بازدید 3588
۴

نظر وزیر کشور درباره تقسیم استان سیستان و بلوچستان

وزیر کشور گفت: استان سیستان و بلوچستان استان بزرگی است و شاید اداره استان به این بزرگی به تقسیمات بیشتری نیاز داشته باشد.
کد خبر: ۱۲۳۷۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵ 18 May 2024

به گزارش «تابناک»، احمد وحیدی در گفت وگو با ایسنا، درباره در دستور کار قرار گرفتن گزارش کمیسیون داخلی کشور و شوراها درباره طرح تفکیک استان سیستان و بلوچستان به ۴ استان، اظهار کرد: موضوع قدیمی است و در دوران مختلف هم مطالبه شده است و الان در وزارت کشور در حال بررسی است و طرحی هم در مجلس است که اگر مجلس آن را تصویب کند، براساس آن عمل می‌کنیم.

وی افزود: استان سیستان و بلوچستان استان بسیار وسیعی است که منابع بسیار گسترده دارد و اول تا آخر استان شاید بیشتر از هزار کیلومتر فاصله باشد و اداره استان به این بزرگی شاید به تقسیمات بیشتر نیاز داشته باشد که بررسی‌های کارشناسی در وزارت کشور در حال انجام است و اگر به نتیجه برسیم مراحل بعدی آن در دولت ادامه می یابد و اگر هم مجلس طرحی را تصویب کرد، آن را اجرا می کنیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۴
هرچی بیشتر تقسیم بشه برای مسوولین بهتره چندین استاندار و چندین فرماندار و ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
دمت کرم گل گفتی
خوزستان هم به شدت به تقسیم بندی جدید و دو استان شدن نیاز دارد البته الگوی امنیت باید در راس تصمیم گیری ها در خصوص نحوه تقسیم استان قرار گیرد
اقای وزیر کشور مهمتر از این تقسیم بندی ها سر و سامان دادن به اتباع افغانه. در حد تهوع اور زیاد شدن و زندگی خیلی از شهروندان رو مختل کردن. نظافت شخصیشون هم در حد صفره. تو مترو مییان بغلت میشینن هیچی هم نمیتونی بگی. خواهشا ساماندهی کنید و در کمپ های حاشیه شهرها اسکانشون بدین . اینقدر لج بازی با مردم بخاطر چیه؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم