بازدید 4184

پورتو بدون طارمی ۸نفره شد و باخت

نبودن طارمی روی نیمکت ، تاوان سنگینی برای پورتو داشت چراکه در دقایقی که کونسیسائو گیر افتاده بود و نیاز به یک مهاجم تمام کننده احساس می‌شد، شماره ۹ روی نیمکت حضور نداشت تا تعداد گلهایش به استوریل را افزایش دهد.
کد خبر: ۱۲۲۹۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰ 31 March 2024

 پورتو در شبی که طارمی را از لیست نفرات نیمکت هم خط زده بود، بازی خارج از خانه را با تلفات عجیب و غریب باخت.

به گزارش تابناک ورزشی؛ شاگردان کونسیسائو بدون حضور ستاره ایرانی خود شب کابوس‌واری را تجربه کردند. طارمی برای دومین مسابقه پیاپی در لیگ برتر پرتغال با تصمیم سرمربی در فهرست نفرات پورتو قرار نگرفت و در دیدار بامداد امروز یکشنبه مقابل استوریل از لیست کنار گذاشته شد.

گرچه دلیل این کار مسائل فنی عنوان شده اما کیست که نداند مهدی طارمی در حال تنبیه شدن به دلیل عدم تمدید قرارداد با پورتو و توافق قطعی با اینترمیلان است، وگرنه حداقل حق نشستن روی نیمکت تیم را دارد.

نبودن او روی نیمکت ، تاوان سنگینی برای پورتو داشت چراکه در دقایقی که کونسیسائو گیر افتاده بود و نیاز به یک مهاجم تمام کننده احساس می‌شد، شماره ۹ روی نیمکت حضور نداشت تا تعداد گلهایش به استوریل را افزایش دهد.

پورتو بدون طارمی ۸نفره شد و باخت

 پورتو بامداد امروز در ورزشگاه آنتونیو کویمبرا دا موتا به میدان رفت تا یکی از دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر پرتغال را برگزار کند، اما بدون حضور ملی‌پوش ایرانی‌اش دوباره شکستی فضاحت‌بار با سه اخراجی را تجربه کرد.

پورتو که از ابتدای فصل 24-2023 فقط یک‌بار در جام حذفی مقابل استوریل به برتری رسیده و در دیدار رفت لیگ برتر و در مسابقه لیگ کاپ پرتغال برابر این تیم شکست خورده بود، بازهم نتوانست نتیجه بگیرد و با تصمیم غیرمنتظره کونسیسائو برای خط زدن مهدی طارمی، بدون امتیاز از زمین بیرون آمد.

مهدی طارمی که در دو مسابقه اخیر تیم ملی ایران آمادگی بالایی داشت و در هر دو مسابقه مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل ترکمنستان پاس گل داده بود، از فهرست پورتو مقابل استوریل خط خورد تا تیمش هم بازنده زمین را ترک کند.

پورتو در دقیقه 65 با اخراج دیوگو کاستا، دروازه‌بان خود 10 نفره شد که چهار دقیقه پس از آن گل اول بازی را با ضربه ایستگاهی تماشایی کاسیانو دریافت کرد و عقب افتاد.

چیکو کونسیسائو، پسر سرمربی و شماره 10 پورتو در دقیقه 89 با دومین کارت زرد از زمین اخراج شد و سه دقیقه بعد هم استوریل یک اخراجی داد، اما کارت قرمزهای این بازی ادامه داشت و په‌په برزیلی که تعویض شده بود، در دقیقه 13+90 با این اتفاق مواجه شد.

پورتو بدون طارمی ۸نفره شد و باخت

پورتو در شبی که سه اخراجی داد، مثل بازی رفت با نتیجه یک بر صفر مقابل استوریل شکست خورد تا 58 امتیازی و در رده سوم جدول لیگ برتر پرتغال بماند و با توجه به فاصله 10 امتیازی با تیم صدرنشین اسپورتینگ لیسبون که یک بازیِ کمتر هم انجام داده، شانس قهرمانی را تقریبا از دست رفته ببیند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار