بازدید 1933
کد خبر: ۱۷۷۹۳۵
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۸ 19 July 2011
مهر نوشت:

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه عده ای از موتلفه اسلامی عصبانی هستند،گفت: خط برخی دوستان آقای احمدی نژاد این است که موتلفه اسلامی در هیچ جایی مطرح نشود.

اسدالله بادامچیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی در شیراز اظهار داشت: ما وظیفه داریم که بر اساس آهنگ ولایت ارتباط با آقای هاشمی را در خیمه انقلاب و پشت سر رهبری حفظ کنیم، آقای هاشمی اخیرا باز هم اعلام کرده اند که مطیع مقام معظم رهبری هستند.

قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: عده ای از موتلفه اسلامی عصبانی هستند زیرا ما در مجلس بالای 100 نفر عضو فراکسیون موتلفه اسلامی داریم و این فراکسیون مواضع معتدلی دارد. عده ای هر جا فرصتی پیدا کنند عصبانیت خود از حزب موتلفه اسلامی اعلام می کنند.

بادامچیان خاطر نشان کرد: خط برخی دوستان آقای احمدی نژاد این است که موتلفه اسلامی در هیچ جایی مطرح نشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وحدت گروه انحرافی و اصلاح طلبان بیان داشت: استکبار جهانی نسبت به گذشته فعال تر شده است، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند دشمنان دو برنامه 10 ساله برای نظام طراحی کرده بودند که با شکست مواجه شدند و در حال حاضر طراحی برنامه جدید خود را انجام می دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استکبار جهانی با همه قوا مشغول کار و هماهنگی است و می بینیم که حتی میان رسانه های ضد انقلاب هماهنگی به وجود آورده است. فتنه گران و گروهی که می خواهند با چهره های سفید به میدان انتخابات بیایند مورد حمایت جریان استکبار قرار دارند.

بادامچیان گفت: اصلاح طلبان نیز دوباره فعال شده و می خواهند وارد مجلس شوند و جان جدید گرفته اند و در این راه با گروه انحرافی همراه می شوند. استکبار جهانی می خواهد مجلس آینده مجلس فشلی باشد .

قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سیاست اصولگرایان در انتخابات آینده اظهار داشت: اصولگرایان به دنبال وحدت زیر سایه روحانیت هستند تا با لیست واحد در انتخابات آینده حضور پیدا کنند، ما در خط روحانیت و جامعتین جبهه خود را مشخص کرده ایم، خط دشمن را باید شناخت .

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
قرارداد الجزایر علی شمقدری قتل عام صبرا و شتیلا مکانیسم ماشه توافق اسرائیل و بحرین حیران