بازدید 32300

میلاد تقوی با آرای داورزنی، رئیس والیبال شد

به نظر می‌رسد تقوی که توسط داورزنی به رده های مدیریتی والیبال وارد شده بود، با استفاده از آرای هیات های منصوب او، بر صندلی ریاست فدراسیون مهم والیبال تکیه زد.
کد خبر: ۱۲۲۷۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۵ 16 March 2024

«سیدمیلاد تقوی» با کسب اکثریت قاطع آرای مجمع به‌عنوان رئیس جدید فدراسیون والیبال انتخاب شد.

به گزارش تابناک ورزشی، مجمع فدراسیون والیبال از ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه به ریاست سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، و با حضور اعضای مجمع در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک آغاز شد. مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک و احمد نامنی سرپرست اداره کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی نیز از حاضرین در این مجمع بودند. محمدرضا داورزنی رئیس پیشین فدراسیون نیز به عنوان عضو فدراسیون جهانی والیبال در مجمع حضور داشت.

به نظر می‌رسد تقوی که توسط داورزنی به رده های مدیریتی والیبال وارد شده بود، با استفاده از آرای هیات های منصوب او، بر صندلی ریاست فدراسیون مهم والیبال تکیه زد.

پنج نفر شامل محمود افشاردوست،‌ پیمان اکبری، سیدمیلاد تقوی، محمد منصوری و امیرحسین منظمی، نامزدهای تایید صلاحیت شده بودند که در این میان، منصوری در مجمع حاضر نشد.

در ابتدا، محسن ترابی دبیر مجمع، توضیحاتی در خصوص روند انتخابات داد و سپس محمود افشاردوست به عنوان اولین کاندیدا به تشریح برنامه‌های خود پرداخت. مهمترین نکته در برنامه افشاردوست، جدایی سازمان لیگ از فدراسیون و داشتن ۲ حامی مالی جداگانه برای این دو نهاد بود.

پیمان اکبری به عنوان دومین کاندیدا در نامه‌ای خطاب به دبیر مجمع، انصراف خود را اعلام کرد و سپس، میلاد تقوی در کلیپی به ارائه برنامه‌هایش پرداخت.

در ادامه، امیرحسین منظمی هم از کاندیداتوری ریاست فدراسیون والیبال انصراف داد تا رقابت بین محمود افشاردوست و میلاد تقوی باشد. در طول فرایند رای گیری، پیمان اکبری صحبتی نسبتا طولانی با میلاد تقوی داشت.

میلاد تقوی با آرای داورزنی، رئیس والیبال شد

فدراسیون والیبال از ۱۴ آذرماه سال جاری و پس از اتمام دوران حضور محمدرضا داورزنی، با سرپرستی وحید مرادی اداره می‌شود.

پس از اینکه اعضای مجمع آرای خود را به صندوق انداختند، شمارش آرا آغاز شد. در نهایت و از مجموع ۶۷ رای، میلاد تقوی که پیش از این دبیر فدراسیون والیبال بود با کسب ۶۱ رای و قاطعانه به‌عنوان رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد و افشاردوست نیز ۶ رای به دست آورد.

محمود افشاردوست که تنها ۶ رای کسب کرد، پس از مشخص شدن رئیس فدراسیون، مجمع را ترک کرد.

در ادامه، اسبقیان به نامه‌ای که به دبیر مجمع برای انتخاب اعضای هیات رئیسه داده شد بود اشاره کرد و گفت: دوستان می‌توانند رای بدهند و حتی رای ندهند و چیزی به نام تفویض نداریم. در انتخاب اعضای هیات رئیسه، آرا اگر کمتر از حدنصاب باشد، مجمع بعدی برای انتخاب اعضای هیات رئیسه تشکیل خواهد شد.

اعضای پیشنهادی تقوی برای هیات رئیسه فدراسیون، وحید مرادی و فریبا محمدیان به عنوان نواب رئیس، مهدی اسلامی به عنوان خزانه‌دار، فریبا صادقی و منوچهر پورحسن به‌عنوان کارشناس خبره بودند که بلافاصله پدیده بلوری‌زاده جایگزین فریبا صادقی شد.

میلاد تقوی با آرای داورزنی، رئیس والیبال شد

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار