بازدید 10281
کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر امروز خود بعد از استماع سخنان 4موافق و 5مخالف و نمایندگان مرکز پژوهشهای مجلس ،دیوان محاسبات و اتاق بازرگانی‌کلیات لایحه بودجه 92 را تصویب نکردند.
کد خبر: ۳۱۲۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۵ 10 April 2013
جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق در حالی با محور بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۲ تمام شد که با ۲۲ رای موافق و ۲۲ رای مخالف "کلیات لایحه بودجه پیشنهادی دولت" رأی نیاورد.

به گزارش تابناک، کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر امروز خود بعد از استماع سخنان 4موافق و 5مخالف و نمایندگان مرکز پژوهشهای مجلس ،دیوان محاسبات و اتاق بازرگانی‌کلیات لایحه بودجه 92 را تصویب نکردند.

در جلسه امروز کمیسیون تلفیق از44 عضو این کمیسیون ، 22 نماینده به کلیات این لایحه رای مثبت و 22 نفر رای منفی دادند.

 ساعتی قبل رجب رحمانی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: هنوز هیچ توافقی در خصوص بندهای مختلف بودجه انجام نشده است و جلسه همچنان ادامه دارد.

این عضو کمیسیون تلفیق  ضمن اشاره به اینکه هیچ صبحتی در خصوص مسائل ارزی و به ویژه نرخ ارز مرجع در این کمیسیون مطرح نشده است، تأکید کرد: در جلسه امروز هیچ کدام از وزرای اقتصادی شرکت نکردند و تنها آقای ممبینی و همکاران ایشان آمده و به ارائه گزارش می‌پردازند.

همچنین حسینعلی حاجی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 92 در  خصوص جلسه عصر امروز این کمیسیون گفته است: در جلسه عصر امروز 5 نماینده در مخالفت با کلیات لایحه بودجه و 4 نماینده در موافقت با کلیات سخنرانی کردند.

وی افزود:‌در این جلسه موسی‌الرضا ثروتی، غلامرضا جعفرزاده، نادر قاضی‌پور، غلامرضا کاتب و احمد توکلی به عنوان مخالفین کلیات لایحه بودجه 92 به سخنرانی پرداختند و بیش از 27 اشکال به کلیات لایحه وارد کردند.

عضو کمیسیون تلفیق تاکید کرد: همچنین هادی قوامی، موسی غضنفرآبادی، بهروز جعفرپور و سیدمهدی هاشمی نیز به عنوان موافقین کلیات لایحه بودجه به سخنرانی پرداختند و 7 ویژگی مثبت بودجه 92 را تشریح کردند.

وی با تاکید بر اینکه اعضای کمیسیون تلفیق در رای‌گیری موافقت کردند که 10 دقیقه نماینده اتاق بازرگانی صحبت کند، اظهار داشت: بعد از سخنرانی نماینده دیوان محاسبات نماینده اتاق بازرگانی نیز به طرح دیدگاه می‌پردازد.

عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: در جلسه امروز رحیم ممبینی معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و جمعی از همکاران وی حضور دارند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نمازهای ماه رجب آزادراه غدیر شهاب الدین عزیزی خادم سینوفارم علی اکرمی