بازدید 4997

۳ مدال برای کشتی ایران در مسابقات مجارستان

عادل پناهیان که در کشتی‌های دوره‌ای وزن ۷۹ کیلوگرم تورنمنت مجارستان مقابل حریف الجزایری شکست خورده بود، در فینال هم نتوانست باگوری گرجی را ببرد و به نقره رضایت داد.
کد خبر: ۱۲۴۱۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۶ 06 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، بعد از شکست عباس ابراهیم‌زاده در فینال ۶۵ کیلوگرم مقابل کیوکای ژاپنی، فینال وزن ۷۹ کیلوگرم جام رنکینگ‌دار مجارستان بین عادل پناهیان و اوتاری باگوری از گرجستان برگزار شد.

درحالی که رقابت‌های این وزن به صورت دوره‌ای برگزار شده بود و پناهیان ۱۱ بر صفر میهایل گئورگی‌یف از بلغارستان را شکست داد و در ادامه ۱۰ بر صفر مغلوب شمس الدین فتایریا از الجزایر شد، در نیمه‌نهایی ۶ بر ۴ اسخاربک گولایف از اسلواکی را برد تا با وجود یک شکست، فینالیست شود.

او در فینال ۶-۵ به باگوری باخت و به مدال نقره بسنده کرد.

در دیدار رده‌بندی وزن ۹۷ کیلوگرم نیز ابوالفضل بابالو ۴-۳ مغلوب ابراهیم جیفتچی از ترکیه شد و دستش از رسیدن به مدال برنز این رقابت‌ها کوتاه ماند.

قهرمان سال ۲۰۲۳ جوانان جهان پیش از این با نتیجه ۸ بر صفر ریچارد وگ از مجارستان را برده و ۳-۲ مقابل علیشیر یرگالی دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان مغلوب شده بود.

به این ترتیب کار تیم کشتی آزاد ایران در روز اول با دو نقره عباس ابراهیم‌زاده در ۶۵ کیلو و عادل پناهیان در ۷۹ کیلو و برنز شهداد خسروی در ۶۱ کیلوگرم به پایان رسید.

فردا نیز این رقابت‌ها در سه وزن ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم دنبال خواهد شد و دو کشتی‌گیر ایران به مصاف حریفان خواهند رفت.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم