بازدید 1511

بایدن یک هفته برای مناظره، درس می‌خواند!

ترامپ در اولین اظهار نظر از مناظره‌اش با بایدن مدعی شد: بایدن یک هفته را در کمپ دیوید گذراند تا برای مناظره آماده شود و قوانین، تاریخ و ناظرانی را که می‌خواست به دست آورد، اما به نظر نمی‌رسید که به مهارت‌های او کمک کرده باشد.
کد خبر: ۱۲۴۵۲۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۸ 29 June 2024

بایدن یک هفته برای مناظره، درس می‌خواند!

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه برای رقابت‌های ریاست‌جمهوری آمریکا در یک گردهمایی در ویرجینیا در باره مناظره گفت: آیا کسی چیزی به نام مناظره را تماشا کرد؟

ترامپ گفت: بایدن یک هفته را در کمپ دیوید گذراند تا برای مناظره آماده شود. او آنقدر سخت درس می‌خواند که نمی‌دانست چه می‌کند. هیچ مقدار استراحت یا تقلب نمی‌تواند به او کمک کند تا از رکورد فجیع خود دفاع کند.

اگرچه بایدن نمایش خوبی در این مناظره نداشت، مکث‌های طولانی، زمزمه‌های نامفهوم و جملات بی‌پایان او به شدت به چشم آمد اما ترامپ هم به نوبه خود، در طول مناظره به شدت دروغ گفت و از پاسخ به سوالاتی در مورد نقش خود در حوادث ۶ ژانویه، حمله به کنگره آمریکا و خشونت سیاسی پرهیز کرد.

اما او به وضوح به ظاهر بهتر از بایدن بود، هر وقت می‌خواست آشکارا توهین‌ می‌کرد و هر جا می‌خواست با  ملایمت به سی ان ان پاسخ می‌داد.

ترامپ گفت: سوالی که امروز هر رأی دهنده‌ای باید از خود بپرسد این نیست که آیا جو بایدن می‌تواند از یک مناظره ۹۰ دقیقه‌ای جان سالم به در ببرد، بلکه این است که آیا آمریکا می‌تواند چهار سال دیگر با جو بایدن فریبکار در کاخ سفید زنده بماند یا خیر.

او گفت که فکر نمی‌کند بایدن بخواهد از رقابت خارج شود و به خواسته‌های برخی از دموکرات‌ها و نویسندگان اشاره کرد که خواستار کناره‌گیری بایدن هستند. او سپس از دیگر دموکرات‌های سرشناس مانند گاوین نیوسام فرماندار کالیفرنیا، کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور و میشل اوباما، بانوی اول سابق، انتقاد کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم