بازدید 3213

گزارش سایت عربی از فوتبالی بودن رئیس جمهور جدید ایران

سایت العین الاخباریه نوشت: گزارش‌ها حاکی از ارتباط مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور جدید ایران با ورزش در فوتسال است
کد خبر: ۱۲۴۷۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵ 09 July 2024

به گزارش تابناک، سایت اماراتی العین الاخباریه در مورد مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب ایران و ارتباط خوبش با ورزش نوشت:"گزارش‌ها حاکی از آن است که مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که اخیراً برنده شد، از حمایت گسترده جامعه ورزش کشورش برخوردار بوده اسو.

پزشکیان با فوتبال، ورزشکاران و به طور کلی افراد مشهور ایران ارتباط نزدیکی دارد و همین باعث شد این افراد در انتخابات در کنار او باشند.

این ارتباط خوب با ورزشکاران، به دلیل غوطه‌ور شدن پزشکیان در دنیای ورزش است. او سال‌ها پیش به دلیل علاقه‌اش به فوتسال در زمین حاضر شد و در آن پتانسیل بالایی نشان داد.

این رسانه با انتشار تصویر اختصاصی "ورزش سه" نوشت: تصاویری که اخیرا در شبکه های اجتماعی و اینترنت دست به دست می شود، حضور رئیس جمهور جدید ایران را حدود 7 سال پیش در کنار امیر قلعه نویی، سرمربی وقت تراکتور و فعلی تیم ملی ایران نشان می‌دهد.

 گزارش سایت عربی از فوتبالی بودن رئیس جمهور جدید ایران
بسیاری انتظار دارند که به لطف سوابق ورزشی رئیس جمهور جدید ایران، کشور در ورزش به ویژه فوتبال به رونق دست یابد.

نکته قابل توجه این است که تیم ملی ایران چندین دهه است که با مشکل عدم قهرمانی در جام ملت های آسیا دست و پنجه نرم می‌کند، چرا که پس از سه عنوان متوالی که بین سال های 1968 تا 1976 کسب کرده است، موفق به کسب این عنوان نشده است."

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم