بازدید 19113
بسته ترند‌ها در هفته گذشته

خسرو غفوریان کیست؟ / عکس‌هایی که برای ژیلا صادقی داستان شد/ هنوز توماج صالحی ترند است/ هجمه جدید علیه کاظم صدیقی با نام لیلا

لحظات درگذرند و خبر‌ها از پی هم می‌آیند و می‌روند؛ اما در این میان، برخی اخبار و حوادث بیشتر مورد توجه افکار عمومی قرار می‌گیرند و توجهات بیش از حد به آن‌ها جلب می‌شود؛ اخبار و تیتر‌هایی مانند برنامه امتحانات نهایی خردادماه، توماج صالحی، خسرو غفوریان، مسمومیت الکلی پزشکان شیراز، جدول لیگ برتر، اعدام آرمان؛ قاتل غزاله، بازی سپاهان و پرسپولیس، نیکا شاکرمی و لیلا صدیقی و... که در هفته گذشته در کانون توجهات قرار گرفتند.
کد خبر: ۱۲۳۵۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰ 07 May 2024

به گزارش «تابناک»؛ آنچنان که مورد اشاره قرار گرفت، در میان اخبار و حوادثی که در هفته گذشته در فضای مجازی مطرح شد، تعدادی از اخبار برای مدت چشمگیری در کانون توجهات قرار داشتند که در این بسته خبری به اهم آن‌ها اشاره می‌شود. با این توضیح، علاوه بر اشاره به اصل موضوع و یا خبر، تلاش می‌کنیم تا مقداری نیز در مورد چرایی ترند شدن و جزئیات آن توضیح دهیم.

برنامه امتحانات نهایی خردادماه

با نزدیک شدن به ایام امتحانات نهایی خردادماه دانش آموزان، عبارت و واژه‌های مرتبط با روزهای امتحانات به ویژه برنامه امتحانات مورد توجه کسر قابل توجهی از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است که دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها و نیز جامعه دبیران را در بر می‌گیرد.

بنا بر جدول منتشره از سوی وزارت آموزش و پرورش، امتحانات از ۳۰ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ۲۹ خرداد ادامه خواهد داشت.

توماج صالحی

در روز‌های گذشته همچنان نام توماج صالحی در کانون توجه کاربران در فضای مجازی قرار داشته است و بسیاری از کاربران پیگیر اخبار و تحولات مرتبط با او هستند.

توماج صالحی خواننده رپ و اعتراضی در ایران است. ترانه‌های رپ او بیشتر ابعاد سیاسی و اعتراضی دارد و بعضاً در متن ترانه هایش توهین‌هایی علیه مسئولان ارشد نظام مطرح می‌کند.

 

صالحی در ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ به دلیل ترانه هایش بازداشت شد. او همچنین در ۸ آبان ۱۴۰۱ به دلیل انتشار فیلم‌های اعتراضی و تحریک جوانان به حضور در اعتراضات بار دیگر بازداشت شد. در همین باره، خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضاییه، به‌ نقل از سید محمد موسویان دادستان اصفهان، خبر بازداشت توماج صالحی را تأیید کرد و مدعی شد، او «در ایجاد اغتشاشات و دعوت و تشویق به اغتشاش و آشوب‌های اخیر در استان اصفهان و در شهرستان شاهین‌شهر نقش کلیدی داشته است.»

پنجم اردیبهشت سال ۱۴۰۳ خبر رسید که حکم بدوی محکومیت توماج صالحی از سوی شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان صادر و همین سبب شد تا نام او در فضای مجازی مورد توجه کاربران قرار بگیرد و بسیاری تلاش کنند تا زمینه لغو صدور حکم اعدام برای او را فراهم کنند.

توضیح بیشتر اینکه دادگاه توماج صالحی را به اتهام افساد فی الارض به اعدام و مجازات‌ تکمیلی محکوم کرده است؛ هرچند این حکم بدوی و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است.

خسرو غفوریان

خسرو غفوریان، نام و نام خانوادگی است که در یک هفته گذشته به شدت مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار داشت.

بسیاری از کاربران با تصور اینکه پدر مهران غفوریان بازیگر همان خسرو غفوریان عضو ساواک زمان پهلوی است، هجمه‌ای را علیه مهران غفوریان به راه انداختند. غافل از اینکه نام پدر مهران غفوریان و عضو ساواک تنها تشابه اسمی دارد و دو فرد متفاوت با این نام پیشتر در ایران با این نام زندگی می‌کرده اند.

عبدالرضا داوری یکی از فعالان فضای مجازی مدعی شده که خسرو غفوریان پدر مهران غفوریان است.

همچنین از مهران غفوریان دست نوشته و تصویری وجود دارد که نشان می دهد او برای پدرش به نام خسرو غفوریان دلنوشته منتشر کرده و نیز بر سر مزار او حاضر شده است.

مهدی غفوریان، برادر مهران غفوریان در واکنش به انتشار ویدیویی یک عضو سابق ساواک به نام پدر آنها گفت: ایشان را نمی‌شناسم و پدر من نیست. پدر من ناخدا یکم کمیسر دریایی خسرو غفوریان بود.

ماجرای تلخ مسمومیت الکلی چند پزشک در شیراز و مرگ و میر ناشی از آن در روز‌های گذشته به یکی از اخبار مهم فضای مجازی تبدیل شد.

تهیه و مصرف الکل غیر استاندارد که به لحاظ شرعی و بهداشتی به شدت مورد نکوهش قرار گرفته آن هم توسط چند پزشک سوالات فراوانی را در ذهن جامعه خلق کرده است.

 طی هفته گذشته در پی انتشار خبری مبنی بر برگزاری یک مهمانی خصوصی در شیراز با حضور مهمانان پزشک، اعلام شد ۲۹ تن از افراد حاضر در مهمانی دچار مسمومیت الکلی و در بیمارستان بستری شدند.

جزئیات جدید از مسمومیت پزشکان در مهمانی شیراز

اخبار منتشره از سوی رسانه‌های رسمی تا به امروز، حاکی از آن است که طی این اتفاق، چند تن از مهمانان دچار نارسایی کلیوی شده‌اند، یک پزشک زن فوت شده و یک پزشک دیگر به کما رفته است.

جدول لیگ برتر

با نزدیک شدن به روز‌های پایانی لیگ برتر، جدول لیگ برتر نیز به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

رقابت نزدیک دو تیم پایتخت در کنار تیم سپاهان برای فتح جام سبب شده تا این جدول بیش از پیش در کانون توجهات قرار بگیرد.

پس از پایان هفته بیست و ششم، استقلال در صدر و پرسپولیس نیز در رده بعدی قرار دارد. 

خسرو غفوریان کیست؟ / عکس‌هایی که برای ژیلا صادقی داستان شد/ هنوز توماج صالحی ترند است/ هجمه جدید علیه کاظم صدیقی با نام لیلا

اعدام آرمان؛ قاتل غزاله

پس از مدت‌ها گذشت زمان از مرگ غزاله که توسط آرمان عبدالعالی به قتل رسید و نیز اعدام آرمان، با اکران عمومی فیلم بی بدن دوباره نام این دو جوان درگذشته در کانون توجهات قرار گرفته و بسیاری در پی خواندن سرگذشت تلخ این دو هستند.

حکم قصاص آرمان برای بار دوم تایید شد - تابناک | TABNAK

رسیدگی به این پرونده از اسفند سال ۹۲ آغاز شد و خانواده دختر ۱۹ ساله‌ای به‌نام غزاله خبر ناپدید شدن دخترشان را اعلام کردند اما خیلی زود مشخص شد او آخرین بار به خانه دوستش که پسری ۱۸ ساله به‌نام آرمان بوده رفته است. با دستگیری آرمان، او پس از چند روز به قتل غزاله اعتراف کرد و بازداشت شد. اما مدتی بعد منکر قتل شد و گفت آن روز از غزاله خواستم برای صحبت و خداحافظی به خانه ما بیاید چون می‌خواست برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برود.

آرمان گفت: چون او را دوست داشتم و نمی‌خواستم برود سر این موضوع با هم بحث کردیم اما او از پله‌ها پرت شد و سرش به لبه پله خورد، من هم ترسیدم و جسدش را در یک چمدان گذاشتم و در سطل زباله خیابان انداختم.

بعد از اعترافات آرمان تلاش برای پیداکردن جسد آغاز شد اما این جست‌وجوها راه به جایی نبرد و جسد دختر جوان هنوز هم پیدا نشده است. مدتی بعد آرمان اعترافات قبلی خود را پس گرفت و مدعی شد قتلی مرتکب نشده است. او گفت: غزاله به خانه ما آمده بود که موقع بازگشت در راه‌پله پایش لیز خورد و روی پله‌ها افتاد و جانش را از دست داد. من هم ترسیده بودم، او را بلند کردم و در یک چمدان گذاشتم و نزدیکی سطل زباله رها کردم. من غزاله را نکشتم.

انکارهای آرمان فایده‌ای برای او نداشت، با اینکه او در زمان قتل چند روز تا ۱۸سالگی زمان داشت و هنوز به ۱۸سالگی نرسیده بود، در دادگاه محاکمه و به قصاص محکوم شد. رأی صادرشده مورد تأیید دیوان عالی کشور قرار گرفت و پرونده برای اجرای حکم آماده شد.

مادر غزاله اعلام کرد در صورتی گذشت می‌کند که آرمان محل دفن جسد را بگوید.

با وجود این، باز هم با توجه به مدارک جدید به‌دست‌آمده و قبول اعاده دادرسی، آرمان بار دیگر پای میز محاکمه رفت و این بار در شعبه ۵ مورد محاکمه قرار گرفت. او که حالا در مقطع فوق‌لیسانس در دانشگاه شهید مدرس در حال تحصیل است، یک بار دیگر اعلام کرد قتل کار او نیست و نمی‌داند جسد کجاست و ممکن است غزاله زنده باشد.

در نهایت قضات دادگاه کیفری استان تهران وارد شور شدند و آرمان را در قتل مجرم تشخیص دادند و او را برای بار دوم به قصاص محکوم کردند. رأی صادرشده یک بار دیگر در دیوان عالی کشور تأیید شد.

شایان ذکر است، بی‌بدن فیلم جنایی ایرانی به کارگردانی مرتضی علیزاده، نویسندگی کاظم دانشی و تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی محصول سال ۱۴۰۲ است. این فیلم نخستین‌بار در چهل و دومین جشنوارهٔ فیلم فجر به نمایش درآمد.

به گفته کارگردان، داستان فیلم برداشتی آزاد از چندین پروندهٔ قضایی واقعی است. شباهت‌های بسیار المان‌های فیلم با پرونده غزاله شکور باعث اعتراض خانواده شکور به این فیلم گردید، کارگردان فیلم ارتباط مستقیم اقتباس سینمایی خود با این پرونده را نپذیرفت.

بازی سپاهان و پرسپولیس

در جریان بازی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر، فوتبال روی زشتی از خود به جامعه نشان داد و بانوان پرسپولیسی مورد اهانت هواداران سپاهانی قرار گرفتند.

در مقابل برخی هواداران زن پرسپولیسی نیز در مقابل از تعابیر زشت و زننده‌ای استفاده کردند که همین موضوغ سبب شد تا برای برخی موضوع ورود زنان در ورزشگاه‌ها دوباره به یک مسئله و مهم سوال تبدیل شود.

ظاهرا حواشی دیدارهای پرسپولیس و سپاهان تمامی ندارد و مدیران باشگاه پرسپولیس و سپاهان بعداز دور جدید بيانيه ها به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

چند روزی است که رسانه‌های معاند با محوریت بی بی سی با ارائه گزارش‌های اشتباه و ساختگی پیرامون مرگ مرحومه نیکا شاکرمی دوباره در تلاش هستند تا فضای مجازی و رسانه‌ای ایران را تحت تاثیر قرار داده و افکار عمومی جهان را علیه ایران بشورانند.

رسانه‌های معاندی که در برابر قتل و عام ده‌ها هزار کودک و نوجوان غزه که بسیاری از آن‌ها زن و دختر بودند سکوت کرده اند و از ترس رژیم صهیونیستی و اربابان خود سخنی نمی‌گویند، حالا از راه دور پرونده‌ای ساختگی برای مرحومه نیکا شاکرمی ساخته اند و ادعا‌هایی بی اساس را در خصوص او مطرح می‌کنند.

در جریان اغتشاشات سال ۱۴۰۱ خبر تلخی ناظر بر مرگ دختر نوجوانی به نام نیکا شاکرمی نیز در فضای مجازی منتشر و با حواشی فراوانی رو به رو شد. در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ رسانه‌های معاند به نام انتشار اسنادی جدید از این پرونده دوباره این نام و این پرونده را مورد توجه افکار عمومی در رسانه‌های ایران قرار دادند.

نیکا شاکرمی کیست؟ او چگونه از دنیا رفت؟

خیزش دانشجویان ضد صهیونیست

به دنبال حملات وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به زنان و کودکان بی گناه در نوار غزه و کشتار وحشیانه آنها، موجی از اعتراضات در نقاط مختلف جهان در اعتراض به این نسل کشی به ویژه در دانشگاه های کشورهای اروپایی و آمریکایی آغاز شد.

آوریل 2024 رسانه ها از برخورد وحشیانه پلیس آمریکا با دانشجویان و اساتید معترض در دانشگاه های این کشور که در اعتراض به این نسل کشی به خیابان ها آمده بودند، خبردادند و این اتفاق سبب سد تا این موضوع نیز در کانون توجه کاربران قرار بگیرد. 

اعتراضات بی سابقه دانشگاه های آمریکا در حمایت از غزه و محکومیت اسرائیل+ فیلم و عکس/ اعتراضات به کانادا و اروپا رسید

 

لیلا صدیقی

در روز‌های گذشته در فضای مجازی نامی به نام لیلا صدیقی نیز مورد توجه قرار گرفت. این بار نیز رسانه‌های معاند میدان دار معرکه هستند و مدعی هستند که این فرد دختر حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی است که خارج از کشور زندگی می‌کند.

هنوز هیچ رسانه و یا مرجع داخلی در این خصوص شفاف سازی لازم را انجام نداده است.

حجت الاسلام صدیقی مدتی پیش بابت ماجرای حوزه علمیه امام خمینی ره و باغ ازگل مورد توجه رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفت.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی که سال هاست با حجاب کامل میهمان خانه‌های مردم از طریق قاب تلویزیون است، حالا با انتشار تصاویری از خود با پوشش نامناسب در فرودگاه خارج از کشور با حواشی فراوانی رو به رو شده است.

خانم ژیلا صادقی، این صحبت‌هایت را فراموش کردی؟!

ژیلا صادقی نیارکی متولد ۲۲ شهریور ۱۳۵۲و مجری تلویزیونی و بازیگر ایرانی-آمریکایی است. او یک مجری پرحاشیه شناخته می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۷۲
خسرو غفوریان اسمش شبیهه چار ظاهرش با هم مو نمی زنه؟؟
ملت چی فرض کردید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
محمدرضا بهرامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به «توافقنامه بین جمعیت هلال‌احمر و حوزه‌های علمیه و همکاری طلاب جهادی با این جمعیت»، از آموزش «۱۸۰۰ طلبه در سال ۱۴۰۲ و فعالیت ۲۱ کانون هلال احمر» در مدارس علمیه استان قم خبر داد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
اول همه خبرها نوشتین رسانه های معاند.چرا همه باید معاند تلقی بشن؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
عباس عبدی: امروز به پوششی از زنان رضایت داده‌اند که ۲۰ سال پیش آن را کفر ابلیس می‌دانستند!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
تتلو باید مورد رافت اسلامی قرار گرفته و آزاد شود.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
فرضا درست باشد چه ربطی به پسرانش دارد
آیا اینقدر در مورد پسران و دخترتن مسئولین آنهم بخصوص رده های بالای دولت و حوزه های علمیه اجازه صحبت دارید که به. اقای غفوریان بند کرده اید ؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
چقدر معاند معاند کرده بودی کل خبر رو تحت شعاع سوگیریرتون قرار داده بودید
ناشناس
| Canada |
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
فقط تشابه اسمیه که البته توام با تشابه چهره است همش تشابه !!!
صدیقی به این خاطر مورد توجه قرار داره که نه تنها با تخلف های آشکار شده و آشکار نشده های اون برخوردی نکرد بلکه مجددا به دستش تریبون داد تا ملت بدون گناه را به راه راست هدایت کند و به قناعت توصیه نماید .
در مورد لیلی صدیقی هم حتما حرف های رسانه های خارجی درسته .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
خودی باش هر کاری خواستی بکن
یادتونه کرباسچی بخاطر 5 تا سکه در تلویزیون محاکمه علنی میشد؟ الان برای خرید اتوبوس از یک شرکت ساختمانی چینی شهردار تهران 2 میلیارد دلار داده هیچ کس جوابگوی افکار عمومی مردم نیست که بالاحره چی شد؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
درخصوص درستی اخبار رسانه های خارجی فقط میتونم بگم شما یه خبر در خصوص کشتار کودکان وزنان در غزه دیدی وشنیدی که همه اخبارشون رو قبول داری یه کمی
هم وجدان داشته باش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
کسانی که با مشخص شدن همه قضایا بازم میرن پای منبر صدیقی میشنن و به حرفاش گوش میدن و پشت سرش نماز میخونن لیاقتشون همینه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
رسانه های خارجی بدون پشتوانه حرف نمیزنند ؟؟؟!!!! این دیگه جکه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
صدیقی مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر مملکت هم هست!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
در خصوص جناب صدیقی اقامه نماز جمعه توسط ایشان و عدم واکنش از سوی مبادی ذیربط و دلواپسان و طلاب لباس رزم پوشیده در قبال قضیه ازگل می باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
وقتی اسم آیت الله صدیقی را می گویی دهانت را بشور ایشان از بزرگان حوزه و نظام هستند و مورد احترام و تقدیس امت حزب الله هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
۰۸:۴۴
من اخبار بی بی سی و وی او آی رو گاها دنبال میکنم همیشه تعداد کشته های غزه و گاها آمار کودکان کشته شده رو پوشش میدن
کی گفته نمیگن؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
تو اول مودب بودن را یاد بگیر بعد هم خودش اعتراف کرده سرت را مثل کبک زیر برف کردی که چه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
۰۹:۲۱
به این جمعیتی که اسم بردی هم 4000 متر زمین تو ازگل دادن یا شاید بدون اطلاعشون سند زدن به نامشون؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
همان خارجی ها بهتر از تو ناشناس هستند. حداقل آنها می گویند که گزارش به آنها داده شده. تو که اصلا ندیده و نا آگاهانه حرف میزنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
ناشناس 8:44 شما معلومه اصلا اخبار اونوریها را گوش ندادی چون اونا دارن به شدت ضد اقدامات صهیونیست جنایتکار حرف می زنند و از آن به عنوان جنایت ضد بشر یاد می کنند و از همه جهان می خواهند که جلوی اسرائیل را بگیرد. شما گوش و چشم خودت را باز کن که داره توی ایران اینهمه جرم وفساد اتفاق می افته جلوی چشمات اما نمیبینی ولی اخبار 2هزار کیلومتر اونورتر را تایید می کنی
باید دید هدف آقای عبدالرضا داوری از ایجاد این شایعه در این زمان چیه و گرنه پدر مرحوم ایشان که سالها اسم و نامشان بوده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
مگر می‌شود؟ اسم و فامیل و سن و قیافه و نوع آرایش مو سبیل و شغل نظامی یکنفر اینقدر یکی باشند؟؟
بعد واژه کمیسر در ارتش ها ، کارشان امنیتی سیاسی اطلاعاتی است و اینهم یک تشابه دیگر !!؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
عنوان کمیسر در نیروی دریایی ایران نبوده ونیست اگر دقت
کنید هر دو عکس شبیه هستند هم عکسی که از کلی پ در آمده هر دو یکی است. گذشته از این من نفهمیدم کهکجای کار ایراد دارد؟ اگر کسی ساواکی بوده اما به انقلاب مردم پیوسته چرا باید اشکال داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/پ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
توی ویکی پدیا نوشته
واققعیت همین است هر کسی که کنترل را از روش برداشته بشود به سمت بی حجابی میرود حتی مجری محجبه تلویزیون این اهمیت طرح هایی مثل نور را دو چندان میکند و نیاز به هدایت و کنترل چامعه را بیش از پیش نشان میدهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
اتفاقا بر عکس نشون میده با زور هیچی درست نمیشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
این یعنی کنترل اشتباه است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
یعنی بین ۵۶ کشور مسلمان با جمعیت ۱/۳ میلیارد نفر

جمعیت که همه شان حجاب اختیاری دارند نمیفهمند !؟

و فقط مسولان ما و طالبان افغانستان درست می‌گویند!؟

و اسلام فقط اینست که این جماعت می‌فهمند است!!؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
جالب هست اینجا هم سانسور شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
یعنی از کل کشورهای مسلمان جهان فقط عربستان می فهمد که باید باشمشیر اعدام کند؟!!! راستی مگر قرار هست هرکس تو چاه برود ماهم باید برویم و تقلید کنیم از غرب که آن را در جهان رواج دادن؟!!!!
سوم هم برای سایر قوانین همین فاز بده که با زور نمی شود از جمله اختلاس دزدی مالیات قتل و.....!!!
شما این وقایع را برای مردم خوب توجیه میکنید و مردم نیز از سر ناچاری باید باور کنند !!! آیا در محضر خداوند کریم نیز میتوانید توجیه کنید؟؟؟؟.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
مشگل اینجاست که آیا به خداوند کریم اعتقاد دارند؟
الان چيزي كه ترند شده اينه كه : اي كاش با همين مغز و همين مقدار پول بر مي گشتم به 20 سال پيش به شرطي كه تجربه هاي الان را داشته باشم. چه مي كردم.....
پاسخ ها
علی
| Canada |
۲۰:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
مهاجرت
کسی که به خاطر یک اشتباه خواسته یا ناخواسته ،استعفا نداد طبیعی است که زیر زره بین خواهد رفت.
درباره لیلا صدیقی نیاز به جنجال نیست . خانواده محترم آقای صدیقی رجبی شفاف اعلام کنند .
آیا آنکه اعلام میشود به شخصی در خارج از کشور نام لیلا صدیقی زندگی میکند دختر خانواده و یا از نوه ها و یا بستگان شان هست یا نه ؟
پاسخ هم ابهام نداشته باشد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
بنده جواب شما رو بدم، اگر هم خانم ليلا صديقي دختر آقاي صديقي باشند و خارج تشريف داشته باشند به احتمال زياد آقاي صديقي اطلاع ندارند و اين اتفاق ناشي از غفلتي بوده كه بابت آن بنده عذرخواهي مي‌كنم.
چرا عکس ژیلا صادقی با آن لباس آنچنانیش که در فرودگاه در سر راه بازگشت از آمریکا گرفته شده و در فضای مجازی وایرال شده است را نشان ندادید؟

این ها نان را به نرخ روز می خورند.
چرا ما هر چی میگیم درسته و دیگران هر چی میگن غلطه
نمیدونم !!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
برای اینکه فقط ما به خدا ایمان داریم:)
مگه خون توماچ رنگین تر از خون آرمان بود؟ حتما باید اعدام بشه حتما خودم اصلا میزنم زیر چهارپایه زیر پاش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
به چه جرمی؟ به جرم اعتراض؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
کلا" از ماجرا پرتی .نمیخواد زحمت بکشی بزنی زیر چارپایه یه کار سخت تر انجام بده راجع به موضوعی که میخواهی نظر بدی یک مقدار تحقیق کن اگر هم امکان داشت یه کاری که تاحالانکردی هم انجام بده یه خورده فکر کن بعد اظهار فضل کن.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
آرمان قصاص شد نه اعدام.
اول معانی واژه ها را یاد بگیر تا جابجا به کار نبری و بعد بیا اظهار نظر کن.
ناشناس
| Germany |
۱۲:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
یعنی کامنت از این چرت تر ندیدم.مواظب حرف زدنت باش که به خودت برمیگرده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
منظور آرمان و عجیمیان بود نه اون آرمانه که اعدام شد
داستان آرمان و اعدامش از آن پرونده ها است که رازش شاید تا قیامت برملا نشود آرمان اعدام شد قتل را هم گردن گرفت ولی بعدا غراله را در امارات چندین نفر زنذه دیده بودند الانم عده ای ادعا میکنند که زنده است حالا واقعا داستان چه بوده است الله اعلم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
والا تسلا رو هم در سال 2010 میگن در نیویرک دیده اند الله و اعلم
3تا مطلب
1- فرض کنید که خسر غفوریان پدر مهران غفوریان باشد ، پسر را که بجرم پدر نباید متهم کرد و کار غیر اخلاقی است.
2- چه لیلا صدیقی دختر آقای مش کاظم باشد و یا نباشد اتهام او به اندازه ای سنگین هست که به چیز دیگری نیاز نباشد .
3- رفتار امثال خانم ژیلا صادقی چیز جدیدی نیست. صدا و سیما باید بفهمد که آنچه در جامعه در جریان است با تصورات آرمانی فاصلی زیادی دارد .
پاسخ ها
تفکرنقاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
درود بر شما.
پروژه اقای صدیقی تا شفاف سازی نشود تمام شدنی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
همه چیز شفاف است
در ایران در مقابل قانون همه برابر هستن فقط بعضی ها برابرترند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
الان پروژه ب. ز. شفاف سازی شد بعد از این همه سال؟
وقت آن رسیده فروش مشروب قانونی شود ، چون اکثرا مصرف می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
جرم خانم پزشکی که دراثرمشروب الکلی تقلبی جان باختندودرواقع خودرابه کشتن دادند سنگین تراست یا آنانیکه براحتی مال مردم میخورند وفساد میکنند وروزقیامت کدام زجرشان بیشتر است ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
جالبه در سانسور
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
اکترا مصرف می کنند!!! اتفاقا بر عکس 90 درصد مصرف نمی کنند
دوم هم مگر قرار هست هرچی خیلی هاانجام دهند با ندهند قانون تغییر کند؟!!!!
سوم هم اینکه حرکت بعدی چی هست؟!! اول حجاب بعد مشروب و بعد.....!دستها رو شده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
دور و بر خودت رو نگاه نکن ما خانوده داریم اصیل هستیم اصلا نمیدونیم چی هست این کثافت کاری ها
عکس های غفوریان مونمیزنع ملت کاملا واقف هست لطفا به ساده‌گی از قضیه ردنشین.
چرا باید فرزند یک ساواکی که سازمانی با وضعیت مشخص بود تو صدا و سیما باشه؟
به نظرم بجای این تکذیب بی‌فایده برن ار اون اعلام برائت کنند البته اگر پدر آقای غفوریان با اون سازمان فوق مخوف و ظالم در ارتباط بود .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
که چه
خسرو غفوریان
اسم کاملاً یکی
صورت کاملا یکی
؟؟؟؟
در خصوص ماجرای آقای صدیقی بنده هیچ قضاوتی ندارم، اما افرادی را میشناسم که بخاطر مواردی مشکوک به اشتباه و خیلی خفیف تر از ماجرای ایشان بازداشت شدن، زندان رفتند، پرونده برای آنها تشکیل و سالهاست درگیر دادگاه و تحت فشارهای شدید روحی روانی هستند، لذا دوست داشتم با ایشان هم مثل مردم عادی برخورد میشد تا شاید درک کنند بازداشت و زندان و بازی با آبروی مردم چه فشارهای روحی روانی به خانواده و سرنوشت آنها می آورد تا شاید، البته شاید منبعد امر به معروفشان فقط برای مردم عادی نباشد و بلندگوهای خود را سمت .... هم بگیرند.
مقامات بارها گفته اند که حجاب امری قانونی است.
در قانون آمریکا اجباری به حجاب نیست و ژیلا صادقی هم حدود قوانین پوشش آمریکا را رعایت کرده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
حدود و قوانین الهی رو چطور؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
بیشتر از این نمیتونستی مزخرف بگی!
این چ مدل دفاع کردنه؟
حرف اینه که چرا کسی که در ظاهر مشوق حجاب هست خودش به حجاب اعتقاد نداره
مثل اون خدابیامرز که در ایران جلوی تلویزیون چادری بود و در پارک های اروپا طور دیگر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
یا مثل اون آقا که در نمازجمعه مردم را به تقوا دعوت می کرد و خودش در عمل بی تقوایی می کرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
در آمریکا پوشش اختیاری هست .پس ژیلا اگه به حجاب اعتقادی داشت باید با حجاب کامل پابه امریکا میذاشت.پس نتیجه میگیریم که همش ریاکاری برای دسترسی به منافع و منابع هست نه چیز دیگه. یه بار دیگه لایو ایشون را که در باره حجاب و ایران و ... صحبت می کنند را با دقت ببینید
آقا کارشناس محقق دانشمند اون متنی که در خصوص وزارت جهاد کشاورزی بود علت غیر قابل انتشار بودنش چی بود یه بار دیگه خوب بخونش انتشارش بده بدرد مردم بیشتر میخوره .
بجای «تیتر» می تونید بنویسید «عنوان»
تابناک سانسور نکن
آقای کاظم رجبی مظلوم نمائی نکن. گیرم اینجا خلاص شدی در در گاه الهی بقول خودتان با سرب داغ چه می کنی
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی