بازدید 3557

اف‌بی‌آی قصد ترور ترامپ را داشت

نماینده آمریکایی مدعی شد که وزارت دادگستری این کشور و اف‌بی‌آی قصد داشتند ‌رئیس‌جمهور سابق آمریکا را در جریان یورش سال ۲۰۲۲ به خانه وی در مار-آ-لاگو‌ ترور کنند.
کد خبر: ۱۲۳۸۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۰ 22 May 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایلنا از تاس، «مارجوری تیلور گرین»، نماینده آمریکایی مدعی شد که وزارت دادگستری این کشور و اف‌بی‌آی قصد داشتند «دونالد ترامپ»‌، رئیس‌جمهور سابق آمریکا را در جریان یورش سال ۲۰۲۲ به خانه وی در مار-آ-لاگو‌ ترور کنند.

تیلور گرین در پستی در پلتفرم ایکس نوشت: «وزارت دادگستری و اف‌بی‌آی (رئیس‌جمهور آمریکا جو بایدن) برای ترور رئیس‌جمهور ترامپ برنامه‌ریزی کردند و چراغ سبز نشان دادند. همه فهمیدند چه شد؟! جمهوری‌خواهان چگونه با این موضوع برخورد خواهند کرد؟ من سعی کردم ‌از وزارت دادگستری و اف‌بی‌آی در این زمینه حسابرسی کنم، اما دموکرات‌ها مانع آن شدند.»

تیلور گرین اسکرین شات پست ترامپ در شبکه اجتماعی تروث را به متن خود ضمیمه کرد که در آن او گفته بود: «از گزارش‌هایی مطلع شده‌ام که وزارت دادگستری جو بایدن به اف‌بی‌آی اجازه استفاده از نیروی مرگبار را در جریان حمله غیرقانونی به منزل من را داده است. جو بایدن یک تهدید جدی برای دموکراسی است.»

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم