بازدید 4677

درخواست مرخصی انتخاباتی منصوری از مخبر

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری برای نقش آفرینی در انتخابات، تقاضای مرخصی کرد.
کد خبر: ۱۲۴۱۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۲ 10 June 2024


به گزارش تابناک به نقل از برنا، معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری برای نقش آفرینی در انتخابات، تقاضای مرخصی کرد.

متن نامه درخواست مرخصی محسن منصوری از محمد مخبر به شرح زیر است:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر مخبر

سرپرست محترم ریاست جمهوری

با تقدیم سلام و احترام

تلاش برای ادامه خط نورانی خدمت صادقانه به مردم که میراث ماندگار شهید آیت الله دکتر رئیسی و دولت انقلابی سیزدهم است، باور و اعتقاد قلبی همه همراهان رئیس جمهور شهید است. اکنون که با شهادت حضرت آیت الله دکتر رئیسی مطابق قانون اساسی انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در حال برگزاری است جهاد مقدس برای حضور پرشور مردم در عرصه تعیین سرنوشت و کمک به روی کار آمدن دولتی برآمده از رأی مردم و معتقد به شعارها گفتمان و عملکرد دولت رئیس جمهور شهید تکلیف هر نیروی انقلابی و معتقد به ادامه ی سیره و اندیشه ی شهید آیت الله دکتر رئیسی است.

از آنجا که در شرایط فعلی تکلیف شرعی و وظیفه انقلابی خود را زمینه سازی و کمک به روی کار آمدن دولتی معتقد به گفتمان انقلاب اسلامی و مسیر افتخار آمیز دولت شهید آیت الله دکتر رئیسی می دانم، به منظور پرهیز از هرگونه شائبه دخالت اعضای دولت از جایگاه سیاسی در انتخابات آتی از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ درخواست مرخصی می نمایم.

خواهشمند است با مرخصی اینجانب در بازه زمانی فوق الذکر موافقت فرمائید.

سلامتی و دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند سبحان مسألت می نمایم.»

گفته می‌شود وی قرار است ریاست ستاد سعید جلیلی را بر عهده بگیرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری