بازدید 20271
۴

زنده‌گیری مار سمی یک متر و ۳۰ سانتی در پردیس

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی پردیس گفت: یک مار فوق سمی با طول ۱۳۰ سانتیمتر در ناحیه صنعتی خرمدشتِ پردیس توسط آتش نشانان زنده گیری شد.
کد خبر: ۱۲۴۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۲ 11 June 2024

 

به گزارش تابناک، امیرحسین ملاشور مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، وجود یک حلقه مار سمی در یکی از مناطق صنعتی شهرستان پردیس گزارش شد، و نیروهای امدادی ایستگاه شماره ۲(خرمدشت) آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس در حداقل‌ترین زمان ممکن به محل مشاهده این مار در منطقه خرمدشت و محوطه کارگاهی منطقه اعزام شدند.

وی ادامه داد: همه ساله با گرم شدن محسوس دما و نزدیک شدن به فصل تابستان شاهد حضور برخی حیوانات در مناطق پایین دست شهرستان پردیس هستیم.

 زنده گیری مار سمی یک متر و ۳۰ سانتی در  پردیس + عکس

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی پردیس توضیح داد: ماموران آتش نشانی برای مواجهه با اینگونه موارد آموزش‌های لازم را دیده‌اند، و دقایقی پس از حضور مأموران مار فوق سمی از محل یاد شده زنده‌گیری شد.

ملاشور گفت: این مار سبب ایجاد رعب و وحشت در بین کارگران و اهالی شده بود و به اطلاع شهروندان می رساند که حیوانات پس از زنده‌گیری تحویل عوامل محیط زیست می‌شوند.

 

رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس گفت: در پی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ در خصوص ورود یک بهله پرنده شکاری به داخل باشگاه ورزشی، آتش‌نشانان به این مجموعه ورزشی واقع در شهر پردیس اعزام شدند.

امیرحسین ملاشور افزود : یک پهله پرنده شکاری شاهین به دلیل بازبودن پنجره، بطورناگهانی وارد فضای باشگاه ورزشی و موجب ترس و نگرانی ورزشکاران و مراجعین شد.

وی ادامه داد:آتش نشانان بلافاصله با بکارگیری تجهیزات تخصصی، این پرنده را بدون هیچ آسیبی به دام انداخته و تحویل عوامل محیط زیست دادند.

شهرستان پردیس با جمعیتی بیش از ۴۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
در مازنداران هم مار زیاد شده
عجب ارنوللدی این شکار چی مار
حالا چه فیگوری گرفته!!!!!
به این میگن کفچه مار
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم