بازدید 2574

ایران با ۳ راکت‌بدست در پاریس؛ نوشاد هم المپیکی است

کد خبر: ۱۲۳۸۲۹۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰ 20 May 2024

کسب سهمیه نوشاد عالمیان از طریق رنکینگ به گفته سرمربی تیم ملی قطعی است. 

به گزارش تابناک ورزشی؛ جمیل لطف‌الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز درخصوص حضور نمایندگان ایران در المپیک پاریس گفت: در مسابقات اخیردر مرحله گروهی نوشاد عالمیان سرگروه شد و نیما هم در گروه خود به عنوان دوم رسید. نوشاد مستقیم به نیمه‌نهایی رفت و نیما هم که در دور گروهی یک شکست داشت، کاملاً هوشیار عمل کرد و با دو پیروزی در مرحله حذفی که دومی مقابل کیریل گراسیمنکو سید یک مسابقات و نفر ۴۱ رنکینگ جهانی به فینال رفت.

لطف‌الله نسبی افزود: نوشاد هم برنده دیگر دیدار نیمه‌نهایی شد تا شاهد فینالی خانوادگی ایرانی باشیم که برنده این دیدار نیما شد و سهمیه خود را قطعی کرد. همان‌طور که شهسواری در فینال سهمیه المپیک را به دست آورد.  

سرمربی تیم ملی ادامه داشت: رنکینگ المپیکی نوشاد هشتم است. نفراتی که از او جلوتر هستند سهمیه گرفته و کنار می‌روند. نفراتی که پشت سر نوشاد هستند هم به لحاظ امتیازی با او فاصله دارند؛ بنابراین احتمال رسیدن آنها به نوشاد بسیار بعید است. 

با این شرایطی که نوشاد و نیما دارند کسب مدال بعید نیست. وقتی نوشاد نفر چهارم دنیا را شکست می‌دهد احتمال برتری او برابر دیگر نفرات برتر دنیا وجود دارد. 

 

 

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم