بازدید 1961

مردم نیازمند مصوبات اقتصادی هستند نه مصوبات حجاب

منصور حقیقت‌پور گفت: دولت باید مبرا از هر جریانی باشد و بر پایه یک استقلال و عقلانیت کشورداری کند اما دولت رییسی این چنین نیست.
کد خبر: ۱۲۲۹۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۱ 30 March 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از منیبان، منصور حقیقت ‌پور، چهره سیاسی اصولگرا گفت: مردم توقع دارند هر دولتی که بر سر کار می‌آید در تراز ملت شریف ایران اقدام کند اما این دولت از این غافله بسیار عقب ماند.

او افزود: نقطه ضعف این دولت را در عدم تراز در سطح مدیریتی می‌بینیم یعنی مدیریت موجود ناکافی است و نمی‌تواند مشکلات را حل کند و این ناترازی در زندگی روزمره مردم به شدت خودش را نشان می‌دهد. عدم توسعه در تدابیر اقتصادی سفره‌های مردم را کوچک‌تر، کم رنگ‌تر و بی رنگ تر کرده است.

عدم حل مشکلات اساسی کشور در حوزه های علمی و عمرانی، ناکافی بودن تلاش‌های بیرون از مرزها برای تعامل بیشتر با دنیا و در نهایت حرکت در راستای یک جریان خشن و تندی که تعادل سیاسی کشور را برهم می‌زند، از مهم‌ترین نقاط ضعف دولت است. دولت باید مبرا از هر جریانی باشد و بر پایه یک استقلال و عقلانیت کشورداری کند اما دولت رییسی این چنین نیست.

حقیقت ‌پور تاکید کرد: ایراد اساسی بعدی دولت ایجاد فاصله اساسی و ایجاد گسل اجتماعی در کشور است که دولت با مردم پیدا کرده است. امروز مردم بدنبال آشتی با دولت نیستند مشکلات اساسی مانند اشتغال، مسکن و مسائل اقتصادی همه این‌ها باعث شده است که ملت از دولت رویگردان باشند.

او همچنین با اشاره به عملکرد مجلس یازدهم و کارنامه این مجلس افزود: طرح‌هایی ‌در مجلس پیگیری شد که در اولویت مردم و کشور نبود. اگر مجلس خانه ملت است باید اولویت‌های ملت را تشخیص دهد. ۶۰ درصد این مجلس درصدد تصویب مصوبات درمورد حجاب بود در صورتی که مردم امروز نیازمند به قوانین، مقررات و تصمیمات مناسب اقتصادی هستند که گرفته نشد.

این چهره سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: باتوجه به وضعیتی که در انتخابات یازدهم اسفندماه مشاهده شد مشخص است مجلس آینده هم پیرو دولت خواهد بود و همان طرح‌ها و برنامه‌ها ادامه خواهد داشت. مجلس یازدهم وکیل الدوله بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل