بازدید 1010

واکنش معاون وزیر کشور به سوء برداشت از اظهاراتش

معاون وزیر کشور گفت: در گفت‌وگویم درباره آمادگی کامل وزارت کشور برای برگزاری انتخابات سخن گفتم و تأکید کردم حتی برای دو مرحله‌ای شدن انتخابات نیز، تعرفه ها توسط ستاد برگزاری انتخابات، پیش‌بینی و توزیع شده است.
کد خبر: ۱۲۴۴۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۹ 25 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در مصاحبه ای با شبکه دو سیما اظهاراتی داشت که از سوی برخی رسانه ها و فعالان شبکه‌های اجتماعی با برداشتی ناقص و اشتباه، بازتنظیم و منتشر شده است.

سید مجید میراحمدی معاون وزیر کشور در این باره توضیح داد: آنچه ازمصاحبه اینجانب با شبکه دو نقل شده برداشتی ناصواب، ناقص و اشتباه است.

وی افزود: در این گفت‌وگو، درباره آمادگی کامل وزارت کشور برای برگزاری انتخابات سخن گفتم و تاکید کردم حتی برای دو مرحله‌ای شدن انتخابات نیز، تعرفه ها توسط ستاد برگزاری انتخابات، پیش‌بینی و توزیع شده است.

میراحمدی تاکید کرد: این به معنای پیش بینی یا اظهار نظر درباره دو مرحله ای شدن انتخابات نیست، بلکه به منظور آمادگی کامل وزارت کشور برای همه احتمالات ممکن و پیش‌بینی‌های لازم در صورت دو مرحله ای شدن انتخابات است.

معاون وزیر کشور تصریح کرد: از سخن من، اینگونه برداشت ونقل شده که گفته ام انتخابات دومرحله ای خواهد بود، در حالی که این، برداشتی اشتباه و غیر دقیق از سخنان است.

وی گفت: تنها پیش بینی بیان شده از زبان من، مشارکت خوب مردم در انتخابات پیش رو، آن هم مستند به نظر سنجی‌های مراکز معتبر است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم