بازدید 4699
جرقه درگيري دو خبرنگار ورزشي وقتي اتفاق افتاد كه خبرنگار واحد مركزي خبر و بخش خبري 20:30 در انتهاي نشست رسانه‌اي كي‌روش خطاب به مترجم او گفت از شما متشكريم و با گفتن اين جمله قصد پايان دادن به جلسه را داشت اما جلسه با چند سوال ديگر ادامه پيدا كرد.
کد خبر: ۱۷۷۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۰ 18 July 2011
پس از پايان نشست رسانه‌اي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، دو نفر از خبرنگاران بيرون سالن با يكديگر درگيري فيزيكي پيدا كردند و كارلوس كي‌روش با چشماني متعجب از كنار اين صحنه زننده عبور كرد.

به گزارش ايسنا، جرقه درگيري دو خبرنگار ورزشي وقتي اتفاق افتاد كه خبرنگار واحد مركزي خبر و بخش خبري 20:30 در انتهاي نشست رسانه‌اي كي‌روش خطاب به مترجم او گفت از شما متشكريم و با گفتن اين جمله قصد پايان دادن به جلسه را داشت اما جلسه با چند سوال ديگر ادامه پيدا كرد.

ماجرا به اينجا ختم نشد و پس از پايان نشست و بيرون سالن كنفرانس، خبرنگار سايت فدراسيون فوتبال نسبت به اقدام خبرنگار واحد مركزي خبر اعتراض كرد و افراد ديگري هم به حمايت از او برآمدند.

در اين بين تصويربردار واحد مركزي خبر نيز به حمايت از خبرنگارش آمد و جدال لفظي شديدي بين طرفين ايجاد شد تا جايي كه اين جدال به درگيري فيزيكي انجاميد.

از بد حادثه اين درگيري فيزيكي دقيقا هنگام خروج كارلوس كي‌روش از سالن رخ داد كه او نيز با چشماني متعجب از كنار اين صحنه عبور كرد و نمي‌دانست چرا اين خبرنگاران با هم درگير شده‌اند.

ديگر خبرنگاران حاضر در آنجا هم قصد مداخله و پايان دادن به غائله را داشتند تا حداقل اين آبروريزي و صحنه‌هاي زشت در حضور سرمربي پرتغالي تيم ملي اتفاق نيفتد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه جنگ قره باغ علیرضا رزم حسینی عیسی آل کثیر هفته دفاع مقدس مصطفی ادیب