بازدید 7042
۱

پیشنهاد محسن رضایی به پزشکیان برای تشکیل دولت اجماع ملی

دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در پیام تبریک خود به رییس جمهور منتخب، دکتر مسعود پزشکیان، پیشنهاد تشکیل " دولت اجماع ملی" را داد.
کد خبر: ۱۲۴۶۵۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۳ 06 July 2024

به گزارش تابناک، متن پیام به شرح زیر است:


بسمه تعالی 

 

برادر گرامی و رزمنده دفاع مقدس

 

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان؛ رییس جمهور منتخب ملت ایران

 

باسلام؛ 

اعتماد ملت عزیز و فداکار ایران به جنابعالی به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران را به شما تبريک عرض می کنم. این انتخابات یکبار دیگر ثابت کرد که پیوند ملت و رهبری از یکطرف و تعهد و پایبندی آنها به دستاوردهاي انقلاب از جمله مردمسالاری دینی، ناگسستنی و ابدی است و خدای متعال را از این جهت شکر می گوییم.

 

 با این حال، شرایط داخلی و خارجی کشور، با انبوهی از فرصت‌ها، چالش ها، انتظارات ملی و همچنین مطالبات نظام، رهبری فرزانه انقلاب و دلسوزان کشور همراه است. 

 

به همین جهت، بنده با روحیه، اعتقاد و توانی که از شما به عنوان رزمنده دفاع مقدس و معتقد به مبانی انقلاب و ارزش های دینی- ملی می شناسم، پیشنهاد می دهم و امید دارم که جنابعالی یک «دولت اجماع ملی» حول محور همه ظرفیت ها، شایستگان و دلسوزان در جمهوری اسلامی پایه گذاری کنید تا به عنوان الگویی در دولت های بعدی ادامه یابد.

 

 در این مسیر، همه نیروهای سیاسی کشور به عنوان یک وظیفه و رسالت ملی نیز می توانند یاری گر جنابعالی برای حل مسائل و پیشرفت کشور باشند. 

 

سرباز وطن و انقلاب

محسن رضایی 

۱۶ تیرماه ۱۴۰۳

پیشنهاد محسن رضایی به پزشکیان برای تشکیل دولت اجماع ملی

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۹۶
انتشار یافته: ۱
لطفاً چهار سال سکوت بفرمایید. ضمنا حالا که صحبت از دولت اجماع می‌فرمایید میشه نام دونفر از احزاب غیر اصولگرا در کانونهای قدرت کشور رو بفرمایید ؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم