بازدید 304242

هاله سحابی در مراسم تشییع پدرش درگذشت + تکمیلی

در این مراسم که با حضور دوستان و آشنایان، گروهی از مردم و سایر بستگان برگزار شد، خانم هاله سحابی دختر آقای سحابی دچار حمله قلبی شد که بلافاصله به درمانگاه منتقل شده و متاسفانه فوت نمود/ یحیی شامخي فرزند مرحوم هاله سحابی به سایت نهضت آزادی گفت: اين ادعا كه مادرم با پنجه بوكس مضروب و كشته شده است، به هيچ عنوان صحت ندارد و كذب محض است.
کد خبر: ۱۶۸۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۱ 01 June 2011
صبح امروز مراسم تشییع جنازه مرحوم مهندس سحابی رییس شورای فعالان ملی ـ مذهبی ایران که روز گذشته دار فانی را وداع گفت، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، در این مراسم که با حضور دوستان و آشنایان، گروهی از مردم و سایر بستگان برگزار شد، خانم هاله سحابی دختر آقای سحابی دچار حمله قلبی شد که بلافاصله به درمانگاه منتقل شده و متاسفانه فوت نمود.

بنابر این گزارش، در پی حمله قلبی خانم سحابی برخی اطرافیان و برخی عوامل و عناصر مشکوک در میان تشییع کنندگان، با یکدیگر درگیر شدند.گفتنی است برخی رسانه ها، بدون استناد به منبعی معتبر، اقدام به انتشار شایعه ضرب و جرح خانم سحابی کرده اند.
 
 اطلاعات دریافتی خبرنگار ما حاکی است که وی در مسیر درمانگاه درگذشته است.

تکمیلی 1 :

 هاله سحابي ساعت هشت و نيم صبح امروز به علت ايست قلبي در مراسم تشييع پدرش، فوراً به درمانگاه شبانه‌روزي  لواسان منتقل شد. دختر عزت‌الله سحابي در اين درمانگاه توسط پزشكان مورد مداوا قرار گرفت اما متأسفانه تلاش پزشكان نتيجه نداد و هاله سحابي درگذشت.

در این باره يحيي شامخي فرزند هاله و نوه عزت الله سحابی در گفت‌وگو با سايت نهضت آزادي اعلام كرد: هنگامي كه جنازه پدربزرگم در دست مردم قرار گرفت، مادرم از هوش رفت و پس از آن به درمانگاه منتقل شد و در نهايت درگذشت.

شامخي همچنين تأكيد كرده است كه اين ادعا كه مادرم با پنجه بوكس مضروب و كشته شده است، به هيچ عنوان صحت ندارد و كذب محض است.

گفتنی است هاشم صباغيان از نيروهاي موسوم به ملي مذهبي نيز در اين مراسم دچار ايست قلبي شده است.

تکمیلی 2 :

در مراسم تشییع جنازه مرحوم عزت الله سحابی که باحضور جمعیتی در حدود 500 نفر از دوستان و خانواده وی برگزار شد،چهره های سیاسی چون حجةالاسلام سید محمود دعایی، عبدالله نوری و احمد منتظری حضور داشتند.

حضور نیروهای انتظامی در این مراسم کاملاً مشهود بود و در چند مورد درگیری محدود مقابل منزل مرحوم سحابی 3 نفر بازداشت شدند.
 
پیکر عزت الله سحابی در ساعت 8 صبح در قبرستان لواسان به خاک سپرده شد و مراسم مذهبی آن را حجةالاسلام دعایی اجرا کرد.
 
گفتنی است مرحوم عزت الله سحابی حدود یک ماه پیش در پی سکته مغزی در بیمارستان پارسیان بستری شد و پس از عمل جراحی تا هفته پیش در بخش آی سی یوی همان بیمارستان در حال اغما بود و پس از آن به بیمارستان مدرس منتقل شده بود.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می گردد...
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری # کارمزد تراکنش بانکی
وب گردی