بازدید 982

واکنش باقری به گسترش تنش و درگیری در منطقه

سرپرست وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گسترش احتمالی تنش و درگیری در منطقه تاکید کرد: مسئولیت بحرانی دیگر مستقیماً متوجه حامیان غربی رژیم صهیونیستی است.
کد خبر: ۱۲۴۵۱۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۸ 29 June 2024

واکنش باقری به گسترش تنش و درگیری در منطقه

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، علی باقری کنی، سرپرست وزارت امور خارجه ایران با اشاره به رایزنی‌های تلفنی خود با مقامات برخی از کشورها تاکید کرد که مسئولیت بحرانی دیگر مستقیماً متوجه حامیان غربی رژیم صهیونیستی است.

وی در حساب رسمی خود در برنامه ایکس نوشت: در 24 ساعت گذشته با وزرای امور خارجه عربستان، آلمان، قبرس، روسیه، دبیرکل ملل متحد و نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی گفتگو کردم.

باقری افزود: در این گفتگوها بر لزوم اقدام موثر و فوری جامعه بین‌المللی برای توقف جنایات رژیم اشغالگر در فلسطین تاکید نمودم. در خصوص تحولات منطقه و افزایش تنش ابراز نگرانی شد.

سرپرست وزارت امور خارجه تاکید کرد: جمهوری اسلامی بر این نظر است که آثار فاجعه‌بار گسترش احتمالی تنش و درگیری در منطقه ناشی از رفتار غیرمسئولانه آمریکا و پشتیبانان غربی صهیونیست‌ها است.

باقری همچنین نوشت: امروز آمادگی ملت‌های منطقه و جبهه مقاومت برای مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری است و مسئولیت بحرانی دیگر مستقیماً متوجه حامیان غربی رژیم است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم