بازدید 14598
وي با تأكيد بر لزوم خروج هر چه سريعتر قواي بيگانه از منطقه گفت: شمارش معكوس براي پايان مأموريت شناورهاي قدرت هاي فرامنطقه اي آغاز شده و آنها بايستي بدون فوت وقت در پي خارج كردن سيبل هاي شناور خود از آبهاي نيلگون خليج هميشه فارس و درياي عمان باشند.
کد خبر: ۱۷۵۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۲ 08 July 2011
فرمانده نيروي هوا فضاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: همزمان با شليك موفق موشك هاي هوشمند و مافوق صوت سپاه در رزمايش پيامبر اعظم (ص)6، شمارش معكوس براي خروج سيبل هاي شناور نيروهاي فرا منطقه اي كليد خورد.

به گزارش روابط عمومي سپاه، سردار امير علي حاجي زاده فرمانده نيروي هوافضاي سپاه با اشاره به اجراي موفقيت آميز مراحل مختلف رزمايش موشكي پيامبر اعظم(ص) 6 اظهار داشت: با اجراي مرحله دوم و بخش پاياني اين رزمايش بزرگ موشكي كه با تمركز بر اهداف دريايي و شليك موشك هاي هوشمند و مافوق صوت ساحل به دريا و زمين به زمين تندر و خليج فارس صورت پذيرفت، به حول و قوه الهي با موفقيت به اهداف خود دست يافتيم.

فرمانده نيروي هوافضاي سپاه با تأكيد بر قابليت هاي مختلف موشك هاي بكار رفته در اين رزمايش تصريح كرد: كليه مراحل طراحي، ساخت و توليد موشك هاي خليج فارس، با بهره گيري از فناوري هاي بومي و مدرن به دست تواناي جوانان متخصص و متعهد در حوزه صنعت دفاعي كشور توليد شده و از قدرت بالايي براي رويارويي موفق با تهديدات احتمالي برخوردار است.

سردار حاجي زاده دقت و قدرت انهدام و تخريب اهداف دور دست را از جمله قابليت‌هاي ويژه موشك هاي شليك شده در رزمايش پيامبر اعظم (ص) 6 عنوان كرد و ادامه داد: عكس العمل مقامات و رسانه هاي غربي صهيونيستي پيرامون آنچه در طول اين رزمايش رقم خورد نشان مي دهد آنها به خوبي پيام اقتدار و بازدارندگي ايران اسلامي را دريافت كردند و ادامه حضور در آبهاي منطقه صرفاً تحميل هزينه اي گزاف بر اقتصاد بحران زده آنها بوده و خاصيت ديگري برايشان به همراه نخواهد داشت.

وي با تأكيد بر لزوم خروج هر چه سريعتر قواي بيگانه از منطقه گفت: شمارش معكوس براي پايان مأموريت شناورهاي قدرت هاي فرامنطقه اي آغاز شده و آنها بايستي بدون فوت وقت در پي خارج كردن سيبل هاي شناور خود از آبهاي نيلگون خليج هميشه فارس و درياي عمان باشند.

فرمانده نيروي هوافضاي سپاه در پايان خاطر نشان كرد: كشورهاي منطقه بدون نياز به قدرت هاي سلطه گر، پليد و منفعت طلب فرامنطقه اي، قادر هستند مبتني بر زمينه ها و بسترهاي تعامل و همكاري متقابل، امنيت پايدار و فراگير را در منطقه راهبردي خليج فارس و درياي عمان در مطمئن ترين وضعيت برقرار و تأمين كنند و نيازي به حضور بيگانگان ندارند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 علیرضا رزم حسینی صباح احمد جابر الصباح روز جهانی ناشنوایان