بازدید 6128
علیپور جذب شود، عبدی به فروش می‌رسد

برنگشتن اوسمار خبر خوب برای دو مهاجم قائمشهری پرسپولیس!

دو مهاجم قائمشهری سابق پرسپولیس خواهان بازگشت به این تیم هستند اما اوسمار ویرا مخالف این موضوع بود. حالا که سرمربی برزیلی ساز جدایی کوک کرده، حداقل شانس به یکی از بین علیپور و عبدی خواهد رسید
کد خبر: ۱۲۴۱۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰ 09 June 2024

به افزایش احتمال برنگشتن اوسمار ویرا به پرسپولیس، علی علیپور به پوشیدن مجدد پیراهن قرمز امیدوار شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ عدم بازگشت سرمربی برزیلی به پرسپولیس می‌تواند بهترین خبر برای علی علیپور باشد. از این جهت که مسئولان این باشگاه از مدت‌ها قبل با او برای بازگشت به جمع سرخپوشان به توافق رسیده بودند اما اوسمار اصرار به جذب مهاجم خارجی با خصوصیات مدنظر خودش داشت.

در همین راستا اگر اوسمار سر از یک تیم دیگر در بیاورد که احتمالش کم نیست باید گفت کار انتقال علیپور به جمع سرخپوشان به‌زودی نهایی خواهد شد. مخصوصا اینکه خود این بازیکن تمایل زیادی برای بازگشت به تیم سابقش دارد و جذب او به جای مهاجم خارجی نیز از لحاظ مالی کاملا به سود پرسپولیس خواهد بود.

در این میان حتی مهدی عبدی هم می‌تواند امیدوار به ماندن در جمع سرخپوشان باشد، چراکه اوسمار تمایلی برای حفظ او نیز نداشت. البته کیفیت عبدی با وجود سابقه گلزنی در فینال آسیا و دربی، در حدی نیست که هواداران و سایر اعضای کادرفنی سرخ‌ها مایل به برگرداندن او باشند. به این خاطر دومین مهاجم مازندرانی پرسپولیس، احتمالا بار دیگر به تیمی قرض داده خواهد شد یا اینکه از لیست باشگاه خارج و به باشگاه دیگری فروخته می‌شود. نساجی قائمشهر مقصد اول و احتمالی عبدی خواهد بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم