بازدید 1766

مردی با چندین کیلو شیشه و تریاک در خیابان بازداشت شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری قاچاقچی سابقه دار موادمخدر با مقادیر قابل توجهی تریاک و شیشه خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۱۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۷ 10 June 2024

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان توسط یکی از موادفروشان سابقه دار رسیدگی به موضوع به سرعت در دستورکار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفت که در ادامه با رصد شبانه روزی دامنه فعالیت متهم مشخص شد، نامبرده به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد روانگردان را از یکی از استان‌های جنوبی کشور تهیه کرده و قصد توزیع آن در پایتخت را دارد.

باباپور ادامه داد: به دنبال این موضوع با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی زمان و مکان حرکت متهم مشخص و بدین ترتیب شمارش معکوس برای دستگیری وی آغاز شد.

باباپور افزود:‌ در ادامه تیم‌های عملیاتی پلیس ضمن هماهنگی قضائی پس از چندین ساعت رصد و بررسی و گشت زنی نامحسوس در محورهای مواصلاتی پایتخت موفق شدند متهم را در حالی‌که با یکدستگاه خودرو سواری پراید در حال حرکت در مسیر بود، شناسایی، متوقف و دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به انجام بازرسی از خودروی متهم گفت: ماموران در جریان بازرسی انجام شده ۲۰ کیلوگرم مخدر تریاک و ۱۹ کیلوگرم مخدر شیشه را که به طرز ماهرانه‌ای درون کابین خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد، اظهارکرد: برای این فرد که از موادفروشان حرفه‌ای و سابقه‌دار است، پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری
آخرین اخبار