بازدید 7041
نماینده شیراز:
عملکرد ضعیف، تأثیر جدی بر اقبال مردم به اصولگرایان خواهد داشت. جریاناتی در دولت هستند که خواسته یا ناخواسته آسیب های جدی به جریان اصولگرایی وارد می کنند؛ اما مرزبندی هایی شده و اصولگرایان خود را از جریان انحرافی جدا خواهند کرد. این که بتوان مردم را قانع کرد که کارهای جریان انحرافی جدای از جریان اصولگرایی است، زمان زیادی خواهد برد.
کد خبر: ۱۷۲۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۷ 05 July 2011
سرویس مجلس «تابناک» ـ در دولت نهم، کارهای خوبی انجام شد؛ اما در سیاست های اقتصادی دولت دهم، گویا مشکلات جدی است و باید این سیاست ها بازنگری شود.
اگر دولت بخواهد به همین شکل با موضوعات اقتصادی برخورد کند، اقتصاد کشور با مشکلات جدی روبه رو خواهد بود. ممکن است کارهایی به صورت پروژه ای در اقتصاد انجام شده باشد، ولی شاخص‌های اقتصادی بر پایه رشد اقتصادی، نرخ بیکاری، تورم، حجم سرمایه گذاری و این‌ گونه مسائل سنجیده می شود؛ بنابراین، در این زمینه، عملکردهای دولت پذیرفتنی نیست.

جعفر قادری در گفت وگو با تابناک، با اشاره به حاشیه هایی که به دلیل مشکلات اقتصادی در کشور پدید آمده گفت: برخی مسائل حاشیه ای میان دولت و مجلس هست که در دولت تشدید شده و دامن زده می شود و بیش از همه دودش به چشم دولت می رود. دولت باید نسبت به عملکردهای اقتصادی خود پاسخگو باشد. هر چه حاشیه ها بیشتر شود، توان پاسخگویی دولت به شبهات کاهش خواهد یافت. در دولت های گذشته نیز چنین توجیهاتی داشته ایم. در دولت نهم بیشتر بحث کار و تلاش بود و کسی نیز با آن دولت کاری نداشت ولی در دولت دهم حاشیه ها بر مسائل اصلی غلبه کرده است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد ضعیف دولت در زمینه اقتصادی و نارضایتی مردم و تأثیری که این موضوع بر آرای اصولگرایان خواهد داشت، تصریح کرد: عملکرد ضعیف، تأثیر جدی بر رویکرد مردم به اصولگرایان خواهد داشت. جریاناتی در دولت هستند که خواسته یا ناخواسته آسیب های جدی به جریان اصولگرایی وارد می کنند؛ اما مرزبندی هایی شده و اصولگرایان خود را از جریان انحرافی جدا خواهند کرد. این که بتوان مردم را قانع کرد که کارهای جریان انحرافی جدای از جریان اصولگرایی است، زمان زیادی خواهد برد.

این نماینده اصولگرای مجلس تأکید کرد: جریان انحرافی به طور مشخص با اصولگرایان مرزبندی کرده و جهت آنان به سمت جریانات غیر اصولگراست و واقعیت این است که شعارها و اهداف جریان اصولگرایی کاملا شفاف و روشن است و مردم نیز اینها را می دانند. جریان اصولگرایی نزدیکترین ارتباط و نزدیکی را به رهبر انقلاب دارد و جریانی که خود را در جریان اصولگرایی جا زده بود، خود را نشان داده و مشخص می شود که از آغاز نیز با اصولگرایان نبوده و جریان اصولگرا نیز هیچ یک از اقدامات جریان انحرافی را تأیید نمی کند.

قادری خاطرنشان کرد: جریان اصولگرایی موفقیت خود را در تلاش برای حل مشکلات مردم و آرامش و تمسک به ارزش ها و باورهای نظام و انقلاب می بیند و اقدامات جریان انحرافی سنخیتی با جریان اصولگرایی ندارد. انحراف اینها از اصول و اعتقادات و چهارچوب ها و انحراف از اعتماد مردم است؛ بنابراین، تلاش ما بر این است که آقای احمدی نژاد، راه خود را از جریان انحرافی جدا کند، ولی اگر آقای وی مرزهای خود را شفاف نکرده و خود را از آن جریان جدا نکند، باید فکر دیگری کرد؛ شعارهای آقای احمدی نژاد با اقدامات آن جریان شباهتی ندارد و امیدواریم نزدیکی آقای احمدی نژاد به این جریان به دوری بدل شود.

تازه ترین اخبار مجلس شورای اسلامی را در صفحه سرویس مجلس تابناک بخوانید.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه جنگ قره باغ علیرضا رزم حسینی عیسی آل کثیر هفته دفاع مقدس مصطفی ادیب
آخرین اخبار