بازدید 442772

رضا داوودنژاد بدرود حیات گفت! / مرور ویدیویی بر آثار رضا داوودنژاد

او در خاطرات خود گفته بود: «پس از ۳۷ سال از ساخت فیلم «بی‌پناه» ساخته پدرم علیرضا داودنژاد با خانم فرجامی دوباره همبازی شدم و این همکاری مرا برد به پنج سالگی‌ام. یادم می‌آید روزهایی که با فریماه فرجامی همبازی بودم روزهای خاصی بود، چون ایشان به شدت مورد علاقه مردم بودند و حضورشان باعث ازدحام جمعیت می‌شد.
کد خبر: ۱۲۲۹۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۱ 01 April 2024

رضا داوودنژاد بدرود حیات گفت! / مرور ویدیویی بر آثار رضا داوودنژاد

رضا داودنژاد بازیگر سینمای ایران، پس از چندین ماه درگیری با عفونت خونی بعد از پیوند کبد، در ۴۴ سالگی بدرود حیات گفت.

به گزارش «تابناک»؛ رضا داوودنژاد پسر علیرضا داوودنژاد کارگردان با سابقه سینمای ایران در چهل و چهار سالگی بدرود حیات گفت. او چند سال قبل عمل پیوند کبد انجام داده بود و اخیراً درگیر عفونت متاثر از این پیوند بود.

رضا داوودنژاد متولد  اردیبهشت سال ۱۳۵۹ بود. او فعالیتش در سینما را از دوران کودکی و با فیلم «بی پناه» شروع کرد طی سال های فعالیتش در فیلم های مطرحی چون «مصائب شیرین»، «مرهم»، «خیابان های آرام»، «هوو»، «لامینور»، «بی رویا» و … بازی کرد.

او در سریال های خاطره انگیزی چون «پشت کنکوری ها»، «باغچه مینو»، «زندگی به شرط خنده» و «متهم گریخت» هم جلوی دوربین رفته بود.

او در خاطرات خود گفته بود: «پس از ۳۷ سال از ساخت فیلم «بی‌پناه» ساخته پدرم علیرضا داودنژاد با خانم فرجامی دوباره همبازی شدم و این همکاری مرا برد به پنج سالگی‌ام. یادم می‌آید روزهایی که با فریماه فرجامی همبازی بودم روزهای خاصی بود، چون ایشان به شدت مورد علاقه مردم بودند و حضورشان باعث ازدحام جمعیت می‌شد.

ما در شمال کشور فیلمبرداری می‌کردیم و همیشه سر صحنه مأموران کمیته و بسیج سر صحنه برای همکاری حاضر می‌شدند تا جلوی ازدحام طرفداران ایشان را بگیرند. جمعیت را کنترل می‌کردند تا خانم فرجامی سر صحنه بیایند. من این خاطرات را خیلی محو در ذهن دارم.»

«تابناک» درگذشت این هنرمند را تسلیت می‌گوید.

 


مصائب شیرین

فیلم مصائب شیرین به کارگردانی و نویسندگی علیرضا داوودنژاد محصول سال 1377 است. رضا نوجوانی است كه نزد مادربزرگ مادری و پدرش زندگی می‌كند. رضا و دختر دايی‌اش مونا، دل به هم می‌بندند ولی اين وضع خانواده‌ها را دچار نگرانی می‌كند و رضا و مونا از طرف خانواده‌هايشان توبيخ می‌شوند. اختلاف‌ها بالا می‌گيرد. در اين بين دوستی مشترک تصميم می‌گيرد كه با دعوت دو خانواده به ويلای خود مجال بيان ناگفته‌ها را به آنها بدهد. سرانجام خانواده‌ها تصميم می‌گيرند دست از سخت گيری بردارند. احترام السادات حبیبیان، سید شجاع الدین حبیبیان، محمدرضا داوودنژاد، رضا داوودنژاد، مونا داوودنژاد، حسین میرآقایی، زهره میرآقایی، پرویز احمدی، سیروس یزدانی، منیر اصفهانی، امیر حقیقت و اقدس سعادت رضایی در این فیلم مقابل دوربین اصغر رفیعی‌جم بازی کردند. کیومرث پوراحمد این اثر را تدوین کرد. 

 


بچه‌های بد

«بچه‌های بد» دوازدهمین فیلم سینمایی علیرضا داوودنژاد در مقام کارگردان و محصول سال 1379 است. رضا و سياوش دو دوست قديمي پس از سه سال بطور اتفاقي همديگر را ملاقات كرده و به ويلاي سياوش واقع در شمال كشور مي روند. در ميانه راه با دختري بنام رويا آشنا شده و او را همراه خود به شمال مي برند. رويا با بياد آوردن گذشته تلخ خود اقدام به خودكشي مي كند. رضا و سياوش به گمان مرگ رويا اقدام به دفن او مي كنند اما وقتي رويا را زنده مي يابند او را به بيمارستان منتقل مي كنند. رويا پس از به هوش آمدن از بيمارستان متواري شده اما مجدداً بطور اتفاقي با آن ها مواجه شده و به شمال مي رود. رويا در پي سؤالات مكرر رضا و سياوش اعتراف به قتل مي كند و سرانجام ناپديد مي شود. رضا داوودنژاد، زهرا داوودنژاد، سیاوش حکمت شعار، احترام‌السادات حبیبیان و بهاره رهنما در این فیلم سینمایی مقابل دوربین حسن کریمی بازی کردند. اكبر مشكوتي موسیقی متن این فیلم را ساخت و مصطفي خرقه پوش این اثر را تدوین کرد. 

 


بانوی کوچک

فیلم سینمایی «بانوی کوچک» به کارگردانی و نویسندگی مهدی صباغ زاده و سعید مطلبی محصول سال 1380 است. سارا و دارا به يكديگر علاقمند شده اند، اما خانواده سارا با ازدواج آنها مخالفت مي‌كند. به همين خاطر دارا و سارا تصميم مي‌گيرند كه با هم فرار كنند تا به مشهد بروند، اما در ترمينال جنوب دستگير مي شوند و قرار مي شود كه ديگر همديگر را نبينند. سارا از طريق نامادری اش با دارا تماس دارد و پدر سارا بالاخره با ديدن علاقه اين دو راضي به ازدواج آنها مي شود، اما شرايط براي دارا مي گذارد... . علی قربان زاده، چکامه چمن ماه، اسماعیل شنگله، رضا داوودنژاد و محمدرضا داوودنژاد در این فیلم مقابل دوربین حسن قلی زاده بازی کردند. مهرداد جنابی موسیقی متن این فیلم را ساخت. 

 


روایت سه گانه

فیلم روایت سه گانه یک فیلم سه اپیزودی به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی، عبدالحسن برزیده و رخشان بنی‌اعتماد و نویسندگی حبیب احمدزاده، پرویز شیخ‌طادی، عبدالحسن برزیده، حبیب احمدزاده و رخشان بنی‌اعتماد محصول سال 1382 است. روایت دوم، داستان یک دیده‌بان است که از یک سو در زمان حصر آبادان با دشمنان مبارزه می‌کند و از سویی دیگر به مقابله با دزدی که به خانه اش آمده می‌پردازد. روایت سوم، روایت گیلانه و پسر معلول جنگی اش اسماعیل است که در آخرین روز سال 81 چشم به راه رسیدن مسافری از جنوب هستند. این اپیزود بعدها تکمیل و به صورت یک فیلم سینمایی مستقل به نمایش درآمد. رضا شفیعی‌جم، سروش ناصری، محمدجواد سعدی، مرتضی رحیمی و مجید مشیری در اپیزود اول مقابل دوربین ناصر محمودكلايه رضا داوودنژاد، علی صادقی، حمیدرضا آذرنگ، علی جوکار و خداداد مجلسی در اپیزود دوم مقابل دوربین ناصر محمودكلايه و فاطمه معتمدآریا، بهرام رادان، ژاله صامتی و شاهرخ فروتنیان در اپیزود سوم مقابل دوربین مرتضي پورصمدي بازی کردند. عليرضا حقوقي و سعيد انصاري موسیقی متن این فیلم را ساختند و داوود يوسفيان هر سه اپیزود را تدوین کرد.

 


هشت‌پا

«هشت پا» چهاردهمین فیلم بلند سینمایی علیرضا داوودنژاد در مقام کارگردان و محصول سال 1383 است. سه زن با تشكيل يك شركت تجاري، اقدام به اختلاس از يك مؤسسه اعتباري مي‌كنند. داستانی آشنا که در دنیای واقعی نیز بارها رخ داده است... . محمدرضا فروتن، مهتاب کرامتی، ویشکا آسایش، احمد نجفی، رضا داوودنژاد، آتنه فقیه‌نصیری، علی صادقی، ماهایا پطروسیان و محمدرضا داوودنژاد در این فیلم سینمایی مقابل دوربین اصغر رفیعی‌جم بازی کردند. امید رئیس دانا موسیقی متن این فیلم را ساخت و مصطفی خرقه‌پوش این اثر را تدوین کرد. 
 

 


هوو

فیلم هوو به کارگردانی و نویسندگی علیرضا داوودنژاد محصول سال 1384 است. عطا مرد ميان سال و خوش گذران، همه امور اداری و مالی كارش را به همسرش سپيده واگذار كرده است. در جريان يک اختلاف ميان سپيده با محمدرضا (دوست قديمی عطا) كه به خير می‌گذرد، محمدرضا نقشه عجيبی می‌كشد. او با دعوت از خواهرزاده‌اش مريم، او را سر راه عطا قرار می‌دهد. ميان اين دو كه از گذشته همديگر را می‌‎شناختند، علاقه‌ای به وجود می‌آيد و اين علاقه تا ازدواج پيش می‌رود. مريم در باغ پرتقال شمال ساكن می‌شود و عطا دور از چشم زنش، به او سر می‌زند. پسر كوچک عطا روزها پيش رعنا در باغ پرورش گل نگهداری می‌شود و او با شيرين زباني هايش، دختر را سرگرم می‌كند. علاقه زياد مريم به عطا و روشن شدن اين كه عطا در برابر سپيده قدرتی ندارد، محمدرضا را متوجه اشتباهش می‌كند. محمدرضا يک سی دی را كه حاوی تصاويری از عطا و مريم در باغ پرتقال است به طور غيرمستقيم در اختيار خانواده او می‌گذارد و اطلاع سپيده از اين واقعيت، باعث بيماری و دل زدگی‌اش از عطا می‌شود. عطا كه راه برگشتی برايش وجود ندارد، سراغ مريم می‌رود و آنجا از صحبت‌های محمدرضا و برادر ناتنی مريم، می‌فهمد كه ماجرا از چه قرار بوده است. سپس برمی‌گردد پيش پسرش و در همان باغ پرورش گل ساكن می‌شود و اين بار رعنا را همسر ايده آل خود می‌داند. خانم جان، رضا و علی با دانستن اينكه سپيده شهرک را می‌خواهد و باغ پرتقال به مريم تعلق گرفته، دنبال سهم خود هستند. رضا عطاران، مریم کاویانی، رضا داوودنژاد، علی صادقی، رعنا آزادی‌ور، محمدرضا داوودنژاد، احترام‌السادات حبیبیان و سپیده علایی در این فیلم مقابل دوربین مجتبی رحیمی بازی کردند. گروه خط و موج موسیقی متن این فیلم را ساختند و مصطفی خرقه‌پوش و فرامرز هوتهم این اثر را تدوین کردند. 

 


تیغ زن

فیلم سینمایی «تیغ زن» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد محصول سال 1387 است. دختر و پسري كه يكديگر را دوست داشتند، پس از 20 سال همديگر را در حالي مي‌ينند كه دلبستگي آنها نسبت به گذشته تفاوت كرده است؛ اينك دختر عاشق سگ‌هايش و پسر عاشق اتومبیل... . رضا عطاران، لادن مستوفی، رضا داوودنژاد، علی صادقی، مهرداد نوذری، فرزانه ارسطو، حسین میرآقایی، کوروش موثقی، مصطفی رحمانی، کیوان اولیایی و... در این فیلم مقابل دوربین جمشید الوندی بازی کردند. یحیی سپهری‌شکیب موسیقی متن این فیلم را ساخت و کامران قدکچیان این اثر را تدوین کرد. 

 


نیش زنبور

فیلم نیش زنبور به کارگردانی حمیدرضا صلاحمند و بر اساس فیلم‌نامه‌ای از سروش صحت محصول سال 1388 است. دو دوست از دو طبقه اقتصادی و اجتماعی در حال کلاهبرداری از پیرزن‌ها با طرح دوستی هستند، تا اینکه یکی احساس می‌کند دیگری به او نارو زده. این دو باز یکدیگر را می‌یابند و رابطه‌شان از نو شکل می‌گیرد اما همواره احساس بدبینی و سوءتفاهم میانشان وجود دارد. رضا عطاران، رضا کیانیان، بیتا سحرخیز، مریلا زارعی، ژاله صامتی، پوراندخت مهیمن، الیزابت امینی، رضا داوودنژاد، ملکه رنجبر و کامران فیوضات در این فیلم مقابل دوربین مسعود سلامتی نقش آفرینی کردند و سيامك مهماندوست این اثر را تدوین کرد. 

 


دردسر بزرگ

فیلم سینمایی «دردسر بزرگ» به کارگردانی مهدی گلستانه و نویسندگی قربان محمدپور محصول سال 1389 است. این فیلم در مورد مردی سه زنه است که قصد دارد زن چهارم خود را در اختیار بگیرد اما در این بین پسرعمه او به دیدنش می آید و دردسرهایی درست می‌شود. حامد کمیلی، بهاره افشاری، فتحعلی اویسی، محمد شیری، رضا داوودنژاد، کیانوش گرامی، لیلا اوتادی، سحر قریشی، محسن قاضی مرادی، احمد پورمخبر، مختار سائقی، عباس محجوب، سارا منجزی و رحمان مقدم در این فیلم مقابل دوربین حسین ملکی بازی کردند. هومن آزما موسیقی متن این فیلم را ساخت و مستانه مهاجر این اثر را تدوین کرد. 

 


زن‌ها شگفت انگیزند

فیلم زن‌ها شگفت انگیزند به کارگردانی مهرداد فرید و نویسندگی نادیا معقولی و مهرداد فرید محصول سال 1389 است. افشين كه مرد جوان هوس بازی است در حادثه رانندگی آسيب می‌بيند و به بيمارستان منتقل می‌شود. پليس راه با همسرش دكتر ناهيد تماس می‌گيرد و او را در جريان اين اتفاق می‌گذارد. ناهيد زمانی كه به بيمارستان می‌رسد متوجه می‌شود افشين دو همسر ديگر هم دارد و همه در آنجا اين واقعيت را در می‌‎يابند. شراره جوان ترين همسر اوست كه تازه دو ماه است با افشين ازدواج كرده و خاتون زن ثروتمندی كه همسر او اوست و چند سال از افشين بزرگتر است. جدا از كلنجارهای اين سه همسر با يكديگر، بحث و جدال آنها بر سر مجازات افشين بالا می‌گيرد تا اينكه روزی از حراست بيمارستان با هر سه زن تماس می‌گيرند و خبر ربوده شدن افشين را می‌دهند. حمید گودرزی، جمشید هاشم‌پور، افسانه بایگان، بهاره رهنما، الهه حصاری، رضا داوودنژاد، ناصر سهرابی، سیامک اشعریون، محمد نقیبیان، محمد همایون‌پور و بهنوش بختیاری در این فیلم مقابل دوربین بایرام فضلی بازی کردند. آلبرت آراکلیان موسیقی متن این فیلم را ساخت و پیمان خاکسار این اثر را تدوین کرد.

 


همه چی آرومه

فیلم همه چی آرومه به کارگردانی مصطفی منصوریار و نویسندگی محمدرضا آریان محصول سال 1389 است. شروین، البرز و شاهکار تصمیم می‌گیرند پیش از ازدواج دوستشان ابی که کارمند ساده بانک است، او را به یک سفر مجردی ببرند. به صورت تصادفی و با خوردن نوعی قارچ توهم‌زا این چهار دوست دچار توهم می‌شوند. آنها دو روز بعد در یک خانه نا‌آشنا، در حالی از خواب بیدار می‌شوند که هیچ چیز از اتفاقات دو روز گذشته به یاد نمی‌آورند... . مجید صالحی، علی صادقی، رضا داوودنژاد، جواد عزتی، سیاوش خیرابی، کیانوش گرامی، محسن قاضی مرادی و سحر قریشی در این فیلم مقابل دوربین حسین ملکی بازی کردند و امید بهکار این اثر را تدوین کرد. 

 


کنسرت روی آب

فیلم سینمایی کنسرت روی آب به کارگردانی جهانگیر جهانگیری و نویسندگی اشرف غلامی محصول سال 1389 است. هدايت هاشمي صاحب آژانس املاك و شخص سرشناس و بسيار متمولي است كه همسرش منير قصد دارد برايش زن ديگري بگيرد كه دليلش را بيان نمي كند. ولي هدايت از اين موضوع ناراضي است و حاضر به انجام چنين كاري نيست. هدايت تنها يك آرزو دارد و آن هم خوانندگي است. هدايت و منير سه دختر دارند با نام هاي مينا كه در پي يافتن شوهر است، مرضيه كه قصد ازدواج با آهنگساز و خواننده اي به نام آرش را دارد و مريم كه قرار است با بپيشكار پدرش، ازدواج كند. حبيب كاپيتان بازنشسته كشتي و برادر جانباز هدايت است كه در حادثه پنجم ژوئن خانواده اش را از دست داده است. حبيب فكرهايي در سرش دارد و مي خواهد براي يادمان شهداي پنجم ژوئن كنسرتي را بر روي يك كشتي در آب هاي خليج فارس راه اندازي كند و براي اين كار از دوستان قديمي اش كمك مي خواهد. حمید لولایی، فرزاد فرزین، رضا داوودنژاد، احمد پورمخبر، فلور نظری، محمد هاونگی، نعیمه نظام‌دوست، علیرضا اوسیوند، اکرم محمدی، پوراندخت مهیمن، زهره فکورصبور و ماندانا حیدری در این فیلم مقابل دوربین محمود اکبری‌پرست بازی کردند. کوروش صراف‌ها موسیقی متن این فیلم را ساخت و کاوه ایمانی این اثر را تدوین کرد. 

 


فراری

فیلم سینمایی «فراری» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد محصول سال 1396 است. دختری است از شهرستان به تهران می‌آید و تلاش می‌کند تا با خودروی «فِراری» نه و نیم میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد و درگیر ماجراهایی می‌شود. محسن تنابنده، ترلان پروانه، سیامک صفری، محمدرضا داوودنژاد، سیما تیرانداز و رضا داوودنژاد در این فیلم سینمایی مقابل دوربین محمود کلاری بازی کردند. يحيی سپهری شكيب موسیقی متن این فیلم را ساخت و حسن حسن‌دوست این اثر را تدوین کرد. 

 


لامینور

فیلم لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی و نویسندگی داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر محصول سال 1400 است. یک دختر جوان سنتورنواز به دلیل برپایی یک کنسرت موسیقی خصوصی خانگی است اما اوضاع آن طور که برنامه ریزی کرده، پیش نمی‌رود. علی نصیریان، پردیس احمدیه، سیامک انصاری، بهناز جعفری، مهرداد صدیقیان، کاوه آفاق، بیتا فرهی، علی مصفا، امرالله صابری، رضا داوودنژاد، دیبا زاهدی، سیامک ادیب، فریماه فرجامی، مهرنوش ذوالفقاری، هومن بهزادی، مهدی مرتضایی و محمدجواد جعفرپور در این فیلم مقابل دوربین بهرام بدخشانی بازی کردند. کریستف رضاعی موسیقی متن این فیلم را ساخت و هایده صفی‌یاری این اثر را تدوین کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۱۳
خدا بیامرزدش
خدا رحمتش کنه .
خدا رحمتش کنه
روحش شاد
خدا رحمتش کنه هنرمند فوق العاده ای بود
ناراحت. شدم. بعد از خبر درگذشت فرامرز اصلانی این دومین خبر درگذشت هنرمندان بود.روحش در آرامش باد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
روحش شاد
رضا دارد نژاد، لامینور؟! مطمئنی تابناک؟!
پاسخ ها
سین
| United States of America |
۰۵:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
بله. نقش کوتاهی داشتن. سرآشپز جشن بودن توی این فیلم و یادمه چقد ناراحت شدم از اینکه چنین نقش کوتاه و کم اهمیتی به ایشون واگذار شده.
روحش شاد.
پاسخ ها
یک مهندس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
اونایی که منفی میزنند بویی از آدمیت نبرده اند.روحشون شاد وتسلیت به خانواده محترمشون
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
آنهایی که منفی دادن انشاالله خودشونم به این درد مبتلا بشن و بمیرند تا دیگران هم بهشون منفی بدن . اینها یک مشت آدم بی
. عاطفه اند که بویی از انسانیت نبردن
سریال باغچه مینو یادش بخیر... خدا بیامرزش
روحش شاد و قرین آرامش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
کسانی که منفی دادن خودشونم هر وقت که مردن اشخاص دیگری بهشون منفی میدن و دیگران هم از مرگشون خوشحال میشن .
این افراد آدمهای بی رحم و سنگدلی هستن به جای ناراحت شدن و تسلیت گفتن انرژی منفی صادر می کنند صبر کنید با مرگ شما
. هم خیلی ها خوشحال میشن
به من شوک وارد شد باورم نمیشه سنی نداشت که....اخی...چقدر جنگید برای زندگی ....دلم خیلی سوخت
روحش شاد و یادش گرامی. چقدر متاسف شدم. بازیگر بسیار توانا و بااخلاقی بودند.
واقعا متاثرشدم خداوند به خانواده محترمش صبر بده
واقعا متاثرشدم خداوند به خانواده محترمش صبر بده
واقعا متاثرشدم خداوند به خانواده محترمش صبر بده
روحش شاد
خیلی ناراحت شدم خدارحمتش کنه به خواهر وپدر عزیزش تسلیت تسلیت
خیلی ناراحت شدم خدارحمتش کنه به خواهر وپدر عزیزش تسلیت تسلیت
روحش شاد حیف شد جوان از دنیا رفت سال جدید خبر بدی برای اهالی و دوستاران فیلم و سریال هست .
بنده خدا یازده سال پیش این روزها داشت راجع به مرگ خانم عسل بدیعی که فامیلشون بود توضیح میداد
خدا رحمتش کنه روحش شاد
خدا رحمت کند بخاطر لاغری این بلا سرش اومد
روحشان شاد و جایگاهشان بهشت برین باد
خدا روحش را در این ماه عزیز در بهشت قرار دهد هنرمند خوبی بودن
یادت گرامی و روحت شاد
روحش شاد.ویادونامش گرامی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
روحش شادویادش گرامی وجاودان
از کارهای خدا وند متعال هیچ جنبندهای سر در نمی آورد. هر انسانی که متولد می‌شود زمان مرگش هم مشخص می‌گردد. وهمگی باید تسلیم بی چون وچرای آن باشیم. خیلی صحبت‌ها می‌شود اگرخدا بیامرز عمل نمی‌کرد اگر واگر های بسیار است. پس در این ماه مبارک همگی ایمان بیاوریم که دنیای خانه موقت همه ما انسانها است. انشاا... جایگاه خوبی در دنیای ابدی نصیب ایشان گردد. التماس دعا
با ذکر فاتحه و صلوات روحش را قرین رحمت کنید.
چقدر جوان از دنیا می‌ره بعد بعضی ها آنقدر عمر میکنن???
باورم نمیشه چقدر حیف شد خدا رحمتش کنه چقدر خاطرات شیرین درست کرد برامون خداوند صبر بده
درود با عرض تسلیت به خانواده گرامی و بازماندگان این هنرمند عزیز برای شادی روح ایشان طلب آمرزش داریم همیشه در یاد و قلب ما هستی یادت گرامی باد.
وای خدای من به کجا چنین شتابان چرا امسال فقط بازیگرها رو هدف گرفته خدا هر چه بازیگر که ما خاطره داریم از فیلم هاشون چرا ......
خدا رحمتشون کنه
عمیقا ناراحت و متاثر شدم خدا رحمتش کنه...ب خانواده محترمش صبر بده
روحش شاد...باورش سخته
روحش شاد...باورش سخته
روحش شاد بسیار مرد خوبی بود
ای دادوبیداد..تسلیت عرض میکنم به خانوادشون،غم آخرشون باشه،خداصبرزیادی بهشون عطاکنه واقعا داغ سخته،روزگاربدی شده وبقول فرمایش پیغمبر(ص)یوم البدتر،هرروزبدترمیشه،دنیای بدی شده،سعی کنیم این چهارروزعمریک آدم به معنای واقعی کلمه ی آدم باشیم وزندگی کنیم،وازخودمون ینام نیک باقی بگذاریم،یاحق.
روحش شاد بسیار مرد خوبی بود
پاسخ ها
عباس زره کار
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
روحش شاد
خدا صبر بده به بازماندگانش
خدا رحمتش کنه ، بازیگر دلنشینی بود
خدا رحمتش کنه ، بازیگر دلنشینی بود
چرا ایران اینجوری شده هر روز اطرافمون از عزیزانمان خالی تر میشه چه بازیگر چه خواننده چه فامیل چه دوست دانه دانه پرپر میشن قبلان به زور خبر فوت یک نفر رو میدادن الان طول عمر حهاتی صد سال بیشتره کشور ما نصفشم عمر نمیکنیم..خدا رحمتش کنه وبه خانوادش صبر بده
پاسخ ها
...
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
اون موقعی که هجوم بردیم برای زدن واکسن کرونا باید حساب یک چنین روزی را میکردیم
روحش شادیادش گرامی
خیلی غمگین شدم روحشان در آرامش ابدی،خداوند منان به خانواده محترمشان صبوری وآرامش عطا کند،طفلی چقد برای ادامه ی حیات جنگید،روحِ والای شان در عالم بالاشاد
خدا رحمتش کنه جاش بهشت باشه
خدا رحمتش کنه روحش شاد
خداوند او و همه اموات رو در این ماه رحمت بیامرزد.
روحشون شاد وخدا به بازماندگانش صبر عنایت بفرماید
روحم شادیادش گرامی.لبیک راحق گفت ومن یقرعه فاتحه مع الصلوات وبرکاتو.تکبیر.
خدایا اصلا باورم نیست هنرمند عزیز از کنارمون رفت ?????
اصلا مرگشون نمیتونم باور کنم فکر میکنم زنده هستن
خدا رحمتشون کنه
??????????????????
آهنگ های خوبی هم خونده بود.

دوست دارم می دونی - تا وقتی مهربونی
این قصه رو می تونی - از رو لبام بخونی

خدا رحمتش کنه
راستی روح آدمهابعدازمرگ چی میشه/نکندمثل جسم که تبدیل به خاک میشه روح ماهم تبدیل به اکسیژن وهیدروژن وهوابشه وتمام/نکنددادگاهی نباشدکه به خوب وبدواعمال وگناهان مارسیدگی نکندوتمام
روحت در آرامش یادت ابدی پسر لب خندون
خدا رحمتش کنه شادی روحش فاتحه وصلوات
تخصص بیمارستان پیوند اعضا همینه عمر مریض هاشو کوتاه میکنع بیمارستان پیوند اعضای شیراز فقت. یه اسم گنده درکرده سه تا ازاقوام مت پاش به اونجا رسیده درجا تمام مرده های مردم رو گرو میکشن دراعضای ملیون هاتومن‌واسه یک شب هرکی میگه درغه همین فردا بره یه سری بزنه بی علت وبی دلیل میگن باید بستری بشه هرتخت از8الی15ملیون شروع میشه
واقعا سخت مرگ عزیز..خیلی ناراحت شدم حالم واقعا بد شد..دوست داشتم بازیشو روحش شاد
این هنرمند وامثال ایشان چقدر زحمت کشیدن وخسته شدن تا بدین درجه رسیدن خدا روحش را قرین آمرزش قرار دهد
روحش شاد
خدایش بیامرزد
سلام یه صلوات برای شادی روحش بفرستین
روحش شاد و یادش گرامی.به خانواده اش تسلیت میگم.
برای شادی روحش صلوات
خیلی ناراحت و متاثر شدم. بازیگر خیلی خولی بود. حیف شد سنی نداشت جوون بود . خدا رحمتش کنه. خدا به خانواده اش صبر بده
خدایش بیامرزد یادش تا ابد جاودانه
خدا رحمتش کنه روحش شاد
خدا رحمتت کنه عمری مارا با فیلمهایت شاد و خندان کردی تسلیت به خانواده و جامعه هنری وغمگین شدن وگریه برای شما برای لحظه ای کمترین حقی است که نسبت به شما باید ادا شود روحت شاد وغصه داریم برایت که رفتی
خدا رحمتش کنه آدم خیلی خوب بود
روحش شاد یادش گرامی
تسلیت
خدا با ائمه محشورش کنه انشاالله
عجب سعادتی تو روزها و شبها ی قدر
خداوند رحمتس کنه منم دوستش داشتم بازیگر خوبی بود توی این دنیا فقط نام نیک باقی میماند
روحشون شاد یادشون گرامی
روحش شاد و قرین رحمت خداوند. یادش تا همیشه گرامی...
خدا به خانوادش صبر بده خیلی حیفه بود روحش شاد ?
وای چه دنیای بی ارزشی خدا رحمتش کند بازیگره عالی بود خداوند به خانواده اش صبربده خدایا همه اموات وهمه ما راببخش بیامرز الهی آمین
واقعا متاسفم حیف شد سنی نداشت روحش شاد به خانواده ی محترمش تسلیت می گم خدا رحمتش کنه
مرد خوبی بود، روحش شاد. مرگ چقد نزدیکه، واسه هممون هست.
خداوندرحمتش کنه ان شاءالله باصالحین محشوربشه
خداوند رحمتش کنه باخوبان محشور شود
سلام وقعان متل پسر خودم دوستش داشتم وقعان از ته دلم ناراحت شدم وقعان خوب همه را می خندین وقعان خدا رحمت گند وقعان حیف بود هر چه بگم گم گفتم خدا واقعا به خانوداه اش صبر بدهد
روحش شاد
بازیش تو سریال شهباز عالی بود..خدا رحمتش کنه
تسلیت به خانواده رضاداوودنژادوجامعه هنروملت ایران روحت شادویادت جاودانه غم بزرکی نصیب ملت شددرسال جدید انشاالله غم اخرملت ایران باشد
خداوند بیامرزد، خُلد برین جایگاهش
خدا رحمتش کنه.حیف شد.بازیگر بسیار خوب و با اخلاقی بود.به خانواده اش تسلیت عرض میکنم.
یکی از قربانیان قصور پزشکی در ایران
خدا رحمتش کنه
اصلا نمی شود باور کرد.رضا داوود نژاد فوت کند ....خیلی بازیگر خوب ومردم پسندی بود روحش شاد ویادش گرامی .تسلیت برای جامعه هنری.....
خدارحمتش کنه آقای داوودنژادوهپنرمندخوبی بود....واقعن ازاین خبرمتاثرشدم.خدابخانوادش وجامعه ی هنری صبرعطاکند❤️‍??
با سلام خدا رحمت کنه جمیع رفتگان رو . تسلیت به خانواده محترم اقای داوود نژاد.من ودخترم وقتی متوجه درگذشت این بازیگر خوب وبی حاشیه کشورمون شدیم واقعا از عمق وجود ناراحت وغمگین شدیم .در این روزهای عزیز از خدا میخوام آقای داوونژاد رو بیامرزد وبه خانواده ایشان صبر عطا کند .دخترم ۱۶ ساله اشه طاقت نیاورد وگریه کرد ومن رو هم به گریه انداخت واقعا حیف جوان بودن .ما با سریال زندگی به شرط خنده و سریال پشت کنکوری ها از ایشان خاطرات خوبی داریم .خدا رحمت کنه روحش شاد.
خدا رحمتش کنه چه روز خوبی فوت کردند شب 23 شب قدر معلومه آدم پاکی بوده
خدا رحمتش کنه واااقعا بازیگر با اخلاق و توانایی بود بخصوص حج و حیای خاصی در بازیگریش بود
روحش شاد ویادش گرامی
روحش شاد
خدا بیامرزش
یادو نامش گرامی باد و روحش شاد امیدوارم روحش قرین رحمت الهی قرار بگیرد،و از خداوند برای بازماندگان و خانواده عزیز و محترمشون صبر عنایت بفرماید،مخصوصا مادرو پدر محترمشان،آمین
ای وای خدا رحمتش کنه بازیگر خوبی بود ساده بود بخدا ریختم بهم عجب دنیای کثیفی شده هنوز سنی هم نداشته
خدارحمت کند
یادش گرامی باد
خداوند رحمتش کنه
خداوند به خانوادش صبر بده
خدارحمتشون کنه روحشون شاد?
خیلی ناراحت شدم خدا رحمت کند
روحش در ارامش خداوند به خانواده اش صبر دهد خیلی خیلی نارحت شدم کار خدا شکر خدا
روحش قرین رحمت الهی
خدا رحمتش کنه . ای کاش خدا جون منو زودتر بگیره . دیگه خسته شدم از این زندگی . بیرن یه در گیری داریم خونه یه درگیری . دیگه توان زندگی کردنو ندارم
روحت شاد
یادش بخیر پشت کنکوری ها.خدا رحمتش کنه
خدا رحمتشون کنه.خیلی شوکه شدم
کلی کامنت هموطنان ما گذاشتن که همش مثبت بوده و نشان از خوبی و مردمی بودن این جوان داشته
خدارحمتش کنه و به خانوادشون صبر بده
سلام چه توهینی اقا رضا کی در باره فوت خانمشون گفت
همچین چیزی نیست
خدارحمتش کنه روحش شاد وبه خانوادش صبربده هرچندکه برای رضای عزیز زودبود ولی بالاخره همه ما خواهیم مرد انشالله عاقبت بخیرباشیم
عمو خدا به پدر مادرت صبر بده عمو رضا من هست
ولی باور کنم نیست
ضمن تسلیت به خانوادشون چرا نسل بازیگران داره برداشته میشه
عجیبه
دلم کباب شده رفیق
روحش شاد و یادش گرامی
روحش شاد و یادش گرامی باد .
همان قدر که ما را خنداند انشاالله روحش خندان باشه.روحش شاد.
خدابیامرزدت رضا داودنژاد هنرمند بسیار کاردرستی ‌‌وسالاری بودی ‌ خدا وند خانواده عزیزتو برات حفظ کنه
بیمارستان پیوند اعضای شیراز با اونهمه متخصص ‌اگه اینی که درباره اش میگند صحت
داشته باشد خدا بدیگران رحم کند
روحش شاد
خذارحمتش کنه واقعا عجیبه اینقدر هنرپیشه ها میمیرند.
عمو رضا کجا می تونم پیدات کنم
روحش شاد ویادش گرامی خداوند صبر جمیل به خانواده محترمش بده۰
خدا رحمتش کنه،بخاطر لاغری این بلا سرش اومد
سلام مگه اقا رضا پیوند اعضا کرد شما حالتون خوبه
یک روز میگید داود نژاد رضا فوت شد فرهاد اصلانی
نه فرهاد دورغ است رضا نمی دونم یا فرهاد را
ممنونیم ازت طناز شیرین . یادت همیشه در دل ما سبز خواهد بود. به امید دیدار
خیلی خیلی ناراحت شدم....حیف ...چقدر زود رفت.......غرق در نور بخوابه.......خیلی خوش اخلاق..و مهربون....بود ..خدا ب خانواده اش ...صبر عطا کنه....روحش شاد...
روحشون شاد بازیگر توانایی بود
خدا رحمت کنه
روحش شاد
روحش شاد و یادش گرامی.
روحش شاد ویادش گرامی.
روحش شاد و در آرامش خدا بیامرزدش چقدر تلاش کرد اما متأسفانه تلاشهایش بی ثمر موند.
واقعا از ته قلبم غمگین و شوکه شدم بازیگریش شیرین ودلنشین بود
خدا رحمتش کنه ?
خداوندرحمتش کنه وجایگاهش بهشت برین
روحش شاد
روحش شاد
اصلا نمیتونم باور کنم، چقدر بانمک و طناز بود، صداش و مدل صحبت کردنش تو گوشم پلی میشه، روحش شاد باشه که با بازیهاش کلی مارو شاد کرد.
خدارحمی کنه خیلی بازیگرخوبی بودند ناراحت شدم
خدا بیامرزدش. خاطرات خوبی برای من به جا گذاشت، خیلی ناراحت شدم.
روحش شاد یادش گرامی.
یادش گرامی.فیلم تیغ زن خوشم اومد
خدای مهربون رحمتش کنه ،روحش شاد باشه همون طوری که مردم رو شاد میکرد??
روحشون شاد
وقتی یک هنرمندی می میره خیلی ناراحت می شم خدا رحمتش کنه
خدا بیامرزش.. روحش شاد و یادش گرامیباد
اولین بار فکر کنم سال ۹۰ در بیمارستان لاله دیدمش و همیشه سلامتی ایشان را دنبال میکردم. خدا رحمتش کند ، فیلم چپ دست خیلی عالی بود.
روحش شاد و یادش گرامی...
خاطره شیرین
پشت کنکوری ها رو چندبار دیدم چقدر اونجا باحال بازی کرده انقدر میخندیدیم از دست
هنرمند نمی میره اثارش دیده میشه و تو ادهان باقی میمونه .روحت درارامش ابدی رضاجون
همین پریشب برنامه شباهنگی رو میدیدیم من خواهر ایشون رو با نام ونقشهای ایشون به بقیه معرفی کردم اینقدر نقش افرین بودنند .الان با خوندن این خبر شوکه شدم .روحش در آرامش دل عزیزانش صبور به این فراق بی پایان .شنیدن زنگ کاروان رحیل این عزیزان گوش خراش ترین زنگهاست
الله‌ رحمت‌ السین‌ واقعن‌ زودبود
روحش شاد بازیگر خیلی خوبی بود
روحشان درآرامش???
خداوند زحمتش کنه
روحش شادویادش گرامی?
روحش شادخداوند به خانواده اش صبر عنایت کند.
ای وااای..باورمم نمیشه بازیگر بی حاشیه وطنازی بود روحش شاد.........????
روحش شاد و یادش گرامی باد، چقدر خاطرات زیبایی با ایشان داشتیم، مطمئنم جایگاهش در بهشت خواهد بود .
روحش شاد .باذکر فاتحه وصلوات.
خداوند بیامرزدشون جوان جوان پرپر شدن این عزیزان. چند روز پیش خواهرشون زهرا داوود نژاد از همه تو شباهنگی خواست برای برادرش دعا کنن .چقد دردناک واقعا ناراحت شدم ب خانواده محترمشون تسلیت عرض میکنم
تو نیش زنبور خیلی خوب بازی کرده بود. روحش شاد
خدا در درجه اول صبر به بازماندگانشان بده روح آدم وقتی از این دنیا هجرت می‌کنه نزد خدا می‌ره و مطمئناً آنجا بهترین آرامش را خواهی داشت بهترین ها رو درک می کنی .و ما باید برای خودمون ناراحت باشیم که تا کی در این دنیای پر استرس باید بمونیم
خدا بیامرزه،
روحش شاد.خیلی ناراحت شدم.واقعا این دنیا خیلی بی ارزشه
در روز شهادت حضرت علی ، آسمانی شد ، هنرمند دوست داشتنی و بی حاشیه و تپل و بانمک ما ، خدا رحمتت کنه ، با حضرت علی محشور بشی ، روحت شاد
همین الان فهمیدم نمی‌دونم چی بگم فقط اشکام آروم آروم بی صدا ریخت پایین دلم سوخت به خاطر جوانیش به خاطر پدرش سخت برا یه پدر مرگ اولاد ببینه من یه پدرم تسلیت میگم به آقای داود نژاد بزرگ
خداوند مغفرت کنه روحشان شاد و یادشان گرامی
خدا رحمتش کنه روحش شاد و یادش گرامی ????
خدابیامورزتش بازیگرخوب ومحبوبی بودحیف شدخدابه خانوادش صبربده
متاسفانه اینقدر وزارت درمان توی این تعطیلات برای حضور متخصص در تعطیلات شلوغ کرد ، که بنطر نمیرسه رد پای کاهلی فرایند درمان در تعطیلات برای این مورد وارسی بشود.
خدا رحمتش کنه حیف شد
واقعا اون کسانی که به ابراز همدردی مردم رای منفی میدن فازشون چیه....
روحش شاد خدایش بیامرزد
ناراحت شدم رؤحش شاد تو سریآل پنچری خیلی قشنگ بازی کرد
خیلی خیر ناراحت کننده ای بود روحشون شاد ??
طبق اطلاعات سری که من در اختیار دارم پروژه نسل کشی ایرانیان آغاز شده، تا بیست سال دیگه جمعیت واکسن زده و مریض ایران نابود میشه و افغانی ها ی واکسن نزده جای ایرانیان رو خواهند گرفت
حضرت علی (ع) ضامنش باشه
به حق این شب های قدر
انسان دوست داشتنی
یاد چنین انسان هایی در خاطره ها خواهد ماند.
خدا رحمتش کنه به خانوادش صبر بده منو دخترم خیلی گریه کردیم وایشون را از فیلم پشت کنکوریها میشناختیم روحشون شاد
خدا رحمتشون کنه
هنرمند عزیزی بود حیف شد?
خدا رحمتش کن روحش شاد یادش گرامی
خدایش بیامرزد
روحش در آرامش ابدی?
خدارحمتش کنه هیچ وقت روحیه ی عالی وطبع
شوخش رودرفیلمهاش فراموش نمی کنم هنرمندنمیمیره چون هنرماناست
خیلی خیلی ناراحت شدم تمام بازیگرانی که باهاشون خاطرات خوبی در ذهنمون داشتیم دیگه پیش ما نیستن چه حیف دلم میگیره هر وقت می شنوم یکی از بازیگران ما فوت میکنه
روحش شاد خدا به خانواده محترمشان صبر عطا بفرماید??
روحش شاد،
روحت شاد باد ای برضازرگ مرد هیشه مارو خندوندی انشالله روحت جاویدان باد
روحش شاد ویادش گرامی جنت فردوس جایگاه ابدیش
خدا رحمتش کنه
روحش شاد
چرا بعضی‌ها برای جمله ی روحش شاد منفی قرمز را میزنن؟
آخرین فیلمش در پناه باد بود که بادی پیچید توش و خودشو برد
خدارحمتش کنه مردقلب آبی ودوست داشتنی رو
سلام خداروحشونوشاد کن بازیگرخوب توانایی بودوباخلاق حیف شدازجمع بازیگران رفت.
سلام خداروحشونوشاد کن بازیگرخوب توانایی بودوباخلاق حیف شدازجمع بازیگران رفت.
خدارحمتش کنه خیلی زودبودکه ازدنیابره بنده ی خداجوون بودن خداوندبه خانواده ی محترمشون صبربده.
روحش شاد و یادش گرامی .بسیار ناراحت وشوکه شدم
من دبیرریاضی اودر مقطع راهنمایی بودم بسیار دانش آموز
باادب و درس خوان وشوخی بود.به بازماندگانش تسلیت
عرض میکنم
روحش شاد وگرامی?
خیلی حیف شد.براش گریه کردم خدا رحمتش کنه
خدا رحمتش کنه ???
واقعا که خیلی ناراحت شدم
بی گناه ترین هنرمندی بود که تا حالا دیدم روحش شاد یادش گرامی...
بازیگر خوبی بود
خدا رحمتش کند
خدا به خانواده محترمشان
صبر عطا بکند
روحش شاد یادش گرامی
ای بابا خیلی ناراحت شدم روحت شاد خدایش قشنگ فیلم بازی می‌کرد حالم خراب شد روحت شاد ورامین
آخیییی عزیزم
چقدر ناراحت شدم.
بی حاشیه و دوست داشتنی بودند. و خیلی شاد و شیرین بازی می کرد.

روحش با نیکان محشور باد.
برای همسر و خانواده محترمشان آرزوی صبر و اجر دارم.،
عشقم کجای ببین اگر اگه لجبازی من لجباز ترم جه لجبازی کردنی
من مرتنهای شبم مهر خواموشی بر بلم
روحت شاد خوش خنده
روحشون در آرامش خدا صبر بده به خانوادشون بازیگر توانمند و خنده رویی بودن ،همش باید بگیم بودن متاسفانه
تسلیت میگم خدا رحمتش کنه
روحش شاد. هنرمند خندان. خوش اخلاق و محترم و متعهد.
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل