بازدید 2862
۱

شهادت مامور نیروی انتظامی در درگیری با قاچاقچیان

در اثر درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر یکی از کارکنان انتظامی بنام استواریکم حسین شیبک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در حین انتقال به مرکز درمانی به فیض شهادت نائل شد.
کد خبر: ۱۲۲۶۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶ 12 March 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان اعلام کرد: استوار یکم حسین شیبک در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در مهرستان به شهادت رسید.

 بامداد شب گذشته تیم گشتی ماموران انتظامی مهرستان حین تامین امنیت مسیر ارتباطی به ۲ دستگاه خودرو مشکوک و حین اقدام برای توقیف، سرنشینان خودروهای مشکوک به سمت ماموران تیراندازی کرده که با پاسخ قاطع مواجه شدند.

در اثر این درگیری یکی از کارکنان انتظامی به نام استواریکم حسین شیبک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در حین انتقال به مرکز درمانی به فیض عظمای شهادت نائل شد.

در این درگیری یکدستگاه خودرو تویوتا و یکدستگاه پژو از افراد مسلح که قاچاقچی مواد افیونی بودند توقیف و خودرویی که حامل بیش از یک تن مواد افیونی بر اثر تبادل آتش در درگیری دچار حریق و بیش از ۵۰۰ کیلو مواد مخدر کشف و ضبط و سوداگران مرگ با استفاده از تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه متواری شدند.

تلاش برای شناسایی و دستگیری عوامل جنایت کار در این حادثه در حال انجام است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
خدا رحمتش کنه . بساط قاچاق رو با اقتصاد سالم باید برچید. بجنبید مسئولان . بجنبید . هر چند دیر شده ولی شما یه حرکتی بکنید.
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات # حج # رفح