بازدید 4134
آبروریزی در اردوی قهرمان جهان

اتهام سنگین تجاوز جنسی به چند بازیکن ملی آرژانتین

در آستانه آغاز مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۲۴، خبر هولناکی دنیای فوتبال را لرزاند. سه بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین به اتهام تجاوز جنسی مورد شکایت قرار گرفته‌اند.
کد خبر: ۱۲۴۳۰۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۶ 16 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سه بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین در آستانه آغاز مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۲۴، متهم به تجاوز جنسی شدند!

تیم ملی آرژانتین این روزها آماده حضور در رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۲۴ و دفاع از عنوان قهرمانی می‌شود. روزنامه مارکای اسپانیا در خبری غافلگیرکننده مدعی شد که سه بازیکن این تیم با اتهامات جدی در یک پرونده تجاوز روبه‌رو هستند.

مارکا به نقل از خاویر هرناندز بونت روزنامه‌نگار کلمبیایی در برنامه Blog Deportivo نوشت: برای کسب اطلاع از یک پرونده قضایی، به طور تصادفی به رسوایی مربوط به سه بازیکن آرژانتینی برخورد کردم که در یک میهمانی شبانه در Puerto Madero به یک زن تجاوز کردند!

براساس اطلاعاتی که بونت به نقل از یک منبع آگاه که او را وکیل خوانده، به دست آورده است، تیاگو آلمادا، اگسکیل پالاسیوس و آنخل کوریا، سه بازیکنی هستند که در مظان این اتهام هستند.

در حال حاضر، کوریا و پالاسیوس در اردوی آرژانتین هستند و برای کوپا آمریکا آماده می‌شوند هرچند در فهرست نهایی ۲۶ نفره حضور ندارند. آلمادا هم در میان منتخبان تیم المپیک آرژانتین برای حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس قرار دارد اما حضور او نیز در هاله‌ای از ابهام است. این افشاگری‌ می‌تواند به طور قابل توجهی برنامه‌های آلبی سلسته را تحت‌الشعاع قرار دهد و آنها را در آستانه کوپا آمریکا وارد حاشیه کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم