بازدید 2154
۸

فرمانده سپاه: فرزند کمتر زندگی بهتر یک شعار شیطانی بود

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دهه‌ها شعارهای ویرانگر کاهش جمعیت به اشتباه دنبال می‌شد، گفت: با ژرف اندیشی رهبر انقلاب این توطئه شناسایی شد و این روند معکوس شده است تا کشور از اضمحلال اجتماعی نجات پیدا کند.
کد خبر: ۱۲۴۱۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۰ 08 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در همایش جوانی جمعیت طی سخنانی اظهار داشت: جامعه جوان، جامعه‌ای قدرتمند و مستحکم است و جوان در هر جامعه‌ای شکل دهنده هویت حقیقی آن جامعه است. جوان اساس هویت و ساخت شخصیت هر جامعه است. اینکه دشمنان ما هم نقطه مرکزی تهاجم را روی قلب‌ها و ذهن‌های جوانان ما گذاشته‌اند برای آن است که می‌دانند همه واقعیت‌های جامعه بازتاب واقعیت‌های درونی جوانان جامعه است.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، سردار سلامی گفت: در طول ۴۵ سال انقلاب از همه بحران‌ها به قوت جامعه جوان عبور کرده‌ایم و جامعه‌ای که جوان نباشد میل به ایثار را از دست می‌دهد و خداوند لطافت‌های زندگی بشر را در جماعت قرار داده است. ما جنگ را به برکت جوانان به پیش بردیم و جنگ با جوانان پیش رفت. تحریم هم به قوت جوانان پرشور این سرزمین با شکست مواجه شد.

فرمانده کل سپاه جوان انقلابی و پرشور را عامل شکست دشمن نامید و اظهار داشت: این جوان روح و نشاط به همه جامعه می‌دهد. تاثیر جوانان تماشاگر را روی پیروزی و شکست تیم‌ها می‌بینید. جوان جامعه را به معراج می‌برد و می‌تواند مبدا تغییر در عالم شود. انقلاب اسلامی با برکت جوانان پیروز شد و هر حادثه سخت مانند بیماری کرونا و یا سیل و زلزله را به قوت جوانان مهار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: جامعه ما با قوت همین جوانان به پیش می‌رود و اینها معماران شخصیت و هویت اصلی این جامعه در امروز و فردا هستند. جامعه پیر آسیب پذیر و شکست پذیر است. اگر نرخ رشد جمعیت جنبه تصاعدی پیدا نکند پیر خواهد شد و جامعه پیر محکوم به فنا است. وقتی جامعه جوان باشد همه نشاط دارند و جامعه استحکام پیدا می‌کند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دهه‌ها شعارهای ویرانگر کاهش جمعیت به اشتباه دنبال می‌شد، گفت: با ژرف اندیشی رهبر انقلاب این توطئه شناسایی شد و این روند معکوس شده است تا کشور از اضمحلال اجتماعی نجات پیدا کند. مردم هم آگاه شده‌اند و همه این حقیقت را درک می‌کنند که بقا یک جامعه در همین جوان شدن جامعه است. سپاه هم باید در این امر مهم پرچمدار باشد و این امر مهم موجب شده ازدواج و فرزند آوری در سپاه به شکل محسوسی در طول یک سال تغییر کند.

فرمانده کل سپاه عنوان کرد: فرزند کمتر زندگی بهتر یک شعار شیطانی بود و متاسفانه عده‌ای هم از این شعار پیروی کردند و بهترین امر به معروف،‌ امر به ازدواج و فرزند آوری است. امروز فرماندهان توجه خوبی به این امر دارند و هرجا فرماندهان به امری توجه کردند آن موضوع با موفقیت همراه بوده است. ما هم تلاش می کنیم امکاناتی فراهم کنیم تا زندگی نیروها بهتر شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹
در انتظار بررسی: ۱۹
انتشار یافته: ۸
در جامعه ای که نود درصد آن مصرف کننده است و نه تولید کننده دم زدن از افزایش فرزند یعنی وابسته تر شدن بیشتر به سایر کشورها
شیطانی??????????????????????????????????????????????????
خود ش چند تا بچه داره؟
کدام احمقی ...فرزند دوم میاره .....آیا مدرسه دولتی وجود داره ...یا اموزش رایگان ...آیا هزینه تحصیل کم شده .....آیا میشه شکم بچه ها را سیر کرد ...کی تربیت میکنه ...پدر و مادر هر دو سر کار میرن که فقط خرج روزانه در بیاد
سردار خودت چندتا بچه داری؟
نرخ رشد جمعیت با نرخ پاکدستی مسوولین نسبت مستقیم داره .. هر چه مسوولین پاکدست تر باشند و فساد و اختلاس کمتر باشه ، نرخ رشد جمعیت هم بیشتر میشه
کاری به تایید یا تکذیب عملکرد هیچ شخصی ندارم ولی این سوال را دارم که در سال 99 وقتی دولت به هر متولد شده 1میلیون هدیه داد چرا پشتیبانی نکردید تا جمعیت افزایش پیدا کند؟
اونوقت چطور مسئولین و دولت برای اجرای این شعار شیطانی ماهانه میلیاردهاتومان (جلوگیری و حتی عقیم کردن مردان و زنان) هزینه میکرد!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم