
تهران صفر ـ ۱ پرسپولیس سراج ـ سرمربی سپاهان: حمید ندیمیان ـ سرمربی پرسپولیس: پروین

لیگ آزادگان فصل ۸۰ ـ ۱۳۷۹

دور رفت ورزشگاه تختی (اصفهان): فولادمبارکه سپاهان اصفهان۰ ـ پرسپولیس تهران۰ ـ تبریز صفر ـ ۲ سپاهان ـ امین موسوی ۶۷) (۸۶) برای سپاهان ـ سرمربی فولادمبارکه سپاهان اصفهان: حمید ندیمیان ـ سرمربی پرسپولیس: علی پروین

 نتایج کامل دیدارهای پرسپولیس و سپاهان در ادوار مختلف لیگ بر‌تر به شرح زیر است:
لیگ بر‌تر فصل ۸۱ ـ ۱۳۸۰ ـ دور رفت ورزشگاه تختی (اصفهان):
هفته سوم: سپاهان صفر ـ پرسپولیس صفر ـ هفته شانزدهم: پرسپولیس ۳ ـ سپاهان ۲

بهروز رهبری فرد (۲۳ پنالتی)، امیر حسین اصلانیان (۸۶)، بهنام ابولقاسم‌پور (۳+۹۰) و لئون استپانیان (۴۶)، افشین حاجی‌پور (۶۴)

سرمربی فولادمبارکه سپاهان اصفهان: استانکو پاپله کوویچ ـ سرمربی پرسپولیس تهران: علی پروین

لیگ بر‌تر فصل ۸۲ ـ ۱۳۸۱

دور رفت ورزشگاه نقش جهان: فولادمبارکه سپاهان اصفهان۲ ـ پرسپولیس تهران۱
گل‌ها: ادموند بزیک، محرم نویدکیا (پ) (سپاهان) و علی انصاریان (پرسپولیس)

هفته بیست و سوم: پرسپولیس یک ـ سپاهان یک ـ علی انصاریان و فرشباف

سرمربی فولادمبارکه سپاهان اصفهان: فرهاد کاظمی ـ سرمربی پرسپولیس تهران: علی پروین
لیگ بر‌تر فصل ۸۳ ـ ۱۳۸۲

هفته پنجم: پرسپولیس ۳ ـ سپاهان ۳

 رضا جباری (۲۳)، علی سلمانی (۵۲)، عیسی ترائوره (۷۳) و طالب نسب (۳۷)، ادموند بزیک (۴۰) (۴۸)
دور برگشت ورزشگاه نقش جهان: فولادمبارکه سپاهان اصفهان۱ ـ پرسپولیس تهران۲ ـ گل‌ها: محمود کریمی سیبکی (سپاهان) و افشین پیروانی، پژمان جمشیدی (پرسپولیس)
سرمربی سپاهان اصفهان: فرهاد کاظمی ـ سرمربی پرسپولیس تهران: وینکو بگوویچ

لیگ بر‌تر فصل ۸۴ ـ ۱۳۸۳

دور رفت اصفهان: فولادمبارکه سپاهان صفر ـ پرسپولیس تهران صفر
هفته بیست و دوم: پرسپولیس یک ـ سپاهان ۲ ـ جواد کاظمیان (۳۵) و رسول خطیبی (۲۸) (۶۸)
سرمربی سپاهان اصفهان: فرهاد کاظمی ـ سرمربی پرسپولیس تهران: راینر سوبل

لیگ بر‌تر فصل ۸۵ ـ ۱۳۸۴

هفته پانزدهم: پرسپولیس ۲ ـ سپاهان ۳ ـ جواد کاظمیان (۳۵)، پژمان نوری (۵۶) و رسول خطیبی (۳۰) (۶۸)، هادی جعفری (۵۲)
دور برگشت ورزشگاه نقش جهان: فولادمبارکه سپاهان اصفهان۲ ـ پرسپولیس تهران۰ ـ گل‌ها: رسول خطیبی، جابا موجیری
سرمربی سپاهان اصفهان: ادسون تاوارز ـ سرمربی پرسپولیس تهران: آری هان

لیگ بر‌تر فصل ۸۶ ـ ۱۳۸۵

دور رفت ورزشگاه فولادشهر: فولادمبارکه سپاهان اصفهان صفر ـ پرسپولیس تهران صفر

هفته هجدهم: پرسپولیس ۲ ـ سپاهان یک ـ گل‌ها: ابوالفضل حاجی‌زاده (۱۸)، مهرزاد معدنچی (۸۹) و محرم نویدکیا (۷۸)
سرمربی فولادمبارکه سپاهان اصفهان: لوکا بوناچیچ ـ سرمربی پرسپولیس تهران: مصطفی دنیزلی

لیگ بر‌تر فصل ـ ۱۳۸۶

دور رفت ورزشگاه فولادشهر: فولادمبارکه سپاهان اصفهان۲ ـ پرسپولیس تهران۱
گل‌ها: گل به خودی محمد نصرتی، عماد رضا (سپاهان) _عباس آقایی (پرسپولیس)
تهران ۱ ـ ۲ پرسپولیس خلیلی و سپهرحیدری (۹۰+۶) ـ و حاج صفی
سرمربی فولادمبارکه سپاهان اصفهان: لوکا ـ سرمربی پرسپولیس تهران: سیدافشین قطبی

لیگ بر‌تر فصل ـ ۱۳۸۷

تهران ۲ ـ ۳ کریم باقری (۱۲)، علیرضا واحدی نیکبخت (۴۵) (۶۴) عماد محمد رضا (۲۸) (۳۴)

دور برگشت ورزشگاه فولادشهر: فولادمبارکه سپاهان اصفهان صفر ـ پرسپولیس تهران صفر

ورزشگاه فولادشهر: سرمربی فولادمبارکه سپاهان اصفهان: فرهاد کاظمی ـ سرمربی پرسپولیس تهران: ادواردو وینگادا

۸۸: فولادمبارکه سپاهان اصفهان ۲ ـ پرسپولیس تهران۱
گل‌ها: ابراهیم توره، سیدهادی عقیلی (پ) (سپاهان) و سپهر حیدری (پرسپولیس)
سرمربی سپاهان اصفهان: امیر قلعه نوعی ـ سرمربی پرسپولیس تهران: زلاتکو کرانچار

۸۸: تهران ـ ۱ ـ ۱ هادی نوروزی (۴۷) و مهدی کریمیان (۷۷)
لیگ بر‌تر فصل ۱۳۸۹ ـ تهران ۱ ـ ۴ سپاهان توره، عقیلی، حیدری و عنایتی و تیاگو
دور برگشت ورزشگاه فولادشهر: سپاهان اصفهان صفر ـ پرسپولیس تهران صفر ـ سرمربی سپاهان: امیر قلعه نوعی ـ سرمربی پرسپولیس: علی دایی

۹۰: رفت: تهران پرسپولیس صفر ـ سپاهان اصفهان صفر

۹۰: دور برگشت ورزشگاه فولادشهر: سپاهان اصفهان۱ ـ پرسپولیس تهران۱ ـ سوکای ـ محمد نوری

۹۱: دور رفت ورزشگاه فولادشهر: سپاهان اصفهان دو ـ پرسپولیس تهران صفر ـ گل‌ها: کلا کج و سوکای

۹۱: دور برگشت: تهران پرسپولیس یک سپاهان صفر ـ گل هادی نوروزی برای پرسپولیس
بازی ۵۸ ـ فینال جام حذفی ۹۱ ـ ۹۲ ۱۳۹۲ ـ ۰۲ ـ ۱۵
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۵۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
sepahannnnnn
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
سسسسسسسسسسسسسسسسسسسوراخه
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
ما سپاهانیم و حالا حالا ها قهرمانیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
اینی که میگی یعنی خیلی لههههههههههههههههههههههههههههههههههه
محمد
|
Australia
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
ایشالله که جام رو پرسپولیس بالای سر می بره
پاسخ ها
بهنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
ایناهمه میدونن که سپاهان فهرمان میشه
amir fahimi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
فقط استقلاللللللللل *** 3 تا ستاره ام داره!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
این 3 چی هست؟
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
اصلا استقلال 6 تا ستاره داره
اونم یه هدیه ناقابل از طرف پرسپولیس بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
هستقلال چی هست ک ستاره داشته باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۸
66666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
6
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
آقا امسال هر دوتا جام تو پایتخت میمونه . زنده باد سرخابیهای تهران ..استقلال و پرسپولیس . شما میبینید تا این دوتا پیشرفت نکنن موتور تیم ملی روشن نمیشه . حالا سپاهان 3 دوره قهرمان بشه فایدش چیه ؟
پاسخ ها
فرید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
پرسپولیس قهرمانههههههههههههههههههههههههههه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
فایدش اینه که فکر نکنیم فقط خودمون خوبیم و بقیه ایران همه بد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
سپاهان آقاي فوتبال ايران.زنده باد سپاهان
حسن از قم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
امسال را دیدیم که سرخابیها به ناحق تقویت شدند و تیم ملی هم به اوج خودش رسید!!!
پیشکسوت پرسپولیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
ترکیب اولین بازی خاطرات منو زنده کرد/مرسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
سپاهان حالاحلاها قهرمان است همه جاطوفان زردآسیااست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
ghermezete
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
6تاییاش
zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
پرسپولیس دوست داریم
behnam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
انشالاه وباتوکل به خداسپاهان قهرمان میشه
ارمین4444
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
چوبله ها خیلی باید مواظب سپاهان باشن چون ممکنه مثل چندسال پیش تو فینال حذفی که از قضا تو تهران هم بود 4 تاییی بشن اونوقت که ما هم قهرمان لیگ میشیم دیگه اتفاقی بهتر از این امکان نداره تو این فصل بیافته انشالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
زیر بنای شش تایی ها رو پرسپولیس از سپاهان به جا گذاشته و تا ملوان و الشباب امارات هم رسونده
پاسخ ها
امير
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
آرزوهات مثل يه بچه 6 سال ميمونه .....
براي اينكه تيمت دسته 3 تره ، صلوات !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
شما دلتو به همون 6 تا خوش کن ! شما چه میدونی قهرمانی تو آسیا یعنی چی !
راستی میدونی 2 تا ستاره روی پیراهن چی هست !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
پرسپولیس زلزله جام میگیره
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
پرسپولیس قهرمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
پرسپولیس همیشه قهرمان نیمه دوم جدول. یک فینال آسیایی هم نداره .
شاهین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
بازم مثل همیشه پرسپولیس قهرمان میشه
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
خبر واسه پارساله فقط 2 خط بهش اضافه كردين . رحمان احمدي يه ساله از پرسپوليس رفته .
تابناك بيشتر دقت كن
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
به لطف یزدان و بچه ها سپاهان قهرمان میشه...
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم
اما امروز این لنگی ها با این همه جو سازی رسانه ها و مطبوعات و ... قهرمانند
خلاصه ابر و باد و مه و خورشید فلک در کارند تا شاید لنگ قرمان بشه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
یه سوال 6تاییی ها مال چند قررن پیش تره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
انشاالله و به یاری خداوند پرسپولیس قهرمان حذفی و سپاهان قهرمان لیگ میشه تا حق به حقدار برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
در مرحله نيمه نهايي بايد پنجشنبه هفته جاري در اهواز به مصاف فولاد خوزستان برود!!
تابناك جان خبر سالها قبل رو فقط كپي پيست نكن يك كم به خودت زحمت بده اديتش هم بكن!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
به كوري چشم همه پرسپوليس قهرمان ميشه
alireza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
سـرخ هـای پایتخت ! منتظر غــرش طـوفان در آزادی باشید .
به افتخار سپاهان بزرگ ، طـوفان زرد آسیا
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
پرسپولیس میبره...
لحظه آخر یه پنالتی میگیره...
اینو همه میدونن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
نمی دونستم سپاهان هم شش تایی شده بابا ای ول پرسپولیس که همه رو شش تایی کرده انشاالله قهرمانیییییییییییییییییییییییییییم
حسن از قم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
دعا می کنم که خدا حق را به حقدار بده و سپاهان جام را بالای سرش ببره. آمین.
ستارخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۶
تراختوووووووووووووور
احمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
این رو بدونین پرسپولیس قهرمانههههههههههههههههههههههههه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
25
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
پرسپلیسیه ولی پرسپلیس همچنان سوراخه
nazi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵
عاقا پرسپولیس قهرمانه
میبینید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۰
فقط و فقط و فقط سپاهان
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
در هر شرایطی بعد از تیم ملی مهمترین پرطرفدارترین تیم ایران وایرانیا در هرنقطه دنیافقط پرسپولیس
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
سپاهان قهرمان
شایان گیانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
سپاهان قهرمانه همیشه مرگبر استقلال و پرسپولیس
م
|
United States
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
مهم لیگ برتره بقیه ادوارو بنداز دورررررر...سپاهان برترین تیم لیگ برتری....حالا بدوووید دنبالش
پاسخ ها
الناز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
شله زرد
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
ستاره جعلي پسپوليس از كجاپيداشده؟
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
پرسپولیس قهرمانه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
درود بر سپاهان و پرسپولیس و دورود بر ایران نمیدونم چرا سیب زمینی و پیاز دوباره گران شد به خدا دیگه توان خرید اینا را هم نداریم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
درود بر سپاهان و پرسپولیس و دورود بر ایران نمیدونم چرا سیب زمینی و پیاز دوباره گران شد به خدا دیگه توان خرید اینا را هم نداریم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال اف ای تی اف انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب