بازدید 2280
۱

هزینه آموزشگاه های رانندگی چقدر افزایش یافت؟

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا خاطرنشان کرد: پلیس و آموزشگاه های رانندگی اجازه ندارند مبلغی فراتر از عدد و رقم تعیین شده از متقاضیان دریافت کنند.
کد خبر: ۱۲۴۳۳۴۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۶ 18 June 2024

به گزارش تابناک به نقل از دانشجو، هزینه آموزشگاه رانندگی برای اخذ گواهینامه رانندگی پایه ۳، ۵۰ درصد افزایش یافت و به مبلغ ۶ میلیون تومان رسید.
 
  هزینه آموزشگاه رانندگی ۵۰ درصد افزایش یافت و متقاضیان گواهینامه پایه ۳ باید برای گرفتن گواهینامه به جای مبلغ ۴ میلیون تومان، ۶ میلیون تومان پرداخت کنند.
 
سردار سید تیمور حسینی؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا ضمن تایید این خبر اظهار کرد: هزینه کلاس‌های آموزش رانندگی توسط سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تعیین می‌شود.
 
وی افزود: این سازمان که زیر مجموعه وزارت صمت است بعد از تعیین هزینه این مبلغ را به پلیس اعلام می‌کند.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا خاطرنشان کرد: پلیس و آموزشگاه‌های رانندگی اجازه ندارند مبلغی فراتر از عدد و رقم تعیین شده از متقاضیان دریافت کنند.
 
این افزایش ۵۰ درصدی با واکنش و انتقاد مردم و متقاضیان گواهینامه همراه بوده و آن‌ها معترض افزایش ۵۰ درصدی هزینه گواهینامه شده‌اند؛ از سوی دیگر، افزایش هزینه اخذ گواهینامه می‌تواند باعث کاهش مراجعه افراد برای دریافت گواهینامه شود و همین امر در ادامه، افزایش رانندگان فاقد گواهینامه را باعث می‌شود و موضوع خطرات و عواقب جانی و مالی متعددی را هم به همراه خواهد داشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حالا خوبه همین چند روز پیش سرپرست ریاست جمهوری هرگونه افزایش نرخها را ممنوع کرده بود کو گوش شنوا
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم